-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Razem z yolanovi postanowiłyśmy spróbować pomóc Kapselkowi. Bardzo prosimy o wsparcie. Mamy już zarezerwowane miejsce w hoteliku w Sarnowie. Koszt 10 zł / doba + karma. Pomóżcie proszę :( Deklaracje stałe : mdk8 : 5 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. koja : 20 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. (IX)2016r. milagros19853201 : 5 zł (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. (IX)2016r. Agnieszka103 : 5 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. (IX)2016r. anecik : 5 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. (IX)2016r. Bogusik : przez 5 miesięcy : 10 zł (XII) 2015 r. (I)(II)(III)(IV) 2016 r. Mama cioci Gemmei : 50 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. Gemmei : 30 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. znajoma cioci Gemmei Pani Krysia : 20 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016 r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. Olena84 : 10 zł (XII) 2015 r. (I)(II) 2016 r. (III) (IV) 2016 r. (V) (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. (IX)2016r.(X)2016r. kiyoshi : 10 zł (XII) 2015 r. (I) 2016 r. (II) 2016 r. (III) 2016 r. (IV) 2016 r. (V) 2016r. (VI) 2016 r. (VII) 2016 r. (VIII) 2016 r. (IX)2016r.(X)2016r. bakusiowa : 20 zł (III) 2016 r. (IV) 2016 r. 25 zł (V) 2016 r. 30 zł (VI) 30 zł (VII) 20 zł (VIII) 2016 r. 25 zł (IX) Razem deklaracje stałe : 190 zł Deklaracje jednorazowe : danusiadanusia : 50 zł wpłacone 21.12. 2015 r. bela51 Eva2406 : 20 zł - wpłacone 15.12. 2015 r. Mama cioci Gemmei : 50 zł - wpłacone 14.12. 2015 r. dorcia2 : 30 zł - wpłacone 19.12. 2015 r. kabaja : 10 zł - wpłacone 23.12. 2015 r. Jacek D z Warszawy : 20 zł - wpłacone 30.12. 2015 r. yolanovi - spadek po dziadeczku Marsiku : 167 zł 50 gr koleżanka yolanovi : 20 zł Bazarki : Martika&Aischa i yolanovi : 91 zł 10 gr Martika&Aischa i yolanovi : 162 zł 38 gr Martika&Aischa i yolanovi : 90 zł 70 gr Gabi79 174,25 wpłacone 15.01. 2015 r. Beatkaa : 46 zł wpłacone 07.01. 2015 r. Gemmei bazarek na FB : 326 zł wpłacone 30.12. 2015 r. Martika&Aischa i yolanovi : 128 zł Stan konta na dzień 28.09. 2016 r. : 465 zł 21 gr - cały majątek Kapselka został przekazany naszej nowej księgowej wątku yolanovi :) WYDATKI : hotelik styczeń 2016 r. : 250 zł hotelik luty 2016 r. : 290 zł hotelik marzec 2016 r. : 310 zł hotelik kwiecień : 300 zł hotelik maj : 310 zł ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim : 35 zł 67 gr hotelik czerwiec : 300 zł pakiet ogłoszeń wykupiony na bazarku cioci kiyoshi : 5 zł hotelik lipiec : 310 zł wyróżnienie ogłoszeń : 12 zł hotelik sierpień : 310 zł ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim : 35 zł 67 gr
-
Kapselek ciągle czeka na swoją szansę. Za kratami. W zimnej budzie :( Pośród jazgotu stada psów. Będzie mu bardzo ciężko zimą. To pies bez podszerstka. Chciałybyśmy pomóc Kapselkowi bo zupełnie nie radzi sobie w schronisku :( Nadzieja Kapsla na dom powoli gaśnie... Gdy trafił do Przechowalni byłyśmy pewne, że zgłosi się po niego właściciel. Grzeczny, ułożony, zadbany psiak, do tego wykastrowany. Byłyśmy przekonane, że zaginął - fakt, trafił w okresie letnim, okresie porzucania psów... Miesiące mijały, nikt się nie zgłaszał. Nigdzie żadnego ogłoszenia, nikt Kapsla nie szuka... Mamy listopad - zaczyna się robić nocą bardzo zimno. Kapsel jest "golaskiem" psem o bardzo krótkiej, gładkiej sierści. Jest mu zimno w budzie. A oto nasz bohater :
-
i ja i ja i ja :D
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
dzień dobry Marsiczku :) -
WYCHUDZONY LUKAS Z SZTYWNĄ ŁAPKĄ -MUSIMY MU POMÓC.
Martika&Aischa replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
Lukas w spadku po Murzynku dostanie od nas 345 zł 10 gr. -
...................................
-
Owczarek niemiecki - ASLAN - ma dom !!!!
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
zdrowia przystojniaku i najlepszego domu na świecie !!!!!!!!!!!!! :* -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
poważny kawaler :) -
oj wierzę. Pogoda dołująca. Pozdrawiam Was cieplutko :* :)
-
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
Martika&Aischa replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
doczeka się dziewczyna domku na pewno :) widocznie to nie ten dom ;) -
zaglądam do Franulka :)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
niby nie wiele a cieszy :) :) :) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
hm...... -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Eluś kochana jamnik Lucuś to gamoń jakich mało :) w rzeczywistości to bardzo wesoły psiak :)