-
Posts
32966 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Zaglądam do Felusia. Zofija i co z hotelem, zbierasz?
-
Aga, mam prośbę, jak będziesz z Majeczką u weta, to zapytaj ile u niego kosztuje kastracja. Jestem bardzo ciekawa. Bo jak czytam na różnych wątkach, to wychodzi na to, że w niektórych miastach jest dużo taniej niż u nas i to nie po znajomości. A gdzie idziecie do tego weta, jeśli to nie tajemnica?
-
W takim razie czekamy na relację z wizyty
-
[quote name='Avilia']Chętnie podjadę po fanty. Jeżeli nie byłoby to problemem to w przyszłym tygodniu.Ten mam niestety cały "zawalony".No chyba,że w weekend zwolni mi się choć 30min to podjadę w weekend. Zostawiam swój nr tel: 798 596 534[/QUOTE] Ok! to będziemy w kontakcie
-
No tak, wtedy byś miała "przymusową eksmisję" i przepadł by wspaniały dt. A tak - ja mam Kajtusia, on mnie, a Majeczka poznała wreszcie co to prawdziwy dom, wspaniała opieka i dobrzy ludzie. Teraz tylko musi znaleźć wspaniały ds. Tak jak pisałam przed świętami mam kilka drobiazgów na bazarek, Avilia zaoferowała się, że odbierze ode mnie te rzeczy i zrobi bazarek. Musimy się więc jakoś umówić. Ja mogę podrzucić te rzeczy tylko napisz Avilio gdzie i kiedy. Albo możesz podjechać do mnie - jak wolisz. Ja mieszkam na Redenie ( oczywiście w naszej "kochanej" Dąbrowie. Czekam na odp.
-
POPEK - Ginie w schronisku po śmierci ukochanej pani ZNALAZŁ NOWY DOM
Gabi79 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Gratuluję! Mam nadzieję, że to dobry domek -
Ok! Będziemy czekać cierpliwie. Najważniejsze, żeby Majeczka znalazła super domek! Wczoraj Kajtuś został u moich rodziców, jak wyszłam to cały czas wyglądał przez okno (z przerwą na spacerek). Potem tata mi go przyprowadził. Powtarzam się i jestem nudna - Kajtuś to naprawdę wspaniały piesek!!!!!!!!!!!
-
Gruby,zwykły Feluś...czeka go schron?Pilnie potrzebny DT/DS/OGŁOSZENIA!
Gabi79 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałam do Felusia. Domku nadal nie widać na horyzoncie..... -
Ja też jestem taka beksa, zwłaszcza jeśli chodzi o zwierzęta. Początkowo po stracie mojego ukochanego Misia mówiłam sobie, że nie wezmę już psa. Potem rozmyślałam nad dt, ale stwierdziłam, że to nie dla mnie, bo po prostu już bym takiego tymczasowicza nie oddała. No i przygarnęłam Kajtusia - najcudowniejszą i najweselszą istotkę pod słońcem.
-
Widzę, że coś się ruszyło w sprawie ewentualnej adopcji Majeczki. To rzeczywiście zagadkowa sprawa skąd ten pan miał nr Agusi. Może rzeczywiście to jeszcze z ogłoszeń mojego Kajtusia. Agnieszko, bardzo mi miło, że już po rozmowie tel. wiedziałaś, iż możesz oddać mi Kajtka i że to będzie dobry dom. Bardzo bym chciała, tak jak wszyscy tutaj, aby Majeczka znalazła najwspanialszy domek na świecie! Jestem ciekawa, gdzie mieszka ten pan, czy w bloku czy w domu i co się stało z tą sunią, którą miał wcześniej. Potwierdzam, Agusia się rozkleja na wizytach u potencjalnych nowych właścicieli, ale nie ma się co dziwić, gdy się oddaje pieska obcej osobie. Ja gdy Agusia do mnie zadzwoniła w sprawię Kajtunia też o mało nie zeszłam na zawał, bo bałam się żeby nie powiedzieć czegoś głupiego z nerwów. Aga, napisz od razu jak tylko będziesz coś wiedziała w spr. wizyty przed adopcyjnej. Trzymam mocno kciuki!
-
Dziękuję, mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Bo 2010 to była dla mnie totalna porażka w wielu dziedzinach. Jedyną pozytywną sprawą było przygarnięcie Kajtusia i tego biednego chomika, którego nikt nie chciał. Dzisiaj Kajtuś jest trochę spokojniejszy, niż ostatnio. Noce zawsze przesypia grzecznie - przytulony do mnie. Najpierw wchodzi pod kołdrę, a za jakiś czas wychodzi, chyba jak zrobi mu się za gorąco i śpi na kołdrze, albo na poduszce. Sama nie wiem co z tą kastracją. Tak jak wczoraj napisałam i jak wcześniej uzgodniłyśmy, poczekam jeszcze. Dzisiaj Kajtuś będzie musiał zostać sam około 5 godz. bo w pracy mam dodatkowo zebranie. Może zostawię go u rodziców? Przez 2 tygodnie, jak miałam wolne został tylko raz sam i to na kilka minut, więc musi się na nowo przyzwyczaić. Aga, napisz mi proszę, kiedy wreszcie odwiedzisz Kajtusia - zapraszam serdecznie. Daj propozycję, a ja się dostosuję.
