Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. bidulek :( oby szybko znalazł dobry dom i wspaniałych ludzi !!!!!!!
  2. Franulek jest uroczy :wub: :wub: :wub:
  3. Takich domków szukamy :) i oby wszystkie ogony miały tyle szczęścia co nasz Marlonek :) :) :)
  4. Drogie Dziewczyny!!! Błagam ostudźmy emocje !!! I tak jak teresaa118 uważam że jeśli Tiffani nie skorzystała z pełnej puli wpłaconych pieniążków na pewno skorzysta inna bida przebywająca w schronisku. Potrzeby z pewnością są ogromne a psiej biedy nie brakuje. Proszę poczekajmy spokojnie na wizytę PA i nowe wiadomości z domu. Nie zakładajmy z góry że psiakowi dzieje się krzywda bo to nie w porządku. Wszystkim nam zależy aby Tiffani była szczęśliwa.
  5. Beluś ja cały czas wierzę że i Helenka znajdzie fantastycznego wyrozumiałego człowieka :) takiego już na zawsze :)
  6. Eluś Elenka jak to Elenka zajęła miejsce w kąciku na panelach i obserwowała sytuację :) jak zwykle była bardzo bardzo grzeczna :) :) :)
  7. I jesteśmy po wizycie PA :) domek zapowiada się bardzo bardzo obiecująco :) właśnie takiego domku dla Elenki szukałyśmy :) spokojnego ...wyrozumiałego i cierpliwego :) tutaj jestem pewna że tego nie zabraknie :) Pojechałyśmy oczywiście z Elenką aby Pani mogła poznac naszą dziewczynkę :) zdecydowałyśmy wspólnie że następna wizyta odbędzie się 2 czerwca :) chcemy aby Elenka zapoznała się z okolicą ...ogródkiem oraz oczywiście z nową Panią :) 26 czerwca Elenka pojechałaby już na stałe do domku bo Pani zaczyna 2 miesięczny urlop więc będzie mogła popracowac z naszym strachulcem :) Dziewczynki kciuki wciąż potrzebne choc mam przeczucie że ta historia dobrze się skończy :)
  8. Dziewczynki kochane trzymamy z całych sił i nie puszczamy !!! :) :) :)
  9. Dziewczynki i chłopcy w sobotę prosimy o kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Mocno zaciśnięte !!! :)
  10. Rodzinko Brunka :wub: Dziękujemy :wub:
  11. i w górę :) nieustannie zapraszając :) :) :)
  12. Słoneczny Skipciu :wub: :wub: :wub:
×
×
  • Create New...