Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Gisic ogromnie Ci współczuję... 1 sierpnia na nowotwór odeszła moja babcia :( ostatnie dni ..nie jadła ...nie chciała pić ...tylko leżała ...niby spała ...ostatnie 2 dni koszmarne w bólu i krzyku ....aż wreszcie koniec cierpień i spokój wieczny :( Może to dziwne ale ja również modliłam się żeby Bóg już ją zabrał i pozwolił odejść jej spokojnie ...bez bólu i cierpienia :( bo co to za życie kiedy człowiek oprócz bólu nie ma już nic więcej :( Współczuję Ci serdecznie i trzymaj się dzielnie!
  2. [quote name='Roszpunka']Był telefon z Krakowa, w miarę obiecujący. Pan szuka psiaka dla mamy - emerytki. Pani w piątek wraca z wczasów, mają wspólnie podjąć decyzję. I byłabym zapomniała - żadnej budy, psiak do domku.[/QUOTE] Kciuki mocno zaciśnięte za nowy domek:thumbs::thumbs::thumbs:
  3. Odwiedzam Bambula :)
  4. Super :) takie wiadomości aż chce się czytać .......brawo dziewczyny:cool2::klacz:
  5. Jak się ogarnę z pracą pobiegnę do lecznicy po rachuneczek i wstawię :) a Bruno prze szczęśliwy że tyle cioteczek go odwiedza i wspiera :) To naprawdę kochany psiak :)
  6. [quote name='AniaGucio']Przelałam z konta Rufcia 200zl - trzymam kciuki za Brunona i nowy domek !![/QUOTE] :crazyeye: Aniu ratujesz nam zycie kochana :loveu: DZIEKUJEMY Z CALEGO SERDUSZKA W IMIENIU BRUNKA :loveu:
  7. [quote name='AniaGucio']Jestem i ja!! Cioteczki, co z pieskiem?? Macie dla niego już hotelik? Obiecałam Ewie pomoc przy Stefciu, ale Stefcio poszedł do DS, tak więc deklaruję wpłatę jednorazową - spadek po moim podopiecznym Rufusie, na tego biedaka. Prześlijcie mi proszę nr konta i dane na PW![/QUOTE] :loveu: Bruno aktualnie jest w hoteliku u Emiś :) Bardzo dziękujemy :loveu: Księgową Bruna jest Mysz już przesyłam PW :lol: DZIĘKUJEMY :loveu:
  8. [quote name='Ada-jeje']To jest za daleko, dalam juz DT, namiary na nasza Marte za Krk, tam gdzie byl Cezar. Oprocz tego dowiedzialam sie tez o kims kto chce psa ale jeszcze nie potwierdzone.[/QUOTE] Ada jestes wspaniala:loveu: rozsylam gdzie moge na wszelki wypadek ......
  9. Kochane prosze zajrzyjcie:-( Pieknego DONA czeka jutro wywoz do Myslowic :-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213569-Pi%C4%99kny-owczarek-niemiecki-d%C5%82ugow%C5%82osy-b%C5%82%C4%85ka%C5%82-si%C4%99[/URL]
  10. Reksiu kochany ...cioteczki wybaczcie ale po prostu muszę :(:( Pieknego DONA od jutra czeka wywoz do Myslowic:shake::-( Blagam zajrzyjcie :-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213569-Pi%C4%99kny-owczarek-niemiecki-d%C5%82ugow%C5%82osy-b%C5%82%C4%85ka%C5%82-si%C4%99[/URL]
  11. Alex cioteczki wybaczcie ale muszę :( Pięknego DONA czeka wywóz do schronu w Mysłowicach :( ( bez kontarza ) Proszę przybądźcie i doradźcie co robić :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213569-Pi%C4%99kny-owczarek-niemiecki-d%C5%82ugow%C5%82osy-b%C5%82%C4%85ka%C5%82-si%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/213569-Pi%C4%99kny-owczarek-niemiecki-d%C5%82ugow%C5%82osy-b%C5%82%C4%85ka%C5%82-si%C4%99[/URL]
