Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :( http://www.dogomania...uż-zrezygnował/
  2. Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :( http://www.dogomania...uż-zrezygnował/
  3. Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :( http://www.dogomania...uż-zrezygnował/
  4. przybiegam do Zygusia :( serce się kraja :( Trzeba biedakowi jakoś pomóc :( Dziewczynki prosimy o pomoc i pomysły jak tego biedaka wyciągnąc z za krat schroniska :(
  5. mam mieszane uczucia .....pożyjemy ...zobaczymy ....czekamy na obszerną relację z wizyty :)
  6. i ja zaglądam nieustannie do naszej Helenki ale co tu pisać ...taki strachulec kochany :( trzeba wierzyć że znajdzie się dom który ją pokocha taką jaka jest a Helenka w nowym domu będzie robiła małe kroczki do przodu.
  7. na konto Maciusia wpłynęły deklaracje stałe od Mysza2 ( 10 zł ) yolanovi ( 15 zł ) oraz markofix1 ( 10 zł ) przepięknie dziękujemy :calus:
  8. Dobrze że hycle powiadomieni....Kajusiu wracaj sierotko malutka :(
  9. Belciu linku niestety nie mam ale mam zdjęcie. Dziewczyny z Cieszyna już ją sprawdzały i najprawdopodobniej to nie ona :( Jutro rano sprawdzą jeszcze chip. Wstawiam zdjęcie sunieczki Olkusiej.
  10. Gabi rozmawiałam z Iwonką. W schronisku w Olkuszu jest bardzo bardzo podobna sunieczka odłowiona z Dąbrowy. Ma wątek na FB. Trzymam kciuki i nie puszczam. Oby to była ona !!!!!!!
  11. przybiegam i zapisuję sobie wątek :)
  12. wstawiłam na błyskawiczną mapę dogo :) obyśmy jeszcze kogoś błyskawicznie znalazły ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/8185-blyskawiczna-mapa-dogo-httpmapapomocydogomaniapl-rejestrujcie-sie/page-60#entry15933692
  13. Jakiś dobrze brzmiący telefon w sprawie naszego Marlonka był z Wałbrzycha. Zna ktoś kogoś na wizytę z tamtego rejonu? http://www.dogomania...a-hotel/page-74
  14. Gabi kochana spokojnie. Wierzę że ta historia dobrze się skończy!!! Nie obwiniaj się !!!!
  15. Gabi Yolanovi dała mi znać ...będę się rozglądała ...biedna maleńka :( ech .......
  16. ........................
  17. Z bazarku dla Marlonka poleciało 157 zł 20 gr :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143625-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-zapraszamy-ozdoby-nowa-bi%C5%BCuteria-ciuszki-12112000/
  18. na koncie deklaracja stała od cioci Elypsa ( 20 zł ) przepięknie dziękujemy :calus:
  19. przybiegam i zapisuję się u mega przystojniaka :calus:
×
×
  • Create New...