Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. trzymam kciuki :) szerokiej drogi kruszynki kochane :)
  2. wiemy wiemy i z pewnością będzie wziewna ....niestety ten zabieg musi się odbyc bo lekarka Marsika podejrzewa nowotwór więc to jąderko trzeba na cito właściwie usunąc. Na razie Emiś podaje leki aby wzmocnic Marsikowi serduszko. Wszystko spokojnie i w swoim czasie. Choc przyznam szczerze że martwię się strasznie o zdrówko staruszka :(
  3. oj tak :) przynajmniej jeden kamień spadł nam z serducha ...oby jeszcze zabieg odbył się bez komplikacji i wynik był dobry. Oby to nie było żadne paskudztwo :(
  4. oj tak :) przynajmniej jeden kamień spadł nam z serducha ...oby jeszcze zabieg odbył się bez komplikacji i wynik był dobry. Oby to nie było żadne paskudztwo :(
  5. Dziewczynki na wyniki trzeba będzie poczekac do wtorku .....za kciuki bardzo bardzo dziękuję :) i czekam (NIE)cierpliwie ;)
  6. ależ cudnie :wub: :wub: :wub:
  7. Zapraszamy na cegiełkowy bazarek dla Dulci żeby mogła pojechać do domku :) http://www.dogomania...12015-do-20-00/ ciocia przepraszam za prywatę ale sprawa bardzo pilna ...sunieczka ma szansę na wspaniały domek :)
  8. Zapraszamy na cegiełkowy bazarek dla Dulci żeby mogła pojechać do domku :) http://www.dogomania...12015-do-20-00/ ciocia przepraszam za prywatę ale sprawa bardzo pilna ...sunieczka ma szansę na wspaniały domek :)
  9. Zapraszamy na cegiełkowy bazarek dla Dulci żeby mogła pojechać do domku :) http://www.dogomania...12015-do-20-00/
  10. Zapraszamy na cegiełkowy bazarek dla Dulci żeby mogła pojechać do domku :) http://www.dogomania...12015-do-20-00/
  11. Zapraszamy na cegiełkowy bazarek dla Dulci żeby mogła pojechać do domku :) http://www.dogomania...12015-do-20-00/
  12. Allu kochana dziękujemy :wub: czekam na wiadomosc z hoteliku czy są już wyniki i oby nie były bardzo złe :( strasznie się martwię o naszego Maciusia :(
  13. przybiegam do kruszynki i jej córeczek :)
  14. bardzo się cieszę że Marsik już po badaniu i wiadomo co robic dalej :)
  15. zdjęcia cudne :) nie mogę nacieszyc oczu :wub: :wub: :wub: a nasz Marlonek jaka powaga :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Chyba ktoś nam podmienił psa :D Patrzcie ciocie jaki jestem szczęśliwy :D
  16. :wub: :wub: :wub: kochane maleństwo :) ależ się cieszę :) ( i tu bym sobie wirtualnie podskoczyła) z radości ale nie mam emotikonek ;)
  17. o mój Boże :( :( :(
  18. Dla Marsika z bazarku uzbierałyśmy łączną kwotę 240 zł 50 gr :) cegiełki już odnotowane w 1 poście :) a ja przelewam za fanty + nadpłaty z przesyłeczek 140 zł 50 gr http://www.dogomania.com/forum/topic/144530-rozliczamy-puszki-do-spaghetti-serwetki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-1812-2000/#entry15953356
  19. witaj ciocia :) dziękujemy że jesteś z nami i za kciuki oczywiście :)
  20. Jutro wizyta Marsika w Tychach!!!!! Marsiku bądź dzielny dziadeczku kochany :)
  21. Maszeńko cały czas trzymam kciuki za Twoje zdrówko :* :)
  22. Yolanovi zakupiła Maciusiowi niezbędne mu pampersy. Koszt z przesyłką 60 zł. Pieluszki polecą prosto do hoteliku więc z pewnością sprzedawca dołączy rachunek. Jak pieluszki dotrą poproszę Emiś aby wstawiła rachunek na wątek :) Maciejko pamiętaj ...dzielny bądź a ciocia tu trzyma kciuki z całych sił :) Na koncie również deklaracje stałe : yolanovi : 15 zł Elypsa : 20 zł Rodzinka Brunka z Międzygórza : 10 zł Przepięknie Dziękujemy :)
  23. tak ciocia :) zaraz prześlę wiadomość naszej Emiś :)
×
×
  • Create New...