Kociaki zapraszają na bazarek :) chociaż tak wspomożemy ogonki :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fasion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/
Marsik już po wizycie :) w tygodniu chłopak pojedzie jeszcze na badanie krwi. USG nie wykazało nic niepokojącego oprócz gęstej wydzieliny która zbiera się w woreczku żółciowym. Spróbujemy rozgonić to tabletkami :)
Dla Elenki : 256 zł z bazarku :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/146574-fashion-by-milady-wiosennie-zapraszamy-nowo%C5%9Bci-2904-2000/
jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)