-
Witamy w 2011 roku! Kajtuś się rozbrykał. Średnio co 1,5 godziny chce wychodzić na dwór. I wcale nie dlatego, że chce się załatwić. Jak próbuję zająć go zabawą, to na mnie szczeka i skacze na drzwi w przedpokoju. Może po prostu się "zakochał". Zastanawiam się, czy w kwestii kastracji słuchać weta, czy się uprzeć przy swoim. Poczekam jeszcze jakiś czas, bo i tak teraz jestem spłukana. Strzałów boi się tylko będąc na dworze. Gdy usłyszy strzał przystaje i tak jakby zamiera na ułamek sekundy. Będąc w domu nie zwraca na strzały uwagi. O północy w Sylwestra spał sobie smacznie. Chciałam mu kupić szeleczki, bo chwilami ciągnie jak szalony, nawet na tej rozciąganej, długiej smyczy. Byłam z nim w trzech sklepach zoologicznych, przymierzaliśmy wszystkie szelki, jakie mieli w sprzedaży i żadne na Kajtka nie pasowały. Muszę jeszcze się wybrać do innych sklepów, może w końcu znajdę odpowiednie. Poza tym bez zmian Kajtulek nadal jest najsłodszym, najpiękniejszym, najwspanialszym pieskiem na świecie. Agusiu, życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie i Twoim bliskim, samych sukcesów w każdej dziedzinie życia, dużo zdrowia, miłości, radości, spełnienia marzeń i dobrych domków dla bidulków, którym pomagasz! Pozdrawiamy GiK
-
Misiek - duży pies z ogromnym sercem - w DS!!!!
Gabi79 replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiaaa']Rychu właśnie pojechał do swojego domku!!!!!!!![/QUOTE] Bardzo się cieszę, że ten słodki przytulak znalazł dom. -
Niestety psów, które szukają domów jest bardzo wiele,a wielu ludzi woli kupić na targu albo w pseudohodowli małego szczeniaka, niż przygarnąć nieco starszego. To moim zdaniem głupota, ale niektórym się nie przetłumaczy. Ta sunia jest śliczna, proszę nie pozwólcie jej trafić do schroniska. Tam nic dobrego jej nie czeka.
-
Widzę, że u Felusia cisza, jak na razie. Więc chociaż podniosę
-
Gruby,zwykły Feluś...czeka go schron?Pilnie potrzebny DT/DS/OGŁOSZENIA!
Gabi79 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Faktycznie brak słów.... Feluś, do góry -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Gabi79 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Wzruszyłam się do łez. Takiego piękny pies tyle lat marnował się w schronie. Baronku, bądź szczęsliwy i żyj długo we wspaniałym domku! -
Gruby,zwykły Feluś...czeka go schron?Pilnie potrzebny DT/DS/OGŁOSZENIA!
Gabi79 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Podniosę Felusia... -
[quote name='Zofija']nie mam pojęcia, trzeba czekać na Deę, ona będzie końcem tygodnia w schronisku. Sama nie wiem co robić, czy zbierać na Hotelik???[/QUOTE] Jak będziecie zbierać to mogę zadeklarować 10zł miesięcznie, niestety więcej nie jestem w stanie, bo finansowo mam pod górkę.
-
Aga, z tego co pamiętam jutro wyjeżdżacie. Życzę więc miłego pobytu i wspaniałej zabawy sylwestrowej!
-
[quote name='AgusiaP']To super, że Kajtuś nie boi się petard. Widzisz Gabrysiu jaki ten świat mały. Oj pani Irenka to dopiero ma tych psiaków i kociaków na koncie. To wspaniała babeczka.[/QUOTE] Mówiła, że ma teraz pod opieką 6 owczarków.
-
Wojtusiu kochany, gdzie ten domek dla Ciebie?
-
Gabi - cudny suniowy szorstkowłosy dzieciak. MA DOM !!!
Gabi79 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To cudownie, że zostaje!!!!!!!!! Gratuluję wspaniałej decyzji1 -
Jak tam słodka Majeczka? Pewnie wszyscy domownicy myślami już w Ustroniu?
-
Zapomniałam napisać, ja do końca roku mam wolne, więc Kajtulek nie musi zostawać sam!