-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='gorki330']Gwiazdka - cudo , Stella też nie narzeka na humor , jest coraz bardziej śmiała ,chętnie wychodzi z kojca i chyba załapała o co mi chodzi z tymi spacerami bo w nocy i przez cały dzisiejszy dzień nie załatwiła się u siebie ,ze spacerami to też nie za długo poniewaz jej łapki sa szybsze niż Stella i panna się potyka , a tak poważnie to ma bardzo słabe nogi i po 20 min zaczynają się trząśc i trzeba się położyć , apetyt bez zmian czyli ogromny , całuśna bardzo , podsumowując wszystko idzie ku dobremu , jutro wizyta u weta , poproszę dane na jakie mam wpisać Stellę .[/QUOTE] Gwiazdeczka nam z dnia na dzień pięknieje ....nasza Stellcia też coraz pewniejsza :) ech ...dziewczynki moje kochane jak ja się cieszę :loveu:
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Jejku jak cieszą takie dobre wiadomości :) Zdrowiej nam kochana psineczko! Cioteczki wyciągną Cię i będziesz jeszcze zdrowa sunieczko:loveu: -
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Martika&Aischa replied to mru's topic in Już w nowym domu
W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego Pani chce oddać Norę skora tak pięknie dogaduje się z Figą :( Troszczy się o nią i tworzą zgrany duet :( -
Cioteczki tą chanellkę może i na allegro wystawić. Tam dużo klientów....ja niestety mogę pomóc tylko jednorazowo ok 14.04 po wypłacie bo mam jeszcze wpłaty dla innych psiaków:(
-
Dziewczyny teraz najważniejszą i priorytetową sprawą jest wizyta Cezarka u weta. Tylko czy jest sens wiezienia go do Wrocławia skoro lekarz nie bardzo ma chęć wyznaczenia wizyty. Myślę że nie warto jechać bo wizyta może być "aby zbyć"!!! Ale cierpliwie poczekam na waszą decyzje.
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
Jejku jak tu puściutko:( Nikt do psiaczka nie zagląda ???? Kirysku kochany!!! :( -
[quote name='Ada-jeje']Przypomialas mi hanek o sloneczku. Dzis Pani Danusia powiedziala ze wlasnie sloneczko bardzo wysusza mu ta rane. Tez jestem przekonana ze wozeczek przyniesie mu ulge. Dzis probowalysmy wsadzic go na wozeczek, i zaraz po tym obrazil sie na nas i uciekl do domu ale juz po chwili byl spowrotem, Nie chce byc w domu a noce sa jeszcze chlodne i nie chca go zostawic na dworze, za kare juz o 4 nad ranem robi pobudke w domu bo domaga sie wyjscia na dwor. Jestesmy niezadowolone bo dr. z Wrocka wzial kase, a wizyte kontrolna ciagle odwoluje. Pezeciez to juz minal ponad miesiec jak Cezar jest po operacji, natomiast nikt nie odwazy sie go rehabilitowac bojac sie ze mozna mu zaszkodzic.[/QUOTE] :angryy::angryy::angryy::angryy: Cioteczko trzeba ustalić z nim dokładny termin wizyty!!! :angryy::angryy::angryy: Jeśli dalej będzie odwoływał szukajmy weterynarza już teraz! Bliżej! Jeśli mamy całą historie i dokumenty Cezarka możemy go konsultować gdzie indziej!
-
[quote name='gorki330']Witam Pierwszy dzień za nami , upłynoł spokojnie , Stella to psina w podeszłym wieku styrana życiem babulka , ukochała swoje miejsce i tak naprawde to nie bardzo chce z niego wychodzić , apetyt ogromny , qupa wzorowa , ogon się kręci ja na karuzeli , zabrała sobie do kojca maskotkę z terenu i tak razem sobie patrzą , bardzo polubiła moją Bryzę - zwaną Dusią , zaleca się kręci dupką posyła buziaki , Chyba będzie cieczka ,w kojcu było parę kropek krwi . W poniedziałek zabiorę ją do weterynarza , zrobimy badania i bedzie jasne co jej dolega .[/QUOTE] Cioteczko ja się sama uśmiecham do komputera jak czytam tak wspaniałe wieści :) Stelcia nasza kochana:loveu:
-
Ten wózeczek na chwilę obecną jest rzeczywiście bardzo ale to bardzo potrzebny! Ułatwi mu z pewnością poruszanie i nie będzie się tak męczył :(
-
Siedzę i rycze :(:(:( Biedny kochany Cezarek :(:(:( Potrzebna jest rehabilitacja ! Koniecznie !!! Tak bardzo chciałabym go zobaczyć biegającego :(:(:( Na słoneczku Cezarek jest po prostu przecudnowny:loveu: Kochana psinko walcz !!!
