Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32949
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Jak miło popatrzeć na szczęśliwe pieski!!!
  2. Tak mmsem. W takim razie zrobię świąteczne zdjęcia Kajtkowi i Nimfie i Ci prześlę meilem. Ale tak jak piszę dopiero w święta, bo nie mam kabla. Mój brat pewnie kupi nowy, ale jak na razie jeszcze ma zajęcia, kolokwia itd, więc mu nie będę zawracać głowy. U Kajtusia jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku. Jest WSPANIAŁY! Pozdrawiam serdecznie!
  3. Co nowego u kochanej Majeczki?
  4. [quote name='jotka']Aż tak szczęśliwa to bywam nie często.:multi: Alberta czekał schron, a jak tu oddać do schronu psiaka, którego miało się chociaż dobę w domu. Jednak jego aniołek w porę sobie o nim przypomniał. Ponieważ jednak życie nie znosi pustki od soboty mam na tymczasie 4 małe, 2-mies. kociaki i 1 dorosłą kotkę po sterylce. Ale z kotami u mnie łatwiej.:lol:[/QUOTE] Wspaniale! Albercik dostał najwspanialszy prezent na święta. Mam nadzieję, że to dobry domek czy wiadomo coś na temat nowych właścicieli?
  5. Czy masz jakieś zdjęcia pieska, przydały by się na wątku
  6. Kajtuś jak zwykle pozdrawia. Aga, dotarło wczoraj do Ciebie zdjęcie ?
  7. Jak miło patrzeć na szczęśliwą Nelę!
  8. Ale fajnie! Wszystko na dobrej drodze, by Chester miał domek!
  9. [quote name='Avilia']Jako stała wystawiaczka bazarków chętnie fanty dla Majeczki przyjmę;) Chyba,że ktoś inny by mógł?Ja dopiero po nowym roku będę mogła odebrać fanty.[/QUOTE] Ok, Avilla, fajnie że możesz zrobić bazarki. W takim razie umówimy się jakoś po nowym roku.
  10. Podniosę chociaż tego przystojniaka
  11. I znowu cisza u Felusia. Do góry Felusiu!
  12. Co tam u ślicznej Majeczki? Niestety nie mogę pomóc finansowo. Mogę ofiarować jakieś piredułki na bazarek np. kilka maskotek. Ja bazarków robić nie potrafię, więc dała bym komuś te rzeczy, aby je wystawił. Co Wy na to?
  13. [quote name='AgusiaP']Takie wiadomości mogę czytać cały czas :lol: Dziękuje, ze jesteś u Majeczki :loveu:[/QUOTE] Nie dziękuj Aga nie ma za co. W chwili obecnej mogę tylko zaglądać i podnosić wątek. Tak sobie myślę, że mam jakieś tam maskotki i inne pierdułki, czy to by się nadawało na bazarek? Jeśli tak, to mogę to przekazać komuś kto umie robić bazarki, bo ja nie potrafię. Albo dam ci, jak przyjdziesz odwiedzić Kajtusia. Dzisiaj jestem padnięta, ale oczywiście na dogo musiałam wejść - nie ma innej opcji. Kajtek rozrabia jak szalony. Jak był sam w domu to porozwalał wszystko co się dało po całym pokoju, a teraz u moich rodziców wyjął kocią kupkę z kuwety i chciał ją zjeść. Głodomór jeden. Jak zawsze rozbraja wszystkich swoim wdziękiem, taki słodki cukiereczek.
  14. Śliczny Feluś bardzo prosi o domek!
  15. I znów podniosę. Kiedy wreszcie do Felusia uśmiechnie się szczęście?
  16. Zaglądam do prześlicznej Majeczki. Pytałam paru osób i niestety na razie nic z tego.Wszyscy gdzieś wyjeżdżają, albo są zaaferowani Sylwestrem. Oby ktoś ją wziął na te kilka dni.
  17. Dzisiaj mam wolne, więc Kajtuś ani chwili nie będzie siedział sam. Jego radości po moim powrocie do domu wprost nie da się opisać. Wiem, że jestem monotematyczna, ale ON jest WSPANIAŁY, CUDOWNY, REWELACYJNY. Odwiedziłam wątek Majeczki, oby szybko doszła do siebie i znalazła dobry domek!
  18. Podniosę Albercika, bo taka cisza na wątku
  19. Trzymam kciuki za Chestera!
  20. Jaka śliczna, skrzywdzona sunieczka. Popytam znajomych, czy by ktoś jej nie wziął chociaż na te kilka dni, gdy wyjeżdżacie. Wielkich nadziei nie mam, ale zawsze warto spróbować. Aga wycałuj ode mnie to maleństwo - o ile to możliwe, bo widzę że to kłębek strachu i przerażenia. U Ciebie na pewno szybko dojdzie do siebie i wreszcie poczuje jak to jest być szczęśliwym psem.
×
×
  • Create New...