Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  2. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  3. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  4. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  5. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  6. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  7. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  8. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  9. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  10. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  11. Dziewczynki kochane :* Wesołych, Cudownych, Radosnych, Pogodnych Świąt :* :)
  12. Jolunia Wesołych Świąt kochana :* :)
  13. mnie też się tak wydawało :) a tu się okazało że to mały "dupelek" ;)
  14. ciocia może on i w typie Rumburaka ;) poczekajmy na więcej zdjęc :) :) :)
  15. Luneczko i domku dziewczynki Wesołych, Pogodnych, Cudownych ŚWIĄT :)
  16. chłopaki się zasiedziały w hoteliku. I wciąż czekają na kochającego człowieka.
  17. oj tak :) dziękujemy :* :)
  18. Gusiaczku kochana z całego serduszka Dziękuję :) ogromne buziaki także dla cioci kabaja :*:*:* Jak tylko pieniążki dolecą zaraz dam znać i uzupełnię rozliczenie :)
  19. i ja w końcu przybiegam do ślicznego chłopaka :) Olenko piękne świąteczne zdjęcie ogonka :) :) :)
  20. Dziewczynki nie wiem czy Emiś da radę dziś zajrzec bo Rumba przebywająca w hoteliku dziś miała operację więc Emiś od rana była na pełnych obrotach :( Dla wszystkich kibicujących i zniecierpliwionych cioc :) Jeszcze jedno zdjęcie z podróży naszego śpiewaka ;) :)
  21. oj skąd ja to znam :) u mnie to samo ;) Mati mogę na chwilkę ? tylko na chwilkę ? Mati ja muszę !!! ;)
×
×
  • Create New...