Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. http://www.dogomania.com/forum/topic/146707-fasion-by-milady-edycja-iii-z-nowo%C5%9Bciami-0505-2000/?p=16192832 Etnusia zaprasza na bazarek :)
  2. ................................
  3. halszko nasza kochana :wub: :wub: :wub: Dziękuję :wub: :wub: :wub:
  4. Oby jeszcze domek się znalazł :) :) :)
  5. słonecznie i wiosennie zapraszamy :)
  6. no nie dane nam to było na żywca :D nie dane :D
  7. no nie mogę Ewcia/Elenka i ogonek w ruchu !!!!!!! :D oby mi to było dane kiedyś doświadczyć na żywo :D :D :D aż serce rośnie :D
  8. minka podejrzewająca że ciocia Emiś w rączce trzyma smaczki :D
  9. Elenka zaprasza na swój bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146574-fashion-by-milady-wiosennie-zapraszamy-nowo%C5%9Bci-2904-2000/
  10. .............................
  11. Eluś ja myślę że może ona nawet nie ma złych skojarzeń z człowiekiem tylko go po prostu może nie znać. Może urodziła się na wolności i stąd ta niepewność i strach przed człowiekiem. Tego się już nie dowiemy.
  12. ona jak dla mnie jest może nie tak przerażona ( pod warunkiem że się na nią nie patrzy) jak bardzo bardzo poważna :)
  13. Dziewczynki jak przyjechałyśmy do hoteliku brakowało nam rąk do głaskania bo wszystkie psiaki merdały ogonkami ...skakały ... cieszyły się jak szalone oprócz oczywiście naszej Elenki :( Podczas spaceru po ogrodzie Elenka schowała się przed nami za krzaczkiem z nadzieją że tam jej nie dojrzymy. Zdecydowanie natomiast ożywia się na widok naszej Emiś :)
  14. Zosieńko kochana Fazi z pewnością był chory i dziś najważniejsze jest to że nie odchodził sam w schronisku i już nie cierpi :(
  15. Eluś Elenka po prostu strasznie się boi wszelkich nowości a przede wszystkim człowieka :( przy podaniu ciasteczka tak się trzęsła że myślałam że jej serduszko wyskoczy :( nie chciałyśmy jej jeszcze bardziej stresować bo ona najchętniej chciałaby by być niewidzialna :( Cieszę się jednak że do naszej Emiś robi postępy i nawet kilka razy sama podeszła :) Emiś może ją również pogłaskać i ataku paniki nie ma :) więc może jak znajdzie się wyrozumiały domek a Elenka poczuje się bezpiecznie u boku człowieka to będzie szczęśliwa. Zobaczymy. Jak dla mnie najlepszy był by domek "jednego Pana" a dokładniej Pani ;)
  16. Dokładnie tak :) Rafcik to zadymiarz i prowokator ;) a Czarecik słodziak do zjedzenia :D
  17. Marsik to naprawdę fajny psiak :) niekonfliktowy ...sympatyczny ...doskonale dogaduje się z innymi psiakami :) Koleżanka Marsika to Rumba :) :) :)
  18. śpij spokojnie psiaku kochany :* [*] tak cholernie jest mi przykro :(
  19. :( :( :( trzymaj się chłopaku kochany !!!!!!!! Obyśmy tylko zdążyli .......
  20. ślicznie dziękujemy za wieści :) oby tak dalej :) zdrówka chłopcy :*
×
×
  • Create New...