Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Rozmawiałam z Emiś mogła by przyjąc biedaka i wdrożyc leczenie w lecznicy Lupus. Ale potrzebuje informacji o Marsie. Wielkośc? schorzenia ? czy nie ma odczynów zapalnych skóry czy innego zaraźliwego paskudztwa. Dobrze by było aby dziewczyny mające jakikolwiek kontakt z tym schronem zarezerwowały Marsa. Obyśmy się nie dowiedziały po weekendzie że psiaka już nie ma. Czarno to wszystko widzę niestety. Dlatego tu trzeba już działac i nie ma na co czekac.
  2. przypomnę się ...tu czas działa na niekorzysc a ten psiak potrzebuje pomocy na Cito !!!
  3. Dziewczynki pięknie Wam za wszystko dziękujemy ...mam nadzieję że uda nam się pomóc temu biedakowi :(
  4. Lolciu cały czas zaglądam trzymając kciuki z całych sił !!!!!!! zdrowiej sunieczko kochana !!!!!!!
  5. Zosiu czy macie w okolicy zaufany hotel czy DT gdzie możecie zabrac biedaka i jak najszybciej wdrożyc leczenie???Musimy pomóc Marsowi bo to przecież obraz nędzy i rozpaczy :(
  6. Strasznie przykra wiadomośc :( niestety ale nie z każdym schroniskiem jest taka współpraca jakiej byśmy sobie życzyły :( i nad tym najbardziej ubolewam :( Zygusiu kochany psiaku mam nadzieję że tam gdzie odszedłeś jesteś szczęśliwy :( biegaj szczęśliwy za TM [*]
  7. będziemy dziś coś wiedziały w sprawie transportu ...jeśli ten nie wypali musimy szukać dalej. Potrzebujemy transportu dla Zygusia na trasie Katowice - Warszawa. Czy ktoś wie czy Jubu jeszcze wozi psiaki ?
  8. i ja zaglądam do Etnusi :)
  9. Lolcia trzymaj się sunieczko :( strasznie przykre wieści :(
  10. Na koncie Maciusia księguję pieniążki z bazarków :) 71 zł 25 gr http://www.dogomania.com/forum/topic/143854-mamy-zwyci%C4%99zc%C4%99-loterii-gratulujemy-wygranej-zestaw-beyonce-heat-20112000/#entry15886240 oraz 157 zł 20 gr http://www.dogomania.com/forum/topic/143625-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-zapraszamy-ozdoby-nowa-bi%C5%BCuteria-ciuszki-12112000/#entry15868322 Pięknie Wszystkim dziękujemy :calus:
  11. witaj ciocia :calus: dziękujemy i proszę zostań z nami i Zygusiem :)
  12. Pozwoliłam sobie przelać Maciusiowi opłatę za hotelik bo mamy już 10.12. a Emiś pewnie zalatana. Pieniążki za hotelik w drodze :)
  13. Klusia dziewczynko kochana trzymam kciuki z całych sił za zdrówko śliczna sunieczko :calus:
  14. Agusiu dostałyśmy namiar na hotelik od naszej Gisell4 :) cena 300 zł/ miesiąc. "do dyspozycji drewniane ocieplone domki w nich budy. Każdy domek ma swój wybieg, wiec psiaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Jedzenie dostają 2 razy dziennie raz gotowane mięsko z ryzem i warzywami , drugie to pokarm suchy"
  15. ciocia nasza kochana oczywiście że tak. Wiem ile robisz dla psiaków i jak Wam ciężko :calus: Trzymam kciuki za wyniki badań Kluseczki :calus:
  16. Zygusiu gdybyś wiedział ile cioć i wujków do Ciebie przybyło :calus: Już niebawem nasz kochany bohater opuści mury schroniska :) dogrywamy szczegóły :)
  17. b-b kochana :loveu: :loveu: :loveu: Dziękuję :calus: Dziękuję :calus: Dziękuję za śliczny banerek :loveu:
  18. Dla Marlonka z bazarku 71 zł 25 gr :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143854-mamy-zwyci%C4%99zc%C4%99-loterii-gratulujemy-wygranej-zestaw-beyonce-heat-20112000/page-13#entry15948631
×
×
  • Create New...