Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32955
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [url]http://www.nadziejanadom.org/[/url] Ja też myślę o tym sjamsie, skoro zapewne miał kiedyś dom pewnie łatwiej by się oswoił niż te dzikuski. Może tam doszedł by do siebie. A swoją drogą jak on przeżył tyle czasu na wolności?
  2. Znalazłam ich stronę. To jest Stowarzyszenie Nadzieja na Dom, jeśli byś miała jakieś kocie biedaki myślę, że warto do nich napisać z prośbą o pomoc.
  3. Aga, czytałam na wątku Majeczki o kotku. Mój brat adoptował Nimfę z "KOCIEJ CHATKI". Nie wiem dokładnie jaka to organizacja, fundacja, czy coś innego, jak działa itd. Wiem tylko, że tam trafiają bezdomne koty oraz te ze schroniska w Sosnowcu, są tam leczone i sterylizowane. Może dało by się tam zawieść jakieś biedne kociaki, może by je przyjęli. Dzisiaj rano byłam z Kajtulem w parku. Łaziliśmy ponad godzinę. On ma niespożyte siły i po powrocie do domu biegał jeszcze z zabawką.
  4. Powodzenia, trzymam kciuki!
  5. Kajtusia coś dzisiaj opętało i ci godzinę chce wychodzić. Wczoraj wieczorem jak byliśmy na spacerze widziałam dużego czarnego pieska. Kajtuś do niego ciągnął, ja chciałam podejść, ale ten biedak się przestraszył. Wyglądał na bezdomnego. Zaprowadziłam Kajtka i wyszłam z jedzeniem, ale psa już nie znalazłam... Szkoda słów. Dzisiaj też go nie widziałam.
  6. Biedaczek. Może załóż mu wątek tu: [url]http://www.dogomania.pl/forums/1317-Labradory-w-potrzebie[/url]
  7. Co słychać u ślicznej Majeczki? Agusiu, kiedy ta sterylka?
  8. On jest taki smutny za tymi kratami...
  9. Wreszcie szczęśliwy Wojtuś/Rafi, CUDOWNIE, oby wszystkie psiaki w potrzebie miały tyle szczęścia!
  10. Zaglądam, co u Albercika, a tu cisza
  11. [quote name='publikacja']Dla wielbicieli Łatka - jestem w stałym kontakcie telefonicznym z Panią Łatusia. Imię oczywiście zostało ; ) Łatek robi ogromne postępy - biega już luzem po lesie, razem z pozostałymi dwoma psami. Nawet na przebieżkę przy rowerze z Panem się załapuje. Wystraszony od razu wraca pod stopy, pilnuje się. Przyjdzie nawet sam z siebie się pomiziać! Państwo są bardzo zadowoleni, a Łatuś (podejrzewam) baaardzo rozpuszczony. Szczęśliwy pies! Co tu dużo mówić ; )[/QUOTE] Cudownie, że Łatuś znalazł SWOICH wspaniałych ludzi!
  12. [quote name='klaudiaaa']Kobi dzisiaj pojechał do nowego domku strasze małżentwo ostatnio pochowali swoją jamniczkę będzie miał tam super długie spacery no i oczywiście rozpieszczanie :lol:[/QUOTE] Wspaniała wiadomość!
  13. Oczywiście, że ślicznie w niej wygląda, bo to przecież najpiękniejszy piesek na świecie
  14. Aga, jakby pani się zdecydowała, to może zaproponuj jej Felusia, tylko trzeba by było go wykastrować.
  15. Aga, znasz moje zdanie.... Czekamy na wyjątkowy domek dla Majeczki!
  16. Aga, a może Pani by wzięła Felusia, bo on mi zapadł w serce, a zainteresowanie nim zerowe. Tylko on nie jest wykastrowany.
  17. Dzisiaj taka ładna pogoda. Byłam z Kajtusiem na dwóch długich spacerach. Wymieniłam punkty z Pedigre (Kajtulek od czasu do czasu je te saszetki) na śliczną żółtą obrożę. Aga, ulżyło mi, że tamta babka jednak Majeczki nie weźmie.
  18. [quote name='Selenga']samo się nie wypatrzy zdjęcia + tekst + ogłoszenia inaczej będzie siedział u yumanji do lata albo i dłużej...[/QUOTE] Oczywiście, że są potrzebne ogłoszenia, ale póki nie ma zdjęć trzeba podnosić wątek. Ja mojego pieska wypatrzyłam na dogo 3 dni po założeniu wątku, więc różnie to bywa.
  19. Agusiu, czekamy na wieści, dzwoniłaś do tej kobiety? Dla mnie to co innego jak ktoś szuka psa, bo poprzedni odszedł za tm, a co innego jeśli pies zaginął. Tak po prostu szukać kolejnej suni... Aga Ty zdecydujesz, bo tu każdy wyraża swoje zdanie, ale przecież to Ty jesteś w kontakcie z tą osobą. Cały czas trzymam kciuki za dobry domek dla Majeczki. Aga tak z ciekawości, z jakiego miasta jest ta pani?
  20. Rozmyślam sobie o Majeczce , kiedy do niej uśmiechnie się szczęście? Kajtulek właśnie bawi się z Nimfą. Tak jak napisałam na wątku Majki, nie wyobrażam sobie jakbym się czuła gdyby Kajtuś mi uciekł, zginął. Wogóle sobie już nie wyobrażam życia bez niego. Aga, ja powinnam Cię ozłocić za to, że go wzięłaś z tej stacji, że założyłaś mu wątek.
  21. Poczekamy, Dea życzę szybkiego powrotu do zdrowia
  22. Tak sobie cały czas myślę o Majeczce. Mam przeczucie,że ta pani nie jest najlepszą kandydatką, by dać suni dom. Przyznam, że jak przeczytałam, że jej sunia uciekła i zaginęła, to mi się bardzo smutno zrobiło i musiałam natychmiast przytulić Kajtunia. Nie wiem co bym zrobiła, gdyby on mi zginął i nie mam zamiaru do takiej sytuacji dopuścić. Chyba bym po nocach nie spała i wyrzuty sumienia by mnie zabiły. A mam wrażenie, że ta pani traktuje psy przedmiotowo. Jak nie tamta, to inna.
  23. Wielka szkoda, że domek z Wrocławia nie wypalił, siła wyższa nic na to nie poradzimy. Agusiu, ja bym nie chciała tak z góry kogoś oceniać, ale jeśli ta pani, która do ciebie dzwoniła nie upilnowała swojej suni i sunia uciekła, to czy odpowiednio zajmie się Majeczką? Tamta sunia przestraszyła się petard, a Maja boi się przecież niemal wszystkiego. I co, gdyby uciekła pani szukała by kolejnej podobnej psiny? Ja przed Sylwestrem nieraz widziałam psa biegnącego niemal na oślep, a właściciel za nim. Problem w tym, że niektórzy ludzie nie uznają smyczy, czy obroży i nie liczy się dla nich bezpieczeństwo psa. A jeszcze co do tej zainteresowanej pani, co to za pytanie, po co sterylizować. Skoro sunia jej zginęła, to mogły by się tak 'niechcący' przytrafić szczeniaki. A może ona, jak niestety wiele osób wierzy w ten mit, że suka powinna mieć szczeniaki. Trzeba Majeczkę wysterylizować, to chyba nie podlega dyskusji.
  24. Kajtunio pozdrawia ciocię Agusię, a ja czekam z niecierpliwością na relację Poker z dzisiejszej wizyty.
×
×
  • Create New...