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Koniecznie trzeba zrobić allegro cegiełkowe! Sunieczko walcz kochana i wracaj do zdrowia!!! Patrząc na zdjęcia mowę mi wręcz odebrało ....Tego się po prostu nie da opisać!!! Aż mi wstyd czasami że jestem człowiekiem :( -
Kostuś :( śliczny psiaczek ....ech ....aż serce boli jak nie można pomóc :( Wierzę jednak że Cezarkowi pomożemy!!!
-
[quote name='Ada-jeje']W tej chwili wrocilam od Cezarka, przymierzalysmy wozek, ale nic z tego, :shake: musze poszukac wymiary jakie mial Kostek, i wysylamy wozek do poprawki podajac wymiary naszego Cezara. Kojec juz stoi tak ze Czarna i Franek, te dwa szkodniki ktore czepiaja sie Cezarka beda zamykane. :mad: Jak pech to pech, zrobilam kilka fotek Cezarkowi, chcialam teraz wgrac na kompa, ale baterie padly.[/QUOTE] Cioteczko poczekamy :) Najważniejsze że są :):):) A jak się czuje Cezarek ? Macha wesoło swoją kitą ?
-
Czekamy na filmik lub zdjęcia Cezarka. Wszyscy pragniemy go zobaczyć ! Cezarku dasz radę ..jeszcze będziesz biegał. Wierzę w to !!!
-
[quote name='anula42']co za radość - to całkiem inna sunia-mordeczka jakby usmiechnieta, oczka bardziej zywe- istne cudo-a jesli chodzi o te stawy, to może mogłabym coś zaproponować- zanim moja Sabula odeszła też już miała klopoty z chodzeniem,i zamówiłam dla niej odżywkę Gelacan Fast (podobno bardzo dobra), korzystała z niej dosłownie kilka dni i reszte przesłałam dla Cezarka (tego psiaczka kochanego który jest pod opieka fundacji Pro-Animals),mogę ja zamówić tylko prosiłabym o jakiś adres na który ja prześlę (o kwestie finansowe nie musicie się martwić bo ja pokrywam koszty)[/QUOTE] Cioteczko Ty jak zwykle jesteś niesamowita:loveu: Bardzo Ci dziękujemy po raz 100 :loveu: Myślę że taka odżyweczka to wspaniała sprawa dla Gwiazdki :) W tej sprawie poczekajmy może aby wypowidziała się Fur bo u niej jest Gwiazdkeczka. Wówczas na jej adres powędrowała by odżyweczka. Jeśli nie będzie potrzebna dla Gwiazdeczki na pewno przyda się Stelli ona ma ewidentnie problem ze stawami. Kasia mówiła że ma te łapki takie powykręcane :( Wiadomości dokładniejsze będą jutro po wizycie Stelli u weta :)
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kochani, chciałam przypomnieć , że dla Gwiazdy trzeba szukać tymczasu/lub hoteliku na miarę możliwosci cenowych. Czy ktoś proponował tu jeszcze jakiś dt dla suń na początku? Bo już nie kojarzę. Może by trzeba zrobić watek na owczarku.pl, jest tam ktos z nas zalogowany?ja nie...[/QUOTE] Dodałam tą informację do piewszego postu! Szukamy hoteliku - sprawdzonego hoteliku dla Gwiazdki. Na owczarku nie jestem zalogowana ...czy któraś cioteczka ma tam konto ??? Prosimy o informacje!