-
Posts
32964 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Dzięki, proszę zaglądajcie, co się dzieje na fb w sprawie Baszy i relacjonujcie na wątku. Mam nadzieję, że coś się ruszy.
-
Wklej cioteczko, bardzo proszę!!!!! Dżdżowniś, czekamy na relację jak się miewa Basza
-
Zaglądam do Baszy. Gdzie się podziały cioteczki, które mu kibicują i pomagają???
-
[quote name='Dżdżowniś']Gabi ale ona z gdańska do radomia chce.A to ponad 100km różnicy.Z Gdanska do kartuz jest coś ok 35 km. Znam te kolice ,bo jeździłam tam nad jeziora(: Piękne mega kaszuby. Normalnie jesteś w polsce, a nie rozumiesz co autochtoni do ciebie mówią((: W tytule jest: Trójmiasto - Warszawa (najlepiej Radom) Może warto pogadać, np. Basza by pojechał z Warszawy do Kartuz, a w drodze powrotnej tamten piesek z Gdańska już do Radomia? Zawsze wyszłoby taniej. Ani my, ani Martasekret nie musiałaby płacić za kurs w dwie strony. Tylko my za Baszę w jedną, a Ona za tamtego psiaka w drugą. Najlepiej byłoby gdyby martasekret się odezwała.
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Słodkie kochane SĘPY!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='Dżdżowniś']Podliczę w poniedziałek po 12 ile jest i się będziemy dalej zastanawiać.a może ktoś się dołoży jeszcze do przyszłego tygodnia (: Ja jestem dobrej myśli.Dopiero co mu się wątek zrobiło a już /jeśli dobrze policzyłaś z zadeklarowanymi kwotami ktore jeszcze nie doszły /to dziewczyno, mamy wiecej niż połowe , a to jest naprawdę sporo kasy (: No tak, mamy ponad połowę, to już duży sukces!!!! Dżdżowniś, spójrz: http://www.dogomania.pl/forum/threads/228620-Szukam-transportu-Trójmiasto-Warszawa-(najlepiej-Radom) Już napisałam pw. Ile dokładnie jest km z Kartuz do Gdańska? Poprosiłam, by martasekret z Tobą się skontaktowała.
-
Było by cudownie. Mnie tylko martwi fakt, że jeszcze sporo brakuje na transport
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']ja tego nigdy nie zrozumiem aby brac takie pieniadze i miec w dupie wszystko to uwlacza wszelkim normom i znowu spac nie bede mogla podpisze wszystko....:([/QUOTE] Ja też tego nie rozumiem, po prostu robią biznes krzywdząc zwierzęta. Jeśli chodzi o spanie to ja bardzo mało śpię, bo ciągle rozmyślam o różnych psich nieszczęściach:placz: Buziaczki dla Laluni!!!!!!!!!! -
[quote name='Dżdżowniś']Dzieki już wysłałam pw(: Hopam faceta w odpowiednim wieku żeby mógł pojechać do domku!!! Dżdżowniś, nie spojrzałam, czy jesteś zalogowana i też wysłałam, przepraszam!!!
-
[quote name=':: FiGa ::']Ok wobec tego jesli nie bedzie nikogo to deklaruje sie iz moge brakujaca kwote doslac. Pod wyrunkiem ze z czasem ona do mnie wroci. Najwazniejsze zeby Basza jak najmmniej dni spedzil w schronisku. To stary psiak, nie ma 10 lat zycia przed soba, kazdy dzien jest na wage zlota :( FiGa, zgadzam się z Tobą, że każdy dzień jest dla Baszy na wagę złota i byłoby najlepiej gdyby jak najszybciej opuścił schron. Cudownie, że postanowiłaś pożyczyć brakującą kwotę!!! Jesteś wspaniała!!! Ale, co będzie, jak nie uda nam się potem takiej kwoty uzbierać? Bardzo się boję takiej sytuacji. Nie wiem czy ludzie chętnie dadzą na psa, który jest już w domu? Teoretycznie tak, bo będzie chodziło o oddanie długu, ale w praktyce bywa różnie, zwłaszcza, że psów w potrzebie są tysiące, a jedna historia jest smutniejsza od drugiej. Zobaczymy ile będzie kasy w poniedziałek na koncie Dżdżowniś i zastanowimy się co dalej, ok? Dżdżowniś, wyraź proszę swoją opinię!!! Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaglądającym do Baszy, wpłacającym na transport, podnoszącym wątek!!!!!!!!!!! Znowu nie mogłam spać, tylko rozmyślałam o Baszy, jaki on biedny w tym schronie:-( Oby lada dzień pojechał do domku!!!!
