Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  2. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  3. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  4. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  5. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  6. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  7. Sunieczko kochana ciocia w Nowym Roku życzy Ci zdrówka ...zdrówka...zdrówka !!!!!!!!!!! o całą resztę opiekunowie zadbają :*:*:*
  8. Oby chłopaka ktoś wypatrzył :) piękny ...zdrowy ...młody psiak .....szkoda aby siedział w hotelu :( Ludzie otwórzcie szeroko oczy bo Marlonek czeka na swojego ludzia :)
  9. oj i ja i ja :) kciuki zaciśnięte :) wierzę że Agatka znajdzie najcudowniejszy domek na świcie i kochającego człowieka :)
  10. zdrówka Lolciu !!!!!!!!!! :*
  11. A ja uprzejmię donoszę iż dziś czekała na nas kolejna paczuszka fantowa od naszej cudownej Pani Aneczki ze Szczekocin :* :) Pani Aneczko z całego serducha dziękujemy za tak ogromne wsparcie :wub: :wub: :wub:
  12. bądź dzielna nasza kruszynko kochana :( ciocia już dziś zaciska kciuki z całych sił i NIE puszcza !!!!!!!!!!!! Musi byc dobrze !!!!!!!! <przytulam>
  13. za zdrowie sunieczki trzymam kciuki z całych sił !!!!!!!!!!! :)
  14. Dla Marlonka 295 zł z bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144014-rozliczamy-ii-edycja-%C5%9Bwi%C4%85teczna-bi%C5%BCuteria-oraz-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-24112000/#entry15903653 Dla Marlonka 101 zł 90 gr z bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144223-kiermasz-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-wszystko-w-kt-zapraszamy-07122000/#entry15924757
  15. na koncie deklaracja stała od cioci Marudka666 :) dziękujemy Marudzia :* :)
  16. Aguś kochana zrób bazarek dla biedaka z łańcucha :( Marsik na razie finansowo zabezpieczony. Zdjęcia na pewno wstawimy :) i za uszkiem podrapiemy :) a za zdrówko psiaka trzymam kciuki z całych sił !!!!!!!!!
  17. mam nadzieję że dziewczynom uda się sprawdzic co u suni i w jakich warunkach mieszka. Czekamy cierpliwie. A my zaraz po Nowym Roku wybieramy się w odwiedziny do naszego dziadeczka Marsika :)
×
×
  • Create New...