Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. zaglądam sobie do naszego Marsika :) za każdym razem jak widzę jego aktualne zdjęcia aż sama buzia uśmiecha mi się do monitora :) to nie ten sam psiak którego zabierałyśmy z Cieszyna. Tak bardzo się cieszę że nam Marsik odżył w hoteliku :)
  2. i ja niestety nie wierzę w cudowną przemianę "Pana" właściciela :( :( :( po co takim ludziom psiaki ??? przecież nie ma NIKT obowiązku posiadania PSA!!!!
  3. o mój Boże :( Jej właściciel to POTWÓR !!!!!!!!!!
  4. ależ cudna dziewczynka :) :) :) na pewno znajdzie domek :)
  5. DONneczko kochana uffff....uffff.....uffff bo już myślałam że to ja coś pokręciłam :) Dziękuję i niech Helence wyjdą na zdrówko :wub: a Historia Saruni ....:( :( :( cholernie przykro :(
  6. Na wyprzedaż zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146827-wielka-wiosenna-wyprzeda%C5%BC-zapraszamy-1205-2000/?p=16207517
  7. to ja zaciskam kciuki z całych sił i czekam na dalsze wieści o sunieczce :(
  8. :( :( :( dziewczynki załóżcie koniecznie wątek maleńkiej :(
  9. Dziewczynki czyli na razie wstrzymujemy się z bazarkiem dla sunieczki ? :)
  10. Tydzień temu wysłałam przelew. Ponownie proszę o potwierdzenie.
  11. jestem u babuleńki kochanej :( dziewczynki zrobimy dla bidulki bazarek fantowy.
  12. Dziewczynki kochane bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o naszym kochanym staruszku :* :) Dziękujemy pięknie za deklaracje :* :)
  13. Dzielna kochana Miłeczka :* :)
  14. śliczna dziewczynka :*:*:*
  15. przypominam się :) i proszę o potwierdzenie :)
  16. cudownie zobaczyc szczęśliwą Tiffani u boku człowieka :) Kochana nasza maleńka :* :)
  17. czekamy na wieści :) mam nadzieję że śliczna Miłeczka wraca powolutku do zdrówka :)
  18. Dla Helenki : 192 zł 80 gr z bazarku :) jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146077-prosimy-o-adresy-fashion-by-milady-wiosenna-kolekcja-ciuszk%C3%B3w-w%C5%82oskie-orzechy-zapraszamy-2303-2000/#entry16129995
  19. Dziewczynki zróbcie wizytę PA w nowym domku ślicznej Tiffani :) fajnie by było utrzymywac kontakt z domkiem :) Tiffani już tyle przeszła że teraz mam nadzieję jej życie w końcu się odmieni i będzie szczęśliwym kanapowcem :) Czekamy na relację i zdjęcia :)
  20. żadnych "problemów" obecnie Emiś nam nie zgłaszała a sam chłopak wygląda na bardzooooo zadowolonego :D
  21. a ja się chciałam pochwalic że miałam okazję ostatnio wygłaskac ślicznego Rumburaka :)
×
×
  • Create New...