Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. I oby tak dalej :) a maluszki są rozkoszne :)
  2. Dziewczynki pojawiło się światełko w tunelu dla naszej maleńkiej Toti !!!!!!! Nasza kochana ciocia Nilson mogła by zabrac maleńką na awaryjny tymczas nawet jutro a potem będziemy szukały hoteliku dla maleńkiej lub Dt. Oczywiście musimy Aneczce pomóc w miarę możliwości :) I jak tu nie wierzyc w Magię Świąt ??????? :) ( skakałabym z radości wirtualnie ;) ale nie mam emotikonek) ;) co nie znaczy że z radości nie podskoczyłam sobie w realu :D
  3. malutka Toti się przypomina :( Toti to koleżanka naszego Marsika :( obie bidy dzieliły wspólną "cele" w schronisku :(
  4. jeszcze żeby tylko zdrówko dopisywało naszemu dziadeczkowi a z tym jak na razie niestety kiepsko :(
  5. Cały czas myślę jak jej pomóc :( cały czas mam przed oczami widok jak siedzi wystraszona w tej klatce :( Podobno przyprowadził ją do schroniska jakiś człowiek twierdząc że się przybłąkała do domu a on nie może jej zostawić ze względu na swoje psy :(
  6. Dziewczynki jak odbierałyśmy Marsika z Cieszyna w klatce skulona i wystraszona okrutnie siedziała ta sunieczka :( była na kwarantannie :( same zobaczcie :( Toti to 10 letnia sunieczka :( maleństwo potwornie zaniedbane i wystraszone :( wyć się chce :(
  7. Właśnie przyleciały do nas dwie paczuchy z fantami dla Marsika od przesympatycznej Pani Ani :) Pani Aniu bazarek ruszy już po Świętach :) przepięknie dziękujemy za śliczne fanty :)
  8. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie kochane wypocznijcie w te Święta :)
  9. ciocia a ja myślałam że to tylko u mnie coś się stało :) pewnie dogo znów szwankuje ;)
  10. ciocia kochana gratulujemy i buziaki dla maleństwa :*:*:*
  11. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie kochane wypocznijcie w te Święta :)
  12. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie, wujkowie oraz dzieciaczki kochane wypocznijcie w te Święta :)
  13. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie kochane wypocznijcie w te Święta :)
  14. dla całej Luśkowej Wspaniałej Rodzinki Wesołych, Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie kochane wypocznijcie w te Święta :)
  15. zaglądam z nadzieją na coraz to lepsze wieści ...........
  16. z całego serducha dziękujemy :*
  17. Aguś przekażę oczywiście naszej Emiś :) Będzie mogła wszystkiego dopilnowac bo osobiście pojedzie z Marsikiem na badania :)
  18. Właśnie rozmawiałam z naszą Emiś :) nasz dziadzio dziś bardzo żwawy :D na widok naszej Emilki przygalopował z ogrodu jak młody Bóg domagając się głasków :) Marsik zanim przejdzie zabieg kastracji zostanie skonsultowany u kardiologa w Tychach :)
  19. wow !!! Piękna kwota :klacz: :klacz: :klacz:
  20. Dokładnie tak :) jak na razie spaceruje ...je i odsypia kto wie ilu miesięczną tułaczkę :(
  21. Rozmawiałam z naszą Emiś :) podała dziewczynom z Fundacji numer telefonu i kontakt na Panią weterynarz Marsika mają omówic termin i szczegóły zabiegu :) A u Marsika na chwilę obecną wszystko w porządku i życie mu płynie wreszcie spokojnie i powolutku :) miseczka pełna ...ciepłe posłanie ...tego mu było trzeba :calus: niech sobie dziadeczek wreszcie odpocznie.
  22. ciocia kochana to ogromna pomoc :calus: Dziękujemy :loveu:
×
×
  • Create New...