Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. na konto właśnie wpłynęły pieniążki od naszych kochanych cioć Bogusik oraz koja :) Dziewczynki DZIĘKUJEMY :* :)
  2. Emiś dogrywa szczegóły :) jeśli się uda to po Kapselka pojedziemy już w sobotę :) jeśli nie na pewno na początku przyszłego tygodnia :) Pakuj się chłopaku :)
  3. na koncie również deklaracja stała od cioci Agnieszka103 :) :* prześlicznie dziękujemy :* :)
  4. Pieniążki od cudownej Pani Krysi już na koncie :* :) Przepięknie dziękujemy :* :)
  5. Cena 10 zł za dobę wraz z wyżywieniem. Dziewczynki na razie mamy tylko kojec bo w domu miejsc niestety brak. Mam jednak nadzieję że lada chwila się coś zwolni i Kapselek będzie mógł mieszkac w domu. Wierzę też że zimy i mrozów w hoteliku nie doczeka tylko znajdziemy mu super dom. I oby nas szczęście nie opuszczało :) Poprosiłam też Emiś aby się wypowiedziała na wątku naszego Kapselka.
  6. z bazarku dla Ralficzka 79 zł 50 gr :) jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) link : http://www.dogomania.com/forum/topic/333961-rozliczamy-%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazarek-dla-ralficzka/#entry16651275
  7. ciocia kochana dziękujemy :) jak tylko dolecą zaraz poinformuję i uzupełnię rozliczenie :)
  8. ciocia kochana pieniążki już na koncie :) już biegnę wszystko uzupełnić w rozliczeniu :) pięknie DZIĘKUJEMY :*
  9. Dziewczynki zebrałam wszystko do "kupy" ;) jak coś pomyliłam krzyczcie proszę :) Deklaracje stałe : mdk8 : 5 zł koja : 20 zł milagros19853201 : 5 zł Agnieszka103 : 5 zł anecik : 5 zł Bogusik : przez 5 miesięcy ( 10 zł ) Mama cioci Gemmei : 50 zł Gemmei : 30 zł znajoma cioci Gemmei Pani Krysia : 20 zł Olena84 : 10 zł Razem deklaracje stałe : 160 zł Deklaracje jednorazowe : danusiadanusia bela51 Eva2406 : 20 zł Mama cioci Gemmei : 50 zł Bazarki : Martika@Aischa i yolanovi Gabi79
  10. oj można się w chłopaku zakochać :) i pomyśleć że nikt go nie chce :(
  11. Gabi kochana dzięki Wam będzie to możliwe :) tak strasznie się cieszę :) :) :)
  12. Kapselek i Polcia zapraszają na szybki bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334111-misz-masz-dla-kapselka-i-zad%C5%82u%C5%BConej-polci-zapraszamy-2012-2000/
  13. ciocia prosimy o chwileczkę cierpliwości :) muszę zrobic porządek na koncie ;) zdjęcia będą na pewno :) zaraz dostawię jeszcze te co mam :)
  14. Dziewczynki kochane razem z yolanovi zapraszamy na mały bazarek dla Kapselka :) proszę zaglądajcie :) Dziękuję :* http://www.dogomania.com/forum/topic/334111-misz-masz-dla-kapselka-zapraszamy-2012-2000/
  15. ...............................
×
×
  • Create New...