Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Beatkaa']Super,ze u Stelli wszystko dobrze,czekamy na zdjęcia :loveu: Karmę dla Gwiazdki chyba wybiorę taką : [URL]http://www.telekarma.pl/p5526/pro.plan.adult.light.chicken.amp.rice.14.kg.htm[/URL]. Dziewczyna musi szybko spaść na wadze,ze względu na jej słabe stawy. Czyli koszt karmy wyniesie [B]159zł.[/B][/QUOTE] Beatkaa zamawiaj kochana karmę i niech wyślą od razu na adres cioteczki Fur. Jak zamówisz zaraz uzupełnię rozliczenie na pierwszej stronie żebyśmy były na bieżąco i aby nie było wątpliwości co do rozliczenia zebranych pieniążków! Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc w rozsyłaniu zaproszenia na wątek naszych dziewczynek! Myślę że trzeba zrobić sunią allegro cegiełkowe bo koszty suń wciąż przed nami i musimy się z nimi zmierzyć! Myślę że Stella też będzie potrzebowała odpowiedniej karmy bo stawy u niej również słabiutkie choć o tym już zadecyduje lekarz w poniedziałek. Stella jest chudziutka i musimy ją odkarmić aby doszła do siebie. Gwiazdeczka natomiast to taki niedźwiadek który w odróżnieniu od Stelli potrzebuje diety ;)
  2. Oj tak zdecydowanie dziewczynka nam odżyła:loveu: Rozmawiałam z Kasią na temat Stelli ....dziewczynka nasza czuje się wspaniale w swoim nowym kojcu :loveu: Zaprzyjaźnia się powolutku z domownikami i psiaczkami ...nawet merda na ich widok swoją kitką :loveu: W poniedziałek cioteczka Kasia będzie ze Stellką u weterynarza więc będziemy wiedzieć dokładnie co w suni siedzi. Dziś po południu powinny być zdjęcia naszej dziewczynki :loveu: Bardzo mnie cieszą tak dobre informację i z całego serduszka jeszcze raz Wam wszystkim razem i każdemu z osobna pięknie dziękuję za to że jesteście!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Gwiazdeczka u Arktyki - Proszę spójrzcie! [IMG]http://i56.tinypic.com/1127mh2.jpg[/IMG][IMG]http://i55.tinypic.com/e699fm.jpg[/IMG] Gwiazdeczka po pobycie w hoteliku w Aleksandrowie Kujawskim [IMG]http://i53.tinypic.com/29wsj7a.jpg[/IMG][IMG]http://i54.tinypic.com/219uxs2.jpg[/IMG][IMG]http://i53.tinypic.com/29bk75h.jpg[/IMG] Teraz już NIKT nie powinien mieć wątpliwości iż Hotelik dołożył wszelkich starań aby Gwiazdeczka (Pipi) odzyskała chęć życia. Dzięki okazananemu sercu i trosce nasze dziewczynki znów uwierzyły w człowieka co widać na przedstawionych zdjęciach. Gwiazdeczka to nie ta sama sunia. Aż serce rośnie jak się na nią spojrzy:loveu: Bo właśnie tak wygląda szczęśliwy pies!!! I takich ludzi szukamy dla naszych dziewczynek! Odpowiedzialnych, kochających i podających serce na dłoni psiakom w potrzebie! I oby nasze dziewczynki takich ludzi znalazły! Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY !!!!
