Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32964
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']Wszystkie trzy wyściskam tylko Zuzię i Majeczkę tak ukradkiem, żeby ta moja zazdrośnica nie widziała bo potem ma muchy w nosie :lol: Zuzia będzie jak nastepne fotki zrobię. Gabrysiu proszę Kajtusia ucałwać w tą piekną radosną morduchę od Agusi, której już pewnie nie pamięta :placz:[/QUOTE] Na pewno Kajtuś Cię pamięta, a jeśli by nawet nie pamiętał, to i tak na pewno ucieszy się na Twój widok, gdy nas odwiedzisz.
  2. Niestety nie mogę wspomóc finansowo. Ale bardzo się cieszę, że szykuje się wspaniały domek dla Rudego.
  3. Cieszę się ogromnie, że Majeczce nic nie dolega!!! Jaka ona CUDNA, po prostu MIODZIO. Gabunia też śliczna, tylko smutna. Ledwo jednego "intruza" się pozbyła, miała trochę spokoju, a tu znowu współlokatorka. Szkoda, że Zuzi nie ma z nimi na zdjęciach. Wyściskaj Aga ode mnie wszystkie 3 futrzaki. Łezka mi się w oku kręci, jak sobie pomyślę, że mój Kajtuś kiedyś się wylegiwał na tej kanapie u Ciebie.
  4. Po prostu się Wojtuś zestresował i nie docenił znamienitych gości.
  5. Jak zostawiam Kajtka u rodziców to on cały czas stoi w oknie i mnie wypatruje, wtedy nie w głowie mu zabawa. Wczoraj prosił o spacerek co pół godziny. I mój brat i tata na zmianę z nim wychodzili. A jak mój tata mi GO przyprowadził, to potem Kajtulek cały wieczór nie schodził z moich kolan. Teraz właśnie Kajti intensywnie wylizuje pyszczek Nimfie, a ona nie protestuje.
  6. Mój Misiu wymiotował żółcią i potem się okazało, że ma wrzody żołądka. Miejmy nadzieję, że u Majeczki to nic poważnego.
  7. Racja, pilnuję go jak oka w głowie! I nie narzekam na wychodzenie na spacer średnio co 2 godziny, przynajmniej kondycji nie stracę. Dziś niestety pogoda nie sprzyja spacerom. Kajtuś znów zostanie dzisiaj u moich rodziców, bo idę do pracy na dłużej niż zwykle. Potem tata mi go przyprowadzi.
  8. Bardzo się cieszę! Wszystkiego dobrego dla Popka i jego wspaniałych właścicieli!
  9. Podniosę Felusia, na dobry początek tygodnia
  10. Agusiu, pozostaje nam mieć nadzieję, że Majeczka znajdzie dobry domek, że ktoś ją pokocha całym sercem. Ja cały czas pytam znajomych, proszę ich, by opowiadali o Majeczce innym. Niestety zainteresowanych adopcją brak. Oby ktoś sensowny odpowiedział na ogłoszenia.
  11. Podniosę Wojtusia....
  12. Biedny Wojtuś. Czy on ma pecha? przecież jest taki słodki dlaczego nikt GO nie chce?
  13. Wspaniale, że Feliks ma dom. Żeby jeszcze Wojtusiowi się udało!
  14. Gratuluję domku. Bądź szczęśliwy piesku.
  15. Oby tylko nie stało się coś złego!
  16. Napisałam do Avili pw w sprawie fantów na bazarek, nie mam zbyt wielu rzeczy, ale zawsze to coś. Niestety nie jestem w tej chwili pomóc finansowo, nad czym bardzo ubolewam. Agusiu wyściskaj i wycałuj ode mnie Majeczkę.
  17. Zaglądam do słodkiej Majeczki. Ona musi znaleźć najlepszy domek na świecie!
  18. Jaki śliczny rudasek. Oby szybko znalazł dobry domek.
  19. Dzięki Aga, że spytałaś. Sama już nie wiem co robić. Jednak mam w pamięci opinię weta, że nie ma sensu kastrować. Jeszcze trochę poczekam, zobaczę jak Kajtek będzie się zachowywał kiedy zaczną się cieczki. Dzisiaj Kajtuś był od rana u rodziców, bo oprócz pracy miałam jeszcze kilka spraw do załatwienia i nie chciałam, żeby tak długo był sam. Zaraz pójdziemy do siebie. Kajtuś już doskonale wie, że chodzimy do drugiego domku, tam gdzie jest kotek. Zawsze jak jesteśmy przed blokiem to już ciągnie do klatki i cieszy się przed drzwiami. Jak go zostawiam u rodziców to wygląda przez okno i szczeka, a jak wracam to oczywiście jest radość nie do opisania. Nie wyobrażam sobie już życia bez Kajtka i mam wrażenie, że jest u mnie kilka lat. A dopiero za ponad tydzień miną 2 miesiące odkąd jest u mnie.
  20. Bardzo się cieszę, że Kaja odwiedziła wątek Kajtusia, bo ostatnio byłyśmy tu z Agusią tylko we dwie. Kajtuś, jak zwykle rozbrykany próbuje właśnie nakłonić Nimfę do zabawy. Przypomniało mi się, że obiecałam zdjęcia. Będą w najbliższym czasie. I co Agusiu pytałaś o koszt kastracji?
  21. W takim razie, ja wpłacę po 15tym. Proszę o nr konta jak już będą konkretne ustalenia
  22. Ja też mam mieszane uczucia, piesek jest młodziutki, potrzebuje spacerów. Po drugie małe dziecko... Żeby potem nie było zwrotu psa, bo np. w zabawie pies skoczył na dziecko itp. A to przecież jeszcze szalony szczeniak. Trzymam kciuki za Feliksa!
  23. Wojtuś jest po prostu CUDOWNY! Bardzo żałuję, że nie mogę sobie pozwolić na drugiego psa. Czy GO w końcu ktoś wypatrzy?
  24. Zaglądam do Felusia. Zofija i co z hotelem, zbierasz?
  25. Aga, mam prośbę, jak będziesz z Majeczką u weta, to zapytaj ile u niego kosztuje kastracja. Jestem bardzo ciekawa. Bo jak czytam na różnych wątkach, to wychodzi na to, że w niektórych miastach jest dużo taniej niż u nas i to nie po znajomości. A gdzie idziecie do tego weta, jeśli to nie tajemnica?
×
×
  • Create New...