-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Rozmawiałam z Emiś mogła by przyjąc biedaka i wdrożyc leczenie w lecznicy Lupus. Ale potrzebuje informacji o Marsie. Wielkośc? schorzenia ? czy nie ma odczynów zapalnych skóry czy innego zaraźliwego paskudztwa. Dobrze by było aby dziewczyny mające jakikolwiek kontakt z tym schronem zarezerwowały Marsa. Obyśmy się nie dowiedziały po weekendzie że psiaka już nie ma. Czarno to wszystko widzę niestety. Dlatego tu trzeba już działac i nie ma na co czekac.
-
Lolciu cały czas zaglądam trzymając kciuki z całych sił !!!!!!! zdrowiej sunieczko kochana !!!!!!!
-
ETNA – DUŻA, PRZERAŻONA!!!ZBIERAMY NA HOTELIK!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
i ja zaglądam do Etnusi :) -
Lolcia trzymaj się sunieczko :( strasznie przykre wieści :(
-
Na koncie Maciusia księguję pieniążki z bazarków :) 71 zł 25 gr http://www.dogomania.com/forum/topic/143854-mamy-zwyci%C4%99zc%C4%99-loterii-gratulujemy-wygranej-zestaw-beyonce-heat-20112000/#entry15886240 oraz 157 zł 20 gr http://www.dogomania.com/forum/topic/143625-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-zapraszamy-ozdoby-nowa-bi%C5%BCuteria-ciuszki-12112000/#entry15868322 Pięknie Wszystkim dziękujemy :calus:
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Martika&Aischa replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Klusia dziewczynko kochana trzymam kciuki z całych sił za zdrówko śliczna sunieczko :calus: -
Agusiu dostałyśmy namiar na hotelik od naszej Gisell4 :) cena 300 zł/ miesiąc. "do dyspozycji drewniane ocieplone domki w nich budy. Każdy domek ma swój wybieg, wiec psiaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Jedzenie dostają 2 razy dziennie raz gotowane mięsko z ryzem i warzywami , drugie to pokarm suchy"