Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='ilon_n']Oddzwoniła Kasia. Jesteśmy po rozmowie i ustaleniach dla obu suniek. Co wiemy o suniach na chwilę obecną: Gwiazdka ma kontynuację leczenia - ogólnoustrojowy stan zapalny. Potrzebny będzie wymaz z ucha. Stella potrzebuje badania morfologiczne w kierunku zdrowia trzustki. Zanim wyślemy je na sterylki musimy doprowadzić je do stosownej kondycji fizycznej. Potem naturalnie [B]adopcja Stelli[/B] - bez żadnych zastrzeżeń - [B]to sunia przybłęda[/B]. Adopcja Gwiazdki - psa którego historia [B]nie jest nadal do końca i jednoznacznie[/B] ustalona - może wymagać zrzeczenia arktyki, ale to jeszcze ustalam. [B]Kojec dla suń będzie przygotowany najwcześniej na czwartek[/B]. [B]Do tego czasu szukamy osoby do formalnej wizyty[/B] u Kasi oraz [B]transportu na trasie Aleks.Kuj. - Włocławek.[/B] Ja najwcześniej mogę wykonać transport w przyszły weekend.[/QUOTE] Sunia Stella jak pisała wcześniej Pani weterynarz - "wetka" podobno w kartotece od początku widnieje zapisana na nazwisko Arktyki tak jak Gwiazdeczka. Czy mogłabym prosić o zweryfikowanie tych informacji ??? Jeśli tak jest to i jej zrzeczenia będziemy potrzebowali aby szukać jej domku i kochającego człowieka!
  2. [quote name='Beatkaa']Przyszły wpłaty od : Melka - 15zł :loveu: bzdziakwa91 - 10zł :loveu: Renata T. - 30zł :loveu: Dziękujemy w imieniu dziewczynek :multi::multi::multi: PS.Prosze wpisywać w tytule przelewu ,poza tym,że to dla suń to jeszcze nick dogo ;) Gdyby się tak suniom udało z tym domkiem u Kasi,byłoby super.Zaciskam kciuki:thumbs::thumbs:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy - uzupełniam w pierwszym poście [IMG]http://i53.tinypic.com/168vits.gif[/IMG]
  3. :(:(:(:( łzy ciekną po policzkach i brakuje aż słów :( Krisku kochany :( bądź szczęśliwy! wolny od bólu i cierpienia! :(
  4. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]Witam odpowiadam na mail z prośbą , mogę pomódz szukać ,mogę dać jedzenie gotowane lub suchą Purina ,moge zwolnić kojec dla większego psa - mam onki , lub wysłać kasę , mogę dać transpotr - mam psio-wóz , piszcie co potrzeba na priv , pozdrawiam i trzymam kciki za Zgubę. - wypowiedź z wczoraj 14.09 (wątek zbiorowy) - niestety nie potrafię przekopiować :( ale można sprawdzić! Może zapytajmy o pomoc w transporcie i ewentualnie jaki byłby koszt ??? [/INDENT]
  5. [quote name='ilon_n']Oddzwoniła Kasia. Jesteśmy po rozmowie i ustaleniach dla obu suniek. Co wiemy o suniach na chwilę obecną: Gwiazdka ma kontynuację leczenia - ogólnoustrojowy stan zapalny. Potrzebny będzie wymaz z ucha. Stella potrzebuje badania morfologiczne w kierunku zdrowia trzustki. Zanim wyślemy je na sterylki musimy doprowadzić je do stosownej kondycji fizycznej. Potem naturalnie [B]adopcja Stelli[/B] - bez żadnych zastrzeżeń - [B]to sunia przybłęda[/B]. Adopcja Gwiazdki - psa którego historia [B]nie jest nadal do końca i jednoznacznie[/B] ustalona - może wymagać zrzeczenia arktyki, ale to jeszcze ustalam. [B]Kojec dla suń będzie przygotowany najwcześniej na czwartek[/B]. [B]Do tego czasu szukamy osoby do formalnej wizyty[/B] u Kasi oraz [B]transportu na trasie Aleks.Kuj. - Włocławek.[/B] Ja najwcześniej mogę wykonać transport w przyszły weekend.[/QUOTE] Na wątku zbiorowym gorki 330 proponowała własny transport do przewozu suń. Zaraz to odnajdę i poproszę o potwierdzenie czy transport z jej strony jest nadal aktualny.