  12. Kochane przepraszam ale musze :( Piękny DON zostanie odwieziony do Mysłowic jeśli czegoś nie wymyślimy :( Proszę zajrzyjcie ......doradźcie coś ....proszę :(:(:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213569-Pi%C4%99kny-owczarek-niemiecki-d%C5%82ugow%C5%82osy-b%C5%82%C4%85ka%C5%82-si%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/213569-Pi%C4%99kny-owczarek-niemiecki-d%C5%82ugow%C5%82osy-b%C5%82%C4%85ka%C5%82-si%C4%99[/URL]
  13. Jestem u psiaka .......przybyłam na apel beka :( dziewczyny a może by go zawieźć do ZuziaM ??? wiem że jest wolne miejsce .....mieliśmy tam wieźć dziś naszego psiaka ...ale znalazłyśmy miejsce bliżej ....tylko NIE Mysłowice :(
  14. [quote name='danavas']Robinson odebrany...a właściwie oddany bo właściciel podpisał zrzeczenie się psa...Nescca zabrała psiaka do weta...został odrobaczony, zaszczepiony i odpchlony...i uwaga uwaga........:) odwieziony do ds....bo udało się w między czasie takowy znaleźć..... ma duże podwórko do biegania....nie będzie mieszkał w domu ale dziewczyny dostały zapewnienie że do kojca również nie trafi....ma nocować w przestronnym pomieszczeniu i cały czas biegać luzem po placu... ten ds będzie jeszcze sprawdzany zanim podpiszą papiery adopcyjne, czy faktycznie ma tak jak zapewniali...ale bądźmy dobrej myśli... za szczepienia zapłacone 60 zł...dostał też w prezencie smycz i obrożę:)... ale do uregulowania jest za odrobaczenie 20 zł pchełki 22 zł no i kastracja w planie ok 200zł na to wszystko potrzebujemy funduszy... więc zachęcam do wspierania Robinsonka winter7 zaproponowała zapłacić za dt ale nie możemy jej narzucać płacić za weta...więc Robinsonek mimo iż jedną nogą w dt to te te trzy jeszcze się błąkają...;)[/QUOTE] Ależ szczęście spotkało psiaka :D od razu do DS:crazyeye::multi::multi::multi: Bądź szczęśliwy kochany psiaku :loveu:
  15. Cioteczki Bruno to kochany psiak ....tak bardzo przywiązuje się do ludzi ...pragnie kontaktu z człowiekiem :( jak tylko wyszłymśmy z lecznicy bardzo chciał do niej wracać ....przywiązał się do Pana doktora ........ma lęk separacyjny :( zniszczył w lecznicy klatkę bo nie mógł się pogodzić z tym że jest zamknięty i nie ma przy nim człowieka :( Pan Wojciech pozwolił mu być ze sobą w gabinecie a on siedział pod biurkiem albo spał na wadze:cool3: Robił wszystko aby tylko być blisko.
  16. [quote name='bela51']Zapłaciłyscie bardzo duzo. Strasznie droga ta lecznica, skad weźmiemy teraz kase na hotel ?:-([/QUOTE] Belu to koszt zabiegu oczka .....szczepienie na wściekliznę ....odrobaczenie ...odpchlenie .....antybiotyki .....pobyt w szpitalu od piątku oraz tabletki i krople. Przykro mi że tyle wyszło ale na to nie mamy już wpływu :(
  17. Oby tam gdzie są były szczęśliwe i kochane .........:(
  18. Zaglądam z nadzieją na wspaniałe wiadomości .....
  19. Pokazuj się Kirysku :( czekamy na jakiekolwiek wieści ....
  20. [quote name='kaja69']Martusiu,dopiero dzisiaj zauwazyłam Twój spamik:roll: Przybiegłam,ale pomóc nie mogę :shake:...przykro mi...[/QUOTE] Kaju najwazniejsze że z nami jesteś :) Bruno wita z radością wszystkie odwiedzające go cioteczki :) To bardzo całuśny psiak ;)
  21. Zaglądamy do Pakula :)
×
×
  • Create New...