Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. pokazuj się sunieczko kochana :* :)
  2. Kapselku gdybyś Ty wiedział ........... :) tyle tu się cioć zbiegło chłopaku :)
  3. mała diablica ;) :) ale za to jaka cudna :)
  4. Leoś przystojniak a maluszki do schrupania :) ciocia wspaniałego masz męża :)
  5. dorciu nasza kochana dziękuję że jesteś z nami :* :) Kapselek pojedzie do hoteliku u Emiś w Sarnowie :) tam gdzie obecnie przebywa nasz Marsiczek :)
  6. i ja chętnie wspomogę maluszki bazarkiem :) ciocia Dunaj jak będzie potrzebny bazarek "krzycz " !!!!! ;)
  7. ciocia i jak tu Cię nie kochac ??? ;) :) Nie wiem jak Ci dziękowac :* :)
  8. tak tak kochana :) Kapselek jest zarezerwowany i włos z głowy mu nie spadnie :) jesteśmy w kontakcie z dziewczynami :) Emiś dogrywa szczegóły :) zabieramy Kapselka w sobotę lub najpóźniej w poniedziałek :)
  9. eliczku nasz kochany :* :) z całego serducha DZIĘKUJEMY :* Tak się cieszę że jesteś z nami :* :)
  10. ciocia na dogo najlepiej dodawac przez program : http://zapodaj.net/ Klikasz dodaj zdjęcia " na formu" rozmiar 500x500 ( zaznaczamy ) :) dodajesz :) potem tylko kopiuj wklej i gotowe :)
  11. przeeeeeśliczne rzeczy :) dziewczynki zaglądajcie :) naprawdę WARTO !!!! :)
  12. o rany ciocia kochana ślicznie DZIĘKUJEMY :* :) ogromny buziak również dla mamy :* :) Ja niestety nie fb - kowa ale wierzę że dziewczynki dopiszą :)
  13. Dokładamy nowości :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334111-dok%C5%82adamy-misz-masz-dla-kapselka-i-zad%C5%82u%C5%BConej-polci-zapraszamy-2012-2000/
  14. kiyoshi nasza kochana :* z całego serduszka DZIĘKUJEMY :* :)
  15. na koncie również deklaracja jednorazowa od naszej kochanej Eva2406 :* :) oraz za dwa miesiące od naszej cioci anecik :* :) Dziewczynki pięknie dziękujemy :* :)
  16. na koncie deklaracja na 3 miesiące od naszej cioci Olena84 :) Olenko bardzo dziękujemy :*
  17. jest iskierka nadziei i światełko w tunelu :) Ciocia główka do góry w "kupie siła" ;) więc damy radę :)
  18. halszko nasza kochana i niezawodna :* :* :* Dziękuję :* :)
×
×
  • Create New...