Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Mysza2']Marticzko, a oko jak wygląda?[/QUOTE] Myszko bardzo ale to bardzo ładnie ....wymaga jeszcze leczenia ale poprawa jest niesamowita :) Lekarz powiedział że dalsze leczenie w hoteliku ....zakraplanie codzienne i będzie dobrze :) wszystko napisze ....kropelki dostaniemy :)
  2. Trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji i naprawdę wierzę że przyniesie efekty :) Alexiu znajdziemy Cię kochany:bluepaw:
  3. Liluniu co u Ciebie kochana psinko ??????:roll:
  4. Pokazuj się sunieczko :*
  5. Pokazuj się Emusiu :)
  6. Ja też czekam przebierając z nogi na nogę ;)
  7. [quote name='Drzagodha']Zaznaczę sobie bidoka. Ciotki, jakie krople dostaje psiak?[/QUOTE] Właśnie wracam z lecznicy od naszego wulkana energii:evil_lol: cioteczki on jest tak szalony że ledwo uszłam z życiem :cool3: dostanie zapas kropelek i instrukcje jak postępować z oczkiem ....został odrobaczony, zaszczepiony (wścieklizna), preparat na pchły i kleszcze ....jak widzi człowieka nie może wytrzymać aby nie okazać mu miłości i oddania ;) Kochany z niego psiak :loveu:
  8. [quote name='Lu_Gosiak']Toyota to dopytaj jak mozesz o te koszty u Kasi bo to chyba o wiele blizej Was a Kasie polecam nogami i rekami - to co robi dla naszego starego jamniczka jest niesamowite Atos bedzie mial tam naprawde wspaniala opieke czyli z wstepnych wyliczen wynika, ze Atosek ma narazie 160zl stałych deklaracji tak??[/QUOTE] Na dzień dzisiejszy ma 20 zł jak pojedzie do hoteliku mam nadzieję będzie więcej :( Strasznie mi szkoda tego psiaka :( czy ktoś może napisać co słychać u Atoska ? wstawić jakieś aktualne zdjęcia ? kaja strasznie zalatana ........ale może znajdzie chwilkę by odwiedzić naszego chłopaka :(
  9. [quote name='malizna78']No i po co ja tu weszłam?:( Banerek mnie ściągnął a teraz płakać mi się chce. Miłość do kata, jak to ktoś tu napisał. Tak może kochać tylko pies!! Dobrze, że trafił na takie wspaniałe osoby, którym nie jest obojętny los biednych zwierząt. Nie pracuję, nie mogę pomóc finansowo, ale nie mogę się oprzeć temu bazarkowi;) Może zgodnie z przysłowiem, kropla wydrąży skałę? Trzymam kciuki za pieska.[/QUOTE] Dziękujemy że jesteś z nami :) Zaglądaj do nas i do Bruna :)
  10. [quote name='lika1771']Sunia juz u Daski koszt transportu 200zł rachunki sa..... Nie bede niczego komentowac bo prosiła mnie Daska o spokoj na watku. Bardzo dziekuje Jej ze nie zostawiła tam suni:loveu: Pomozcie Dasce spłacic ten dług[/QUOTE] Uffffffffffffffffff....................:mdleje:
  11. Aisha cudowna dziewczynka :) a Ząbalek taki lichutki chłopczyk :( aż serce pęka jak na niego patrzę :( Żyj jak najdłużej kochany ...dzielny psiaczku :*
  12. Dziewczyny bo ja jajo zniosę:shake: czy Państwo się odezwali ponownie ??? czy ktoś po nią jedzie ? :(
  13. [quote name='PaSja Hera']Kochany Brunus!!!!Jak tam oczko?[/QUOTE] Oczko coraz lepiej ...oby dało się je całkowicie wyleczyć .....w co wierzę z całych sił bo po @ weta powiało optymizmem ;)
  14. [quote name='Emiś']Możliwe, że jutro zwolni się u mnie miejsce, ale to się dopiero okaże - dam znać jutro jak się sprawy potoczyły.[/QUOTE] Zatem czekamy na informacje .....jutro mamy odebrać Bruna z lecznicy więc musimy wiedzieć gdzie ewentualnie go zawieziemy ...no i najważniejsze kto może zawieźć naszego Bruna do hoteliku ?
  15. [quote name='Anja2201']Przeczytałam początek i doznałam olśnienia , tworzę bazarek , zaraz wrzucę link .Tylko potrzebuję kogoś kto będzie kasę zbierał , nie wiem kto teraz na psiaka zbiera.[/QUOTE] Aniu dziękujemy:loveu: księgową Bruna jest Myszka :)Ale jeśli możesz zbieraj na swoje konto kochana a po zakończeniu jeśli cokolwiek się uzbiera przelejesz do Myszki ...może tak być ???
  16. [quote name='Karina R']Posłałam zdjęcia fantów dla Brunasia z opisem na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ). Mam nadzieję ze się komuś spodobają na bazarku i je kupi, bo to były moje skarby ha, ha Życzę cioteczkom udanego popołudnia![/QUOTE] Pięknie dziękujemy w imieniu Bruna i czekamy na bazarek ;)
  17. Kciuki za jutrzejszą akcje zaciśnięte z całych sił:thumbs::thumbs::thumbs:
  18. [quote name='Soema']660 78 13 87 niech się do mnie odezwie. To ktoś pojedzie i sprawdzi.[/QUOTE] Już do niej dzwonię i podam numer ....
  19. [quote name='Soema']Już pisałam do Roszpunki. Nie mieliśmy takiego zgłoszenia, a mamy tam osobę, która zna wszystkie psy na giełdzie. Jak je namierzymy, to zabierzemy do nas.[/QUOTE] Roszpunka bez dostępu do internetu do wieczora ....wieczorem na pewno będzie to napisze coś więcej ...bardzo Ci dziękuję :*
  20. [quote name='DONnka']Jestem znowu u chłopaczka :) Jak to dobrze, że oczko do uratowania :multi: :multi: :multi: I miejsce w hoteliku chyba będzie :) Kasiorka pewnie potrzebna na już, a ja bez grosza :shake:[/QUOTE] :( niestety :( jutro się dowiem jaki mamy dług w lecznicy :(
×
×
  • Create New...