-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) :* -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Emiś :) Marsik umówiony do kardiologa na piątek godzinka 12.00 :) ja już zaciskam z całych sił !!!!!! oby wieści były jak najlepsze :) bądź dzielny dziadeczku kochany :) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Maciuś finansowo damy radę a kciuki bardzo potrzebne :) Czekamy na wieści i termin wizyty u kardiologa. -
ETNA – DUŻA, PRZERAŻONA!!!ZBIERAMY NA HOTELIK!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
oj tak :) Dziennik Zachodni przyniósł szczeście Marlonkowi więc pomyślcie dziewczynki nad ogłoszeniem dla Etnusi :) -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Martika&Aischa replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Helenki i całym sercem wierzę że w tym roku dziewczynka w końcu trafi na swojego człowieka !!! Helcia zaciskam za to z całych sił !!!!!!!!! -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
ciocia yolanovi na pewno prześle :) Dziękujemy :* -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
zaokrąglił się troszeczkę nasz Marsiczek :) apetyt mu dopisuje co nas bardzo bardzo cieszy :) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Aneczko wszystko się wyklaruje na dniach. Najpierw konsultacja u kardiologa a potem ewentualny zabieg. -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
kazali spacerowac to spaceruje ;) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
wiadomośc z przed chwili z hoteliku :) Mars czuje się całkiem nieźle. Dużo śpi, ale gdy wychodzi do ogrodu, to bardzo żwawo biega. Grzecznie przybiega do domu na zawołanie. Wciąż ma ogromny apetyt, ale wczoraj pierwszy raz nie dojadł śniadania, wiec chyba w końcu się najadł Boczki mu się pomału zaokrąglają. Zaliczył też kąpiel. Mimo dwukrotnego mycia nie udało mi się zmyć z niego całego brudu, będzie trzeba akcję jeszcze powtórzyć. Na początku był trochę zestresowany i próbował wyjść z wanny, jednak po chwili ciepła woda i masaż go zrelaksowały. Czesanie też zniósł dzielnie. Biegunki całkiem ustały. Niestety prącie wciąż mu wypada i trzeba je myć i smarować. Oko przestało ropieć. Jutro będziemy umawiać termin konsultacji kardiologicznej. Kasia Piotrowska jeszcze raz dziękuję za kubraczek, na te mrozy świetnie się sprawdza -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy z wizytą u Marsika :) Marsik to bardzo zgodny, przesympatyczny psiak :) poszłyśmy na krótki spacerek choc Marsik nie miał za bardzo ochoty opuszczac ciepłego posłanka :) troszeczkę się dziadeczek poprawił :) żeberka już tak nie sterczą a i ruchowo to teraz całkiem dziarski starszy Pan :) oby tylko zdrówko jeszcze dopisało. Jutro Emiś umówi wizytę Marsikowi i będziemy działały dalej :) Marsik nie bardzo chciał pozowac do zdjęc ale coś tam yolanovi cyknęła więc na pewno wstawi :) -
Aguś kochana Maciuś jeszcze w tym tygodniu przejdzie komplet badań. Zrobimy też profil trzustkowy. Kciuki bardzo potrzebne!!!!!! Dziś wygłaskałam całe stadko :) Maciejka drepta sobie dzielnie na łapinkach i gdyby nie ta okropna chudosc to się nasz staruszek dzielnie trzyma :) Apetyt mu dopisuje ...humor też :) podreptał ...poszczekał....dał się pomiziac i poszedł spac ;) Na dworze zimno więc nie ma to jak w ciepłym domku się wyspac :)
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Marsik zaprasza na nowy bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144839-ubrania-buty-kalendarze-i-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ciebie-dla-domu-kup-teraz-1201-2000/?p=15995230 -
.........................
-
wklejam wiadomości z hoteliku bo Emiś znowu ma problemy z napisaniem postu ...... Wybaczcie brak wieści. Zima to dla nas ciężki okres i na wszystko brak czasu. Z Maćkiem tak sobie. Co trochę męczą go biegunki. Rano robi kupę normalną, parę godzin później już jest fatalne rozwolnienie, i wieczorem lub na drugi dzień już normalnie. Ma bardzo ścisłą dietę, był przeleczony pod kątem pasożytów i efektów nie ma. Na dniach jedziemy do lecznicy, będziemy szukać dalej. Najgorsze jest to, że przez te biegunki i niskotłuszczową karmę bardzo schudł. No i kiepsko jest z trzymaniem moczu - teraz popuszcza cały czas, musi mieć w domu założoną pieluchę. Może ktoś mógłby mu kupić i podesłać paczkę pieluch? Oprócz tego czuje się dobrze - ma duży apetyt, chętnie wychodzi na dwór. Rozliczenie za grudzień: hotel 31 x10zł = 310zł
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Martika&Aischa replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ależ śliczne dziewczynki :wub: :wub: :wub: -
ETNA – DUŻA, PRZERAŻONA!!!ZBIERAMY NA HOTELIK!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
słoneczko kochane :wub: :wub: :wub: