-
Posts
32964 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Myszko bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć:loveu: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Myszko bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć -
[quote name='Dżdżowniś']Kurde wywaliło mnie z dogo jak próbowałam wrzucić foty i niestety nie mogłam czekać aż strona zacznie się otwierać.Teraz jestem w pracy więc foty powrzucam jak wrócę.Cierpliwości (:[/QUOTE] Czekamy cierpliwie:lol:
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Też fakt :evil_lol: Aguś prześlij naszej Myszy proszę bo ja bez kabla do telefonu :placz: bez aparatu :placz: wszystko zdechło :placz:[/QUOTE] Ja prześlę Myszce kilka najładniejszych -
[quote name='AMELIA64']Śliczny Kajtuś i szczęśliwy..............całuski dla Kajtunia od mojego Dudusia.[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2301/kjiujj3.gif[/IMG][/QUOTE] Dziękuję w imieniu Kajtusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