Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :(
http://www.dogomania...uż-zrezygnował/
Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :(
http://www.dogomania...uż-zrezygnował/
Dziewczynki i chłopcy oczywiście ;) proszę zajrzyjcie do zrezygnowanego Zygusia :( wierzę że zaświeci i dla niego jeszcze słońce i znajdzie dom :( tyle lat za kratami schroniska .... :(
http://www.dogomania...uż-zrezygnował/
przybiegam do Zygusia :( serce się kraja :(
Trzeba biedakowi jakoś pomóc :( Dziewczynki prosimy o pomoc i pomysły jak tego biedaka wyciągnąc z za krat schroniska :(
i ja zaglądam nieustannie do naszej Helenki ale co tu pisać ...taki strachulec kochany :( trzeba wierzyć że znajdzie się dom który ją pokocha taką jaka jest a Helenka w nowym domu będzie robiła małe kroczki do przodu.
Belciu linku niestety nie mam ale mam zdjęcie. Dziewczyny z Cieszyna już ją sprawdzały i najprawdopodobniej to nie ona :( Jutro rano sprawdzą jeszcze chip.
Wstawiam zdjęcie sunieczki Olkusiej.
Gabi rozmawiałam z Iwonką. W schronisku w Olkuszu jest bardzo bardzo podobna sunieczka odłowiona z Dąbrowy. Ma wątek na FB. Trzymam kciuki i nie puszczam. Oby to była ona !!!!!!!
wstawiłam na błyskawiczną mapę dogo :) obyśmy jeszcze kogoś błyskawicznie znalazły ;)
http://www.dogomania.com/forum/topic/8185-blyskawiczna-mapa-dogo-httpmapapomocydogomaniapl-rejestrujcie-sie/page-60#entry15933692
Jakiś dobrze brzmiący telefon w sprawie naszego Marlonka był z Wałbrzycha. Zna ktoś kogoś na wizytę z tamtego rejonu?
http://www.dogomania...a-hotel/page-74
Z bazarku dla Marlonka poleciało 157 zł 20 gr :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/143625-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-zapraszamy-ozdoby-nowa-bi%C5%BCuteria-ciuszki-12112000/