  6. [quote name='arim']wyslalam na sunie 30 zl-tyle tylko moge![/QUOTE] Pięknie Ci dziękujemy cioteczko :)
  7. Nie ruszymy z miejsca dopóki nie dostaniemy informacji od cioteczki Ilona_n jak przebiegła rozmowa z gorki330. Czy jest zgoda na przewiezienie suń i sprawdzenie warunków. Trzeba bedzie znaleźć kogoś z Włocławka kto to sprawdzi. Na razie tkwimy w martwym punkcie. Na chwile obecną nic nie wiemy więc nie możemy nigdzie dziewczynek przenosić. Koszty oczywiście w aktualnym hoteliku nam rasną z dnia na dzień. A w kasie na dzień dzisiejszy mamy 20 zł :(
  8. Cioteczko "Ania" bardzo Ci dziękuję że jesteś!!!!! Z całego serca dziękuję za fotki dziewczynek:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='furciaczek']Na watku zbiorczym psow od Arktyki w pierwszym poscie jest link do albumu, wczoraj tam wgralam zdiecia ONek. Zagladajcie tam od czasu do czasu, ja jak mam chwilke to dorzucam tam foty ale juz nie ogarniam zmniejszania i wklejania na kazdy watek z osobna :) edit: oo Ania wpadla juz na ten pomysl[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za informacje.
  10. W takim razie bardzo prosimy o ponowny kontakt z Panią Kasią z Włocławka. Jest poinformowana że ktoś będzie dzwonił.
  11. [quote name='Beatkaa']Ok.Wpisz Martiko@Aischa w rozliczeniu: 20zł - muzzy :)[/QUOTE] Już cioteczko wpisuję :) muzzy - Pięknie Dziękujemy:loveu: [quote name='Beatkaa']Propozycja gorki330 cudowna,trzeba tylko dokładnie sprawdzić warunki,przeprowadzić wizyte i na pewno czekamy na zdanie Ilony.;)[/QUOTE] Cioteczka Ilona szukała domku dla Onki - gorki 330 - myślę że jest to bardzo komfortowa sytuacja bo cioteczki się znają :) Teraz tylko czekamy na pojawienie się na wątku Ilona_n i szukamy cioteczki która sprawdzi domek u gorki 330 ;) Podnoszę wątek dziewczynek! [quote name='Martika@Aischa']Cioteczki trzeba tu ściągnąć cioteczke Ilona_n to jej głos w tej kwestii jest podobno decydujący. Myślę że nie ma co się zastanawiać i trzeba sprawdzić warunki u cioteczki gorki330. Zresztą jak wcześniej pisałam ...mamy jak najbardziej akceptację na taką wizytę. Trzeba tylko poszukać kogoś z tych okolic kto zgodzi się zrobić taką wizytę.[/QUOTE] Nadal czekamy na przybycie!!!!!!!! i decyzje co dalej z dziewczynkami????????!!!!!!
  12. Cioteczki trzeba tu ściągnąć cioteczke Ilona_n to jej głos w tej kwestii jest podobno decydujący. Myślę że nie ma co się zastanawiać i trzeba sprawdzić warunki u cioteczki gorki330. Zresztą jak wcześniej pisałam ...mamy jak najbardziej akceptację na taką wizytę. Trzeba tylko poszukać kogoś z tych okolic kto zgodzi się zrobić taką wizytę.
