Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. śliczna z niej dziewczyna :) i pychol jakby odważniejszy ;)
  2. Aguś hotelik u Emiś jest w Sarnowie :) to nie pierwszy nasz psiak w tym hoteliku :) Informacje zawsze mamy na bieżąco i w każdej chwili możemy podjechać odwiedzić nasze bidy :) Gdy tylko coś się dzieje jesteśmy natychmiast informowane. Kontakt z hotelikiem mamy rewelacyjny :) A sama Emiś to wspaniała dziewczyna :) Jeśli chodzi o dokumentację medyczną jak najbardziej wszystko będzie na wątku. Emiś prowadzi zarejestrowany hotelik i rozliczamy się na podstawie rachunków i faktur :)
  3. ciocia wszystko się wyjaśni na miejscu. O 12 wyruszamy do Cieszyna po Marsa a potem prosto do lecznicy.
  4. biedny pychol :( Lolciu trzymam cały czas za zdrówko i NIE puszczam !!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. Nemo śliczny pychol i widzę że czuwa przy naszej chorowitce :calus:
  6. Oby Beluś oby :( Prosto ze schroniska pojedziemy do lecznicy i będziemy stawały na głowie aby wyciągnąc chłopaka z tego wyniszczającego koszmaru :( oby się udało.
  7. wiemy tylko tyle że Marsika oglądała Pani weterynarz w schronie. Jest potwornie zaniedbany ...zagłodzony i wyniszczony :( jak go postawią na łapkach to stoi ..jak go położą to leży :( sam nie jest w stanie nawet się położyc nie mówiąc o ustaniu na łapinkach :( Głównie śpi. Mam nadzieję że "właściciel" potwór odpowie za krzywdę którą wyrządził temu bezbronnemu psiakowi :(
  8. no to czekamy na tylko dobre wieści ;)
  9. i ja sobie zaglądam do dziewczynki :)
  10. zgadza się :)
  11. No to czekamy cierpliwie na wieści abyśmy mogły dograć szczegóły.
  12. Lolciu trzymam i nie puszczam !!!!!!!! Zdrowiej nam słoneczko :*
  13. Gabi kochana nie było innej opcji :) Kajusia musiała się odnaleźć i wrócić do domku :) Buziaki dla Was i małej podróżniczki :calus: :loveu:
  14. Mamy transport !!! Emiś zgodziła się przewieźć naszego chłopaka :) Termin środa około godzinki 16.00. Jeśli trzeba będzie odebrać go wcześniej taka opcja również możliwa :) kamień z serca !!!!!!!!!!! :)
  15. czekamy teraz na ruch Fundacji. Same niestety nie jesteśmy w stanie nic zdziałać:(
  16. Na koncie deklaracja stała ( 10 zł ) od Rodzinki Brunka z Międzygórza :) przepięknie dziękujemy :calus:
  17. Dziewczynki wstępne ustalenia są takie że chłopak w przyszłym tygodniu pojedzie do hoteliku u Emiś. Miejsce już czeka. Jeśli znajdzie się transport możemy Marsa zabierac chocby jutro i o to się modle !!! Zostanie ulokowany w ocieplonym pomieszczeniu. Wcześniej zawieziony do lecznicy na badania i ogólne oględziny. Jesteśmy w kontakcie z Zosią i działamy dalej. Mam nadzieję że się uda pomóc temu biedakowi :( Mars to rzeczywiście nieduży psiaczek sięgający do kolana :)
  18. zaglądam do naszego Marsa z niecierpliwością oczekując na nowe wieści :(
  19. Pauluś kochana z całego serduszka Ci dziękuję :calus: :calus: :calus:
  20. ...........................
  21. skleiłam na szybko bazarek dla Marsa. Wszystko w Kup Teraz. Zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144530-misz-masz-i-wszystko-w-kt-zapraszamy-1812-2000/?p=15953356
×
×
  • Create New...