Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. No i super :) kochana, szczęśliwa mordeczka :)
  2. [quote name='winter7']Ja z hotelu Amok dostaję wiadomości, mogę zawsze zadzwonić. Dostaję SUPER zdjęcia. To jest mój Hektoerk w hotelu Amok: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/27376/jeden-taki-hektor-na-sto--warto-sie-zakochac_/[/url] Miejsce mam na razie zarezerwowane, więc trzeba podjąć decyzję gdzie i kiedy.[/QUOTE] Winter jesteś wspaniała .......cieszę się że jesteś z nami! Dziewczyny podejmijmy w końcu jakąś konkretną decyzje!!!!!! Proszę :(
  3. [quote name='ewa gonzales']Matenko ziemio oby sie udalo z tymczasem domeczkowym:thumbs::thumbs: co ten biedus przeszedl ech...:-(:shake: ciotenki ja pytam gdzie moge , ale nic nic i nic .[/QUOTE] Ewuś damy rade!!!!!! wierzę że znajdziemy mu domowy tymczas a później domek stały!!!
  4. :Rose:Doszła deklaracja stała (20zł) (jedyna jak na razie niestety ) :( od basiek8 ......pieknie dziękujemy.
  5. Chciałabym aby Atosek już pojechał :( Może uda się zorganizować transport do Kasi 77 i zabrać na raz i Sonię i Atoska ...było by na pewno taniej.
  6. [quote name='MWo']Jeśli w przelewie w tytule było napisane tylko Bruno to podejrzewam, że to ludzie z mojej pracy. Agata nawet dziś pisała, że wpłaci, chyba że to zbieżność imion i to nie one. Powinny przyjść jeszcze przelewy od kilku osób, które obiecały wspomóc, więc oby nie zapomniały :).[/QUOTE] Bardzo Ci kochana dziękujemy :loveu:
  7. [quote name='Roszpunka']Zaczynam mieć obawy przed wizytą w Sosnowcu :scared:[/QUOTE] Nic się nie bój kochana [IMG]http://i55.tinypic.com/wkze8.gif[/IMG]
  8. Cioteczki moje Wy się częstujcie do woli [IMG]http://i52.tinypic.com/2hduwxh.gif[/IMG] a ja pobiegnę z moją sunią [IMG]http://i54.tinypic.com/34pf38y.gif[/IMG]
  9. [quote name='Roszpunka']Jak się ludziska zbiegną, to z tymi taczkami nie wyrobisz...[/QUOTE] Kochana jak braknie to się gości delikatnie pożegna [IMG]http://i52.tinypic.com/30cc5yp.gif[/IMG]
  10. [quote name='Roszpunka']Proszę, impreza nam się rozkręca, trzeba gości spraszać...[/QUOTE] Trzeba będzie to "doniese":eviltong: [IMG]http://i54.tinypic.com/fkqyhk.jpg[/IMG]
  11. No to ja na szybko do stołu nakryje [IMG]http://i52.tinypic.com/k0qz51.gif[/IMG]
  12. Jak wesoło dziś u naszego diablątka .....to i ja na chwilkę się przysiąde [IMG]http://i56.tinypic.com/344z1xl.gif[/IMG]
  13. Jak się cieszę że ta ciszaaaaaaaaaaaa się już kończy i jest znowu nadzieja :) malutka ale jest ! brawo dziewczyny!!! Alexiu znajdziemy Cię psiaku !!!!!!!
  14. [quote name='zachary']Porozbijał głowę o pręty kojca....Chyba w tym kojcu nic dobrego dla Brunka nie będzie w ciągu dwóch dni.Co najwyżej rezygnacja, apatia.....On jest bardzo proludzki! Został sam i .......Jejku, ten pies potrzebuje domowego hoteliku....[/QUOTE] Cioteczka giseel proponowała hotelik domowy ....ma być miejsce w okolicach 4-5 września :( Bruno do kojca jak widać zupełnie się nie nadaje :(
  15. Odwiedzam Stefanka ......tym razem wirtualnie ;)
  16. Oj tak Beatko Ząbalek chwyta za serce od pierwszego wejrzenia i puścić nie chce ;) niech się wiedzie staruszkowi kochanemu :*
  17. Niestety ma i to dosyć silny :(:(:( Zadzwonimy do Emiś i zapytamy czy spróbowała by go umieścić z jakimś innym psiakiem ......daj boże to coś pomoże! :( Tak mi szkoda tego psiaka :(
  18. Pokazuj się cioteczkom Zredziku ;)
  19. [quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, do kogo mozna wyslac pare groszy? Prosze o pw z danymi :)[/QUOTE] Kochana dziękujemy w imieniu Bruna:loveu: księgową Bruna jest Mysza :loveu: już przesyłam numerek konta :) a torebusia dotarła ???
×
×
  • Create New...