  13. Cioteczka gorki 330 jest z Włocławka czyli blisko obecnego hoteliku sunieczek. Pozwolę sobie zacytować : " [INDENT]Jestem z Włocławka , bardzo blisko od suniek , są obecnie chyba w Aleksandrowie Kuj. , zdjęcia i relację oczywiście macie w pakiecie ." kasia [/INDENT]
  14. Jejku jak się cieszę :):):) mogę spać spokojniej :):):)
  15. [quote name='Mysia_']propozycja kusząca, ale wygląda na to, że musimy poczekać na Ilonę - ona wzięła ONki pod swoje skrzydła i decyduje o ich losach. Jeśli się zgodzi wtedy trzeba odwiedzić cioteczkę gorki330 i omówić szczegóły :cool3:[/QUOTE] No więc czekamy z niecierpliwością ...ja jestem w kontakcie z gorki330 Wiadomość bardzo ciepła. Oby tylko się udało! oby się udało:shake:
  16. :loveu:Brzmi wspaniale! Wręcz nie do uwierzenia
  17. [INDENT]Witam Jeżeli dziewczynki mogą być razem w kojcu to zapraszam , pobyt oczywiście bezpłatny , kojec jest nie za duży ale ja jestem z psami od 6 rano z trzygodzinną przerwą do 19 , psy są cały czas spuszczone , teren podzieliłam na dwie części dla bezpieczeństwa np chłopaków lub tymczsowiczów , warunki to napewno nie Hilton , ale mogę dac serce i bezpieczeństwo , jeżeli potrzebna wizyta odwiedziny to nie widzę problemu .Więcej mogę odpowiedzieć tel 693 16 66 73 pozdrawiam Kasia To PW które dostałam w sprawie hoteliku dla dziewczynek - propozycja od gorki330 [/INDENT]
  18. [quote name='Argat'][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1531899898[/url] Piszcie co zmienić, jaki dać kontakt telefoniczny i jakie konto podawać gdyby ktoś chciał wpłacić...[/QUOTE] Cioteczko ja nie wiem czy narazie nie jest potrzebne allegro cegiełkowe. Arktyka musi się zrzec chyba dziewczynek? są na nią zapisane :( niestety! nie wiem jak to wygląda prawnie? Może Cioteczka Mysia coś podpowie ?
  19. [quote name='dominikabankert']jedna cioteczka wlasnie zaczyna tworzyc naszym onkom allegro!!!!:)[/QUOTE] :multi::multi::multi: - Dziękujemy w imieniu naszych dziewczynek :loveu:
  20. [quote name='Mysia_']świetnie! :) gorki330 proponuje na wątku "obory" jakiś kojec, ale nie znam szczegółów.. Moze to by też była jakaś alternatywa? Trochę za duże zamieszanie na tamtym wątku i ciężko zbierać istotne informacje. Na pewno na dogo są jakieś cioteczki od ONków, trzeba poprosić o pomoc... Może spróbuje też rozesłać wątek.[/QUOTE] Bardzo prosimy o pomoc w rozsyłaniu wątku ....same rozsyłamy gdziekolwiek tylko się da! :( Może by zaprosić gorki330 na ten wątek. Niech przedstawi swoją propozycję. Zdjęcia kojców. Ja już jestem przewrażliwiona chyba bardzo ale chciałabym aby wszystko było dokładnie sprawdzone. One już tyle przeszły :(
  21. [quote name='Mysia_']Może dodać na pierwszej stronie i w tyle, że szukamy w razie co tańszego hoteliku lub bdt? Jak myślicie? "dwie ONki wyrwane z piekła (obora Arktyki) potrzebują wszelkiej pomocy - bdt, tańszy dt i pieniążki' coś w tym stylu....[/QUOTE] Już cioteczko edytuje pierwszy post.
  22. [INDENT]To powinno wyjaśnić status suniek: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]wetka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/showthread.php?p=16575483#post16575483"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Witam Wszstkich, Na dogo zarejestrowalam sie bardzo dawno temu adoptujac Bidulke,ktora jakis debil wyrzucil...Z braku czasu praktycznie tu nie zagladam.Dzieki Coronaaj trafilam na ten watek i straszne informacje.Pozwolcie,ze podziele sie tym co ja wiem (widzac te zdjecia nie moge nie napisac).Jestem wetem i do mnie trafialy sunie i psiaki na kastracje.Na poczatku arktyka sie przejmowala i trzymala zalecen.Pozniej juz bylo tylko gorzej...Nie wykupione leki (widzialam na innym watku,ze wklejala moje recepty-jak wklejala,to ich nie wykupila) to jedno...Kiedys powiedziala,ze nie wykupila recepty (zwykle umawiam sie na zastrzyki,ale wzielam pod uwage,ze mialaby daleko do mnie,zeby codziennie