-
Bogusik, dziękujemy za przybycie na wątek. To dobrze, że napisałaś jakie masz wątpliwości. Tu chyba wszystkim chodzi o dobro psa, więc trzeba pytać, wyrażać swoje zdanie, wątpliwości Nigdy się do końca nie przewidzi, jaki będzie los psiaka, którego ktoś adoptuje. Ale wiadomo, że dom zawsze trzeba sprawdzić. Z tego, co pisze Dżdżowniś dom jest sprawdzony. Ja też jak tu weszłam (na ten wątek) pierwszy raz to pomyślałam "Rany, żeby tylko nie trafił na łańcuch". Już taka jestem, że przeważnie panikuję, obawiam się jakie warunki będzie miał pies, czy go nie oddadzą, jak zużytą rzecz. Ale po przeczytaniu kilku informacji doszłam do wniosku, że to będzie dobry domek, zważywszy na to, że w schronie warunki są jakie są. Wygląda na to, że p. Michałowi bardzo zależy na Baszy. Zawsze marzył o psie tej rasy (Basza to mix, ale mniejsza o to) Ja też bardzo się o Baszę martwię, ale mam nadzieję, że ten domek okaże się dla niego rajem i przez ostatnie miesiące albo nawet lata swojego życia będzie bardzo szczęśliwy. Taki z niego słodziak. Wyobrażam sobie, że na żywo jest jeszcze bardziej kochany - taka duża przytulanka. Musimy dać szansę temu psu i p. Michałowi!!!!!!!!!!!!! Bogusik, mam nadzieję, że się nie zniechęcisz i będziesz dalej odwiedzać wątek. Jeśli zdecydujesz się dołożyć "grosik" na transport, to dzięki ogromne!!!!!!!!!
-
Dżdżowniś, wysłałam do Ciebie pw
-
Dobrze, że pan Michał będzie czekał na Baszę. A czy On nie mógłby się dorzucić do transportu? Bo przecież nie wiadomo kiedy uda nam się zebrać potrzebną kwotę FiGa, nie wiem, czy ktoś byłby skłonny dołożyć 2 stówy. Gdybym miała, to bardzo chętnie, ale niestety u mnie finansowo pod górkę:-( Oczywiście, że im szybciej Basza pojedzie, tym lepiej!!!!!!!!!!
-
Javena, bardzo dziękujemy......... Jestem tego samego zdania, co Dżdżowniś, nie ma co się podpinać. Rozesłałam wątek z prośbą o pomoc
-
Najważniejsze to mieć całą kwotę. Dżdżowniś, było by fajnie gdybyś pojechała z jubu zawieźć Baszę. Dobra, rozsyłam dalej prośby o wsparcie dla Baszy
-
Z tego, co wyliczyłam, to deklaracji jest na kwotę 270, to więcej niż połowa. Dużo, ale też dużo brakuje. Nie wiem czy można umawiać transport, jak się nie ma całej kwoty. Porozsyłam jeszcze wątek, może ktoś się zlituje nad Baszą i sypnie grosikiem?
-
[quote name='Kasiaw201']Wydaje mi się to najrozsądniejsze, ale to oczywiście moje zdanie i nie chce go nikomu narzucać, bardzo chciałabym tylko żeby Basza był już w domu Dokładnie tak samo myślę. Chyba nie ma sensu szukać w nieskończoność tańszego transportu (no chyba, że na dniach by się udało coś znaleźć ). Trzeba zebrać potrzebną kwotę i potem się umówić na konkretny termin. Problem w tym, że jeszcze dużo brakuje.....
