-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Marticzko, a oko jak wygląda?[/QUOTE] Myszko bardzo ale to bardzo ładnie ....wymaga jeszcze leczenia ale poprawa jest niesamowita :) Lekarz powiedział że dalsze leczenie w hoteliku ....zakraplanie codzienne i będzie dobrze :) wszystko napisze ....kropelki dostaniemy :) -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji i naprawdę wierzę że przyniesie efekty :) Alexiu znajdziemy Cię kochany:bluepaw:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mamba znalazła miejsce w dobrym SERCU!
Martika&Aischa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się sunieczko :* -
Pokazuj się Emusiu :)
-
ONek zamknięty bez jedzenia i wody - JUŻ W DS
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam przebierając z nogi na nogę ;) -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']Zaznaczę sobie bidoka. Ciotki, jakie krople dostaje psiak?[/QUOTE] Właśnie wracam z lecznicy od naszego wulkana energii:evil_lol: cioteczki on jest tak szalony że ledwo uszłam z życiem :cool3: dostanie zapas kropelek i instrukcje jak postępować z oczkiem ....został odrobaczony, zaszczepiony (wścieklizna), preparat na pchły i kleszcze ....jak widzi człowieka nie może wytrzymać aby nie okazać mu miłości i oddania ;) Kochany z niego psiak :loveu: -
[quote name='Lu_Gosiak']Toyota to dopytaj jak mozesz o te koszty u Kasi bo to chyba o wiele blizej Was a Kasie polecam nogami i rekami - to co robi dla naszego starego jamniczka jest niesamowite Atos bedzie mial tam naprawde wspaniala opieke czyli z wstepnych wyliczen wynika, ze Atosek ma narazie 160zl stałych deklaracji tak??[/QUOTE] Na dzień dzisiejszy ma 20 zł jak pojedzie do hoteliku mam nadzieję będzie więcej :( Strasznie mi szkoda tego psiaka :( czy ktoś może napisać co słychać u Atoska ? wstawić jakieś aktualne zdjęcia ? kaja strasznie zalatana ........ale może znajdzie chwilkę by odwiedzić naszego chłopaka :(
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Po godzince 9 pobiegnę do lecznicy i wypytam o wszystko.... -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malizna78']No i po co ja tu weszłam?:( Banerek mnie ściągnął a teraz płakać mi się chce. Miłość do kata, jak to ktoś tu napisał. Tak może kochać tylko pies!! Dobrze, że trafił na takie wspaniałe osoby, którym nie jest obojętny los biednych zwierząt. Nie pracuję, nie mogę pomóc finansowo, ale nie mogę się oprzeć temu bazarkowi;) Może zgodnie z przysłowiem, kropla wydrąży skałę? Trzymam kciuki za pieska.[/QUOTE] Dziękujemy że jesteś z nami :) Zaglądaj do nas i do Bruna :) -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Martika&Aischa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Sunia juz u Daski koszt transportu 200zł rachunki sa..... Nie bede niczego komentowac bo prosiła mnie Daska o spokoj na watku. Bardzo dziekuje Jej ze nie zostawiła tam suni:loveu: Pomozcie Dasce spłacic ten dług[/QUOTE] Uffffffffffffffffff....................:mdleje: -
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aisha cudowna dziewczynka :) a Ząbalek taki lichutki chłopczyk :( aż serce pęka jak na niego patrzę :( Żyj jak najdłużej kochany ...dzielny psiaczku :* -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Martika&Aischa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny bo ja jajo zniosę:shake: czy Państwo się odezwali ponownie ??? czy ktoś po nią jedzie ? :( -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaSja Hera']Kochany Brunus!!!!Jak tam oczko?[/QUOTE] Oczko coraz lepiej ...oby dało się je całkowicie wyleczyć .....w co wierzę z całych sił bo po @ weta powiało optymizmem ;) -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']A moze warto tam zadzwonic, nie czekac ?[/QUOTE] Belu ja nie mam numeru do Emiś ....ma Myszka ale będzie dopiero wieczorem ..... -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Wczoraj o 15:05 Emiś napisała: To jest post nr 127[/QUOTE] Odniosłam sie do tego w poście nr 185;) czekamy na informacje cioteczko ;) -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Możliwe, że jutro zwolni się u mnie miejsce, ale to się dopiero okaże - dam znać jutro jak się sprawy potoczyły.[/QUOTE] Zatem czekamy na informacje .....jutro mamy odebrać Bruna z lecznicy więc musimy wiedzieć gdzie ewentualnie go zawieziemy ...no i najważniejsze kto może zawieźć naszego Bruna do hoteliku ? -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Przeczytałam początek i doznałam olśnienia , tworzę bazarek , zaraz wrzucę link .Tylko potrzebuję kogoś kto będzie kasę zbierał , nie wiem kto teraz na psiaka zbiera.[/QUOTE] Aniu dziękujemy:loveu: księgową Bruna jest Myszka :)Ale jeśli możesz zbieraj na swoje konto kochana a po zakończeniu jeśli cokolwiek się uzbiera przelejesz do Myszki ...może tak być ??? -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karina R']Posłałam zdjęcia fantów dla Brunasia z opisem na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ). Mam nadzieję ze się komuś spodobają na bazarku i je kupi, bo to były moje skarby ha, ha Życzę cioteczkom udanego popołudnia![/QUOTE] Pięknie dziękujemy w imieniu Bruna i czekamy na bazarek ;) -
ONek zamknięty bez jedzenia i wody - JUŻ W DS
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Kciuki za jutrzejszą akcje zaciśnięte z całych sił:thumbs::thumbs::thumbs: -
[quote name='Soema']Już pisałam do Roszpunki. Nie mieliśmy takiego zgłoszenia, a mamy tam osobę, która zna wszystkie psy na giełdzie. Jak je namierzymy, to zabierzemy do nas.[/QUOTE] Roszpunka bez dostępu do internetu do wieczora ....wieczorem na pewno będzie to napisze coś więcej ...bardzo Ci dziękuję :*
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']Jestem znowu u chłopaczka :) Jak to dobrze, że oczko do uratowania :multi: :multi: :multi: I miejsce w hoteliku chyba będzie :) Kasiorka pewnie potrzebna na już, a ja bez grosza :shake:[/QUOTE] :( niestety :( jutro się dowiem jaki mamy dług w lecznicy :(