dojezdzac),bo...apteka byla juz zamknieta...Do drugiej trzeba juz bylo isc ze 300 metrow dalej...Podjela decyzje,ze nie jest tak zle i w sumie lekow nie trzeba podawac... A ostatnie zabiegi?W jeden dzien robilam 2 kastracje i sterylizacje.Zle zamowilam jeden kolnierz pooperacyjny (nie widzialam wczesniej psow i zamawialam "na oko").Zabraklo mi odpowiedniego.Poprosilam,zeby w drodze do domu kupila odpowiedni (podalam gdzie i jaki;klinika do 22j).I co?Nie kupila,bo czasu nie miala...Przyjechala po 2 czy 3 dniach,bo pies rozlizal sobie rane...Dodam jeszcze,ze zaplacila za 2 kastracje,a stojac w drzwiach dodala,ze mam wystawic fakture i ja wyslac,to dostane kase.Szczeka mi na dol opadla...Robie zabiegi po duzo nizszych cenach,czesto z opoznionym terminem platnosci i jeszcze mam po pocztach biegac i za nia faktury wysylac...To chodzilo o Sonie od Cajusa (nie wiem czy dobrze napisalam).Faktury nie wyslalam.Jesli byla na ten cel (sterylke) kasa zabrana,to zamiast mnie dodajcie to na te Bidulki,ktore potrzebuja pomocy OK?A wspomniany gdzies Murzynek i niezdjete szwy po kastracji?Myslicie,ze mozna bylo sie doprosic,zeby to zrobic?Nigdy czasu nie miala... Pare stron wczesniej zastanawialiscie sie czy psy byly w tym pseudohoteliku caly czas czy trafily dopiero jak arktyka "wyjechala".One musialy byc tam caly czas.Skad moje przypuszczenia?Trafiala do nas westka na strzyzenie (bo ponoc w domku w lozeczku spi).Skora w niektorych miejscach byla pokaleczona,opuchnieta.Byly w nia powbijane zdzbla.W siersci bylo pelno slomy.Na pytanie czemu tak wyglada uslyszalam,ze "musiala gdzies wejsc"...Takie zmiany nie byly od jednego czy dwoch dni...Ona tam musiala siedziec caly czas... Ktos tez pytal o tym co wiadomo o westce i ONkach.A wiec powiem co ja wiem.Westka ma okolo 7-8 lat.Ponoc byla oddana na "warunkach hodowlanych",czyli arktyka planowala miot.Udalo mi sie ja od tego odwiesc (albo jej nie wyszlo).[B]ONki - Zibi i Gwiazdka figuruja u mnie od bardzo dawna w kartotece.Zgadnijcie kto od poczatku widnieje jako wlasciciel?...arktyka...To sa jej psy...Ponoc jej byly maz je zabral,ale jak zobaczyla w jakich sa warunkach i ze byly maz chce je uspic,bo cos tam,to je wziela.Zal sie jej ich zrobilo.Jedna z suczek miala zaawansowane zapalenie ucha.Ucho jest oklapniete.Wczesniej musiala miec tez krwiaka malzowiny usznej (prawdopodobnie w wyniku zapalenia ucha).Ucho jest zgrubiale,ma blizny...Ale leczenie?Po co?Ta druga sunia chyba miala dysplazje (ale tego nie jestem pewna). Wczesniej arktyka ze swoim bylym mezem prowadzila pseudohodowle owczarkow niemieckich..[/B].Podejscie bylo "extra"...Jakis szczeniak slabszy?Ratujemy go?Nie...Niech natura zrobi swoje...Jakis miot mial parwo?Ratujemy?Eeee...Po co?Koszty... Brak mi slow...Mam nadzieje,ze uda sie wszystkim psiakom tak skrzywdzonym znalezc kochajace DS. [/INDENT]
  23. Zapraszam na wątek dziewczynek prowadzony przez Arktyke:angryy: Tam przedstawia zupełnie inną historię suń i szuka im domów. Jak się okazało historia tych psiaków jest zupełnie inna! Dwie sunie to prywatne psy Arktyki! Odebrane jej w tej chwili! Całą historię nakreśliła nam Pani weterynarz. Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo! Nie mam usprawidliwienia dla tego co robiła Arktyka! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198958-Dwie-sunie-Onki-szukaja-domu[/URL]!!
  24. [quote name='PACZEK']Mam prośbę może przeklejajcie Cioteczki(ja nie potrafię) aktualne informacje o ONkach z TAMTEGO wątku żeby wszystko było w jednym miejscu będzie nam łatwiej to ogarnąć a ciśnienie skakać nie będzie tak często.Może już świeże foty są?[/QUOTE] Jak tylko się pojawi cioteczko fur to wstawi obiecane - najnowsze zdjęcia suniek. Na tamtym wątku tyle się dzieje że aż trudno wybrać wybiórczo informację :( ale spróbuje.
  25. Dominiczko prześlij jeszcze mnie ...postaram się coś wpłacić zaraz po wypłacie;)
×
×
  • Create New...