Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. mam nadzieję że dziewczynom uda się sprawdzic co u suni i w jakich warunkach mieszka. Czekamy cierpliwie. A my zaraz po Nowym Roku wybieramy się w odwiedziny do naszego dziadeczka Marsika :)
  2. no śliczna choineczka :) Skrzacio jak zwykle uroczy :) a jeżykom życzymy dużo dużo zdrówka :)
  3. Super :) zatem w poniedziałek podwiozę a wcześniej oczywiście zadzwonię to się dokładnie umówimy :)
  4. Gabi kochana jeśli wystawiałabyś bazarek fantowy daj znac :) mam fanty jeszcze od cioci Nutusi więc zaraz zapytam czy mogłybyśmy przeznaczyc dla sunieczki :) miały byc dla Marlonka ale wciąż czekają w kolejce. Marlonek w miarę zabezpieczony a sunieczce z pewnością bardziej się przydadzą. Gabi kochana daj znac a ja zapakuję i podwiozę razem z puszeczką zakupioną na bazarku :) dorzucimy też kilka rzeczy od siebie :)
  5. Zapraszamy na bazarek z którego częsc zostanie przekazana na potrzeby sunieczki :) a ja zapisuję sobie śliczną kudłatkę :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144696-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ubraniakosmetyki-torebki-buty-tutaj-znajdziesz-wszystko-05012000/
  6. i na takie wieści czekałam :) Dzielna Lolinka :)
  7. Sawanka wraz z Marsem zaprasza na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144696-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ubraniakosmetyki-torebki-buty-tutaj-znajdziesz-wszystko-05012000/?p=15975115
  8. Marsik zaprasza na bazarek :) Moc różności :) Zapraszamy :) http://www.dogomania...000/?p=15975115
  9. .......................
  10. smutne wieści ale wierzę że będzie lepiej !!!!!!!! Trzymam kciuki za zdrówko sunieczko kochana :*
  11. Świątecznie odwiedzam naszego Marsika :)
  12. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  13. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  14. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  15. Radosnych oraz Cudownych Świąt dla Rodzinki Largusia :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  16. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  17. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  18. Rodzince Impulsa Radosnych oraz Cudownych Świąt :) i dla Was ciocie kochane Pięknych ...Spokojnych ...Wspaniałych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  19. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie kochane Pięknych ...Spokojnych ...Wspaniałych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  20. Radosnych oraz Cudownych Świąt :) ciocie kochane Pięknych ...Spokojnych ...Wspaniałych Świąt :) a Wszystkim ogonkom ciepłego i pełnego miłości domku życzę :)
  21. Dziewczynki malutka Toti została odebrana przez właściciela ze schroniska .....hmmm....zastanawiamy się z Nilsson co to za właściciel skoro sunieczka jest taka zaniedbana :(
  22. kruszynka nawet nie wie ile ma szczęscia :)
×
×
  • Create New...