  4. Czyli podstawowe potrzeby już znamy ....Beatkaa proszę kup karmę i prześlij koniecznie cioteczce na wskazany adres. Cioteczko Fur za weterynarza oczywiście zwrócimy ....oby z tymi nerkami u suni nic się nie działo:shake: Koniecznie trzeba to sprawdzić! :shake: Cioteczko gorki330 w miarę możliwości bardzo proszę o przesłanie zdjęć naszej Stelli :lol: I w ogóle dziewczyny bardzo bardzo wam dziękuję i jeszcze raz powtórzę DZIĘKUJEMY!!! :loveu:
  5. Cioteczki, wujaszkowie bardzo proszę o zaprzestanie kłótni! Pięknie Was proszę ! Nie zaśmiecajmy wątku naszych dziewczynek! Fur jeśli hotelik sobie tego życzy oczywiście zdjęcia już usuwam :( choć szkoda bo są piękne :( Ale szanuje decyzje. Bardzo mnie martwi że sunie zaczęły się awanturować i kolejnego psiaczka musisz mieć pod opieką :( ech.... Dziękuje Wam wszystkiem że jesteście! :loveu: Dziękuję Hotelikowi za przyjęcie i opiekę nad naszymi dziewczynkami! :loveu: Dziękuję Ci Fur że zabrałaś do siebie naszą Gwiazdkę (Pipi) :loveu: Dziękuję gorki330 że zaopiekujesz się Stellą. :loveu: Cioteczki i wujkowie czas zmienić tytuł wątku na akutalny. Pieniążki z pewnością będą nadal nam potrzebne. Zastanawiam się także kiedy będziemy mogły szukać niuniom domków i kochających ich ludzi. Wcześniej jednak sterylizacja, koszty utrzymania dziewczynek, ewentualne leczenie :( Więc potrzeby nadal ogromne:-(
  6. [quote name='rencia42']Czy tej martwicy nie trzeba natychmiast usunąć.[/QUOTE] Cioteczko jak rozmawiałam z Panią Danusią mówiła że smaruje to rivanolem w zelu i to ma odpaść i powoli odpada choć nadal wygląda dosyć brzydko jeszcze :(
  7. Czekamy na informacje ...niecierpliwie czekamy ;)
  8. Świetnie że jest miejsce ! Sunie trzeba natychmiast odebrać!!!
  9. ja zrobię allegro cegiełkowe ale muszę mieć więcej informacji!!!
  10. To straszne :( Jak można ???? Gdzie w tej chwili przebywa sunia ? pod czyją jest opieką ??? czy widział ją już weterynarz ? Dziewczyny trzeba jej pomóc!
  11. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Kasia z Włocławka przyjedzie po sunie w piątek w godzinach południowych:) Razem z Furciaczkiem pojadą do hotelu .[/QUOTE] Jutro wielki dzień dla dziewczynek ....przewiezienie do nowego miejsca. Ja już przebieram z nogi na nogę oby wszystko przebiegło bez komplikacji:shake: Trzymajmy cioteczki kciuki aby dziewczynki dzielnie zniosły podróż!!!
  12. Cioteczki wierzę że ta sprawa szczęśliwie się skończy i Norusia będzie szczęśliwa! Trzymam mocno kciuki.
  13. Nasze sunie na pewno ze szczęścia merdają teraz swoimi kitami:lol: Tyle cioteczek trzyma w końcu za nie kciuki :loveu: Jak dobrze że jesteście dziewczyny :loveu:
  14. [quote name='anula42']ja też rozmawiałam telefonicznie z P.Danusią-tak to niestey wygąda ale to przecież była operacja na kręgosłupie więc nie można chyba zaraz oczekiwać cudów-gdybym tylko miała warunki zaraz odciążyłabym p.Danusię i zabrała go do siebie- niestey mieszkam na 1 piętrze...[/QUOTE] Cezarek to dzielny psiak i na pewno sobie doskonale poradzi!!!
  15. [quote name='Ada-jeje']Bedzie chyba filmik, ktory zrobila hanek. Nad Cezarem nic tylko siasc i plakac. :placz:Uzgodnilysmy dzisiaj ze w przyszla sobote, p. Danusia pojedzie z Cezarkiem do dr. Olender. Wczesniej niestety nie da rady bo maz pracuje a Cezarka trzeba wnosic na rekach do samochodu, po schodach itd. Mamy wozek po Kostusiu, i na wizycie p. Danusia zapyta czy Czar moze jezdzic na wozku. Wtedy nalezalo by go dopasowac, i mozna by mu ulzyc i nauczyc go poruszania sie na wozku, dopoki nie mozna bedzie rozpoczac rehabilitacji. Rana po operacji wyglada bardzo paskudnie, widac wyraznie ze to martwe cialko zaczyna odpadac, a jest tego dosc spory kawalek.:-([/QUOTE] Zajrzałam tu z taką nadzieją no dobre wiadomości :( Miejmy nadzieję że po rehabilitacji będzie dużo lepiej!!!!!!
