Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Kociaki zapraszają na bazarek :) chociaż tak wspomożemy ogonki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fasion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/
  2. zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fasion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/?p=16248431
  3. czekamy (NIE) cierpliwie na relację naszej Emiś :)
  4. trzymamy kciuki za zdrówko naszego kochanego dziadeczka :*
  5. Dokładnie tak :) niech sobie nasz dziadeczek żyje spokojnie i bez bólu :)
  6. Etna to przepiękna psica. Najwyższy czas zacząć ją intensywnie ogłaszać w przeciwnym razie posiedzi w hotelu do starości :(
  7. Dziś trzymamy kciuki za Elenkę :) Bądź dzielna sunieczko kochana :) :) :)
  8. Marsik już po wizycie :) w tygodniu chłopak pojedzie jeszcze na badanie krwi. USG nie wykazało nic niepokojącego oprócz gęstej wydzieliny która zbiera się w woreczku żółciowym. Spróbujemy rozgonić to tabletkami :)
  9. o mój Boże :( do zobaczenia Luneczko kochana :( biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM [*] tak strasznie mi przykro :( :( :(
  10. przybiegam i zapisuję się u chłopaków :(
  11. ciocia czekam na wiadomości od naszej Emiś. Oby tylko były dobre!!!
  12. Mam nadzieję i z niecierpliwością czekam na wieści od Emiś.
  13. Marsik dziś pojedzie na USG jamy brzusznej. Emiś nie podoba się jego brzuszek więc lepiej to sprawdzić. Bądź dzielny Marsiku :*
  14. Franiu do domu !!!!!!!!!!!!!!!! :)
  15. No i czekamy na następną wizytę :) zaplanowaną na 2 czerwca :)
  16. Dla Elenki : 256 zł z bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146574-fashion-by-milady-wiosennie-zapraszamy-nowo%C5%9Bci-2904-2000/ jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)
  17. śliczna dziewczynka :wub: :wub: :wub:
×
×
  • Create New...