Dziewczynki przepięknie Wam dziękuję że jesteście z nami :calus: nadal szukamy domowego DT :( prosimy o pomysły :( chciałabym aby nasz Zyguś jak najszybciej opuścił schronisko :(
ciocia mdk jak zawsze niezawodna :calus: ciocia cały czas myślimy gdzie chłopaka umieścic :( w tej chwili jest w Cieszynie :( nawet nie chce myślec że kolejną zimę tam spędzi.
Przerasta mnie ten ogrom nieszczęścia psiego :(
z całego serducha Wam dziękuję że jesteście :calus: jak zwykle niezawodni :loveu: halszko kochana ogłoszenia jak najbardziej. Myślimy gdzie by ulokowac naszego biednego Zygusia :(
Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :(
http://www.dogomania...uż-zrezygnował/