Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. mój boże :( :( :( śpij spokojnie kruszynko kochana i biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM :(
  2. Dziękujemy :) :) :) 26 czerwca tuż tuż ;)
  3. zaglądam do chłopaka z nadzieją na jak najlepsze wieści :)
  4. ciocia robic robic bo tu każda złotóweczka na wagę złota :)
  5. przybiegam na zaproszenie naszej Marudki :) wspomożemy Czupurka bazarkiem :) zdrówka psiaku kochany :*
  6. :( żegnaj sunieczko kochana :( tak strasznie mi przykro :( :( :(
  7. oj nacieszyłam sobie oczy :wub: :wub: :wub: cuuuuuuuuuuuudowne psiaki :wub: :wub: :wub:
  8. dziewczynki czekamy na foto relację z nadzieją że będzie ;) :)
  9. kciuki zaciśnięte z całych sił !!!!!!!!!!!!!!
  10. nadzieja umiera ostatnia i ja wciąż wierzę że sunia wygra tę nierówną walkę o swoje zdrówko !!!!!!!!!!!!!!
  11. zaciskam kciuki najmocniej jak potrafię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będzie dobrze sunieczko kochana :* i ja niestety nie mam żadnej zawartości oprócz tej którą dodałam przed awarią do lubianych ...wszystkie inne wątki muszę szukac ......wrrrrrrr
  12. śliczna Miłeczka i jaka zadowolona :) aż serce rośnie :) :) :)
  13. Przepiękna Sabinka i Przystojniak Larguś :wub: :wub: :wub: przecudne dwa ogonki :wub: :wub: :wub:
  14. super :) niech Marsiczkowi wyjdzie na zdrówko :)
  15. wierzę że malutkimi kroczkami ale Elenka zaufa nowej Pani :)
  16. śliczny pychol :) zdrówka sunieczko kochana :* :)
  17. i z naszego bazarku wpadnie grosik do kociej skarbonki :) zdrówka ogonki :*
  18. Kopiuję z fb :) Pozdrowienia od Rafta:))).Raft czuje się dobrze, jest wesoły, lubi kontakt z człowiekiem, chętnie bawi się zabawkami.Zdjęcia Czareta wstawię na dniach...Kilka słów na temat Czareta: Dobrze odnajduje się w domu, dogadał się już z resztą psów. Udało się opanować jego posikiwanie w domu. Ogólnie jest typem psa "mnie tu nie ma". Lubi spać pod wersalką albo pod biurkiem, gdzie czuje się wystarczająco schowany. Trochę poszczekuje, szczególnie z samego rana, koło 7 gdy się obudzi i chce iść na dwór. Bieganie po ogrodzie i jedzenie ciasteczek to jego ulubione zajęcia. Niedługo powinien mieć kontrolne USG, żeby sprawdzić, czy to, co miał na prostacie zaczęło się zmniejszać.
  19. zapraszamy na nasz najnowszy bazarek :) http://www.dogomania...zamy-1306-2000/
  20. a tymczasem zapraszamy na nasz najnowszy bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fasion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/
  21. wszystko wskazuje na to że nasza Elenka pojedzie do domku 26 czerwca :)
  22. Max zaprasza na bazarek :) wspomożemy grosikiem chłopaka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fasion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/
×
×
  • Create New...