-
[quote name='jubu']Odpisałem Dżdżowniś PW. Dla mnie koszt (ruszam z okolic Łodzi) to jakieś 480-500 zł. I 500 to "chyba, raczej, napewno" kwota maxymalna. Dzięki za informacje. Czyli co cioteczki zabieramy dalej i korzystamy z oferty jubu???????????
-
Pan Michał to chyba ten pan, co chce przygarnąć Baszę
-
Wywalało mnie przez jakiś czas ogólnie z internetu. Jak ja bym chciała, żeby Basza był już w swoim domku!!!!!! On biedak nawet nie wie, że ma szansę na zawsze opuścić schron. Marzę o tym, żeby zobaczyć jego fotki z nowego domu!!!!!!!! Jak zobaczyłam jego fotki i że ma szansę jechać do domu, to aż się rozryczałam. On jest taki słodki. Dżdżowniś,a jak on reaguje, jak do niego przychodzisz w schronie, cieszy się, szaleje?
-
Kasiu, jesteś wspaniała!!!! Zobaczymy ile dzisiaj wpłynie na konto Dżdżowniś, bo na razie jest 110. Ja niestety już nic nie dołożę. Jestem na L4, po operacji, a Zus ma w nosie fakt, że już dawno powinien mi wypłacić pieniądze. Więc tak sobie czekam, cierpliwie....... Dostałam odp. do Javeny. Mam nadzieję, że mnie nie zabije, jak tu wkleję treść wiadomości "Gabi właśnie meczę sie nad bazarkiem dla dwóch piesków. Wszyscy zwracają sie do mnie ,a ja naprawdę nie mam tak wiele pomysłów. Postaram sie jeszcze coś wymyslec,ale nie obiecuję na 100%.Jesli okaze sie ,że bazarek ma wziecie ,dołączę Waszego psiaka. OK?" Jeśli ktoś mógłby zrobić bazarek to BAAAAAAAARDZO PROSIMY!!!!
-
Ja napisałam do jubu tutaj http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Łódź-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Łódź-W-wa) , nie wiedziałam Dżdżowniś czy wysłałaś pw i nie chciałam dublować i też pisać pw Mnie też wkurza, jak ktoś nie odpisuje. Wiadomo, że nikt nie siedzi na dogo 24h na dobę, ale czasem na odp. człowiek czeka i czeka i się nie doczeka. W obie str. to faktycznie będzie ok. 500zł, czyli tak, jak od początku pisałaś. Jak dojdą zadeklarowane wpłaty to będzie chyba ok 200 w sumie? I 70 od cioteczki Barrybede, ale dopiero, jak będzie ustalony termin transportu
-
Nie wiem czy Dżdżowniś pisała do jubu? Musimy na Nią poczekać, jeśli pisała może wieczorem będzie miała jakieś wieści. Ważne, żeby wiedzieć, jaka kwota dokładnie jest potrzebna. Oby się udało. Ja ostatnio mam "pod górkę", jak uda się pomóc Baszy to będę bardzo szczęśliwa
-
[quote name='Kasiaw201']Gabi powiedz, czego szukać to pomogę, mnie nie wywala z netu Kasiu, próbuję coś znaleść w sprawie transportu, znalazłam ofertę http://www.dogomania.pl/forum/threads/198186-Przewiozę-zwierzęta-za-zwrot-kosztów-paliwa-Warszawa-cała-Polska, ale Dzdżowniś próbowała się już skontaktować z jego założycielką. Nie wiem czy to aktualne. CAŁY CZAS MNIE WYWALA:mad:
-
[quote name='Wiedźma']Powtórzę - jubu, człowiek z Dogo, płatny transport bez problemów. Dżdżowniś, czy pisałaś do jubu w sprawie transportu???? Cioteczki jak macie kogoś sprawdzonego, kto by przewiózł Baszę proszę piszcie. Ja cały czas buszuję po dogo, szukam ewentualnego transportu, a tu jak na złość mnie co chwilę z netu wywala