  16. [quote name='Beatkaa']Anula Ty chyba naprawdę zbankrutujesz...:oops: Jestesmy Ci wszyscy mega wdzięczni :multi::multi: O to wpływy na konto dla naszych dziewczynek: ANULA42 - 300zł:loveu: Marta Sz.z FB-30zł :loveu: katarzyna09 - 50zł:loveu: Magdalena P(ktoś z dogo?:oops:) - 20zł :loveu: Dziekujemy za wszystkie wpłaty :multi::multi:[/QUOTE] Cioteczki Wy jesteście NIESAMOWITE!!!!!!!! DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!! [IMG]http://i51.tinypic.com/2qdwdxe.gif[/IMG]
  17. Podniesiemy wątek naszych suń. Nieustannie zapraszamy do pomocy inne cioteczki ;)
  18. Oj jak tu puściutko :( w górę psiaczku kochany ....pokaż się cioteczkom:multi:
  19. Dziewczynki można już podziwiać na pierwszej stronie ;)
  20. [quote name='PACZEK']Myślę że w celu ułatwienia i całkowitej jasności mogę poprosi Ciebie jako gospodarza wątku o ustalenie kilku ważnych organizacyjnie spraw.Może ustalmy kto odpowiada za: 1bezpośredni kontakt z BDT 2kontakt z weterynarzem 3sprawy formalne psiaków 4kasę 5księgowość Myślę że może to ułatwić i zracjonalizować pomoc bo:nie zrzucimy całej odpowiedzialności na jedną osobę(wypadki losowe,prywatne życie itp) nie będzie odpowiedzialności zbiorowej(czyli żadnej),moc decyzyjna(po uzgodnieni)będzie przy danej osobie,bardzo szybko będziemy w stanie zareagować:mad: gdyby ktoś chciał psiaczki skrzywdzić. Jeśli można w sprawie opłaty za obecny hotel zapłaćmy może PO wklejeniu na wątku całościowego rachunku zgodnego z wymogami prawa.Nie wiem też co z opłatą za leczenie oka które trzeba było przerwać bo inspektor TOZ Ilona_n nie wiedziała że jak zabiera psa z interwencji to całościowa dokumentacja wet jest niezbędna(jak A...... się uprze to jak udowodnimy że nieleczonej choroby oka pies nabawił się u niej?przecież wymazu z przed podjęcia leczenia nie mamy)[/QUOTE] Koniecznie musimy to ustalić aby uniknąć niejasności. Cioteczki czy któraś podpisuje się pod wymienionym punktem ;) Jeśli mogę zaproponować ja wezmę na siebie punkt 1 ;) rozliczenia psiaków również i aktualizację ....Kasę/ Księgowość weźmie Beatkaa tzn.pięknie ją proszę aby wzięła ;)
  21. [quote name='anula42']najwyżej pójdę na żebry:lol:[/QUOTE] Cioteczko jeszcze raz się powtórzę ....TY JESTEŚ NIESAMOWITA !!!!!:loveu:
  22. Jak dobrze zobaczyć obie dziewczynki ....:multi: Są po prostu cudowne :loveu: Cieszę się że historia naszej Stelli została wyjaśniona. Teraz pozostaje nam przewieźć sunie do Kasi. Leczyć i szukać im kochającego człowieka. No i kwestia finansów :( Nadal pięknie prosimy o wsparcie. (koszty leczenia, karma, sterylizacja, transport, opłata obecnego hoteliku). Ech musimy działać :shake:
  23. Podniosę wątek Cezarka!
  24. [IMG]http://i54.tinypic.com/6tpa1d.gif[/IMG] - będę zaglądała z nadzieją na lepsze jutro Czesterka:)
  25. Jeśli masz nowe, potwierdzone oczywiście informacje na temat Stelli to proszę o ich opis celem uzupełnienia informacji o suniach.
×
×
  • Create New...