Dziewczynki pojawiło się światełko w tunelu dla naszej maleńkiej Toti !!!!!!! Nasza kochana ciocia Nilson mogła by zabrac maleńką na awaryjny tymczas nawet jutro a potem będziemy szukały hoteliku dla maleńkiej lub Dt. Oczywiście musimy Aneczce pomóc w miarę możliwości :) I jak tu nie wierzyc w Magię Świąt ??????? :)
( skakałabym z radości wirtualnie ;) ale nie mam emotikonek) ;) co nie znaczy że z radości nie podskoczyłam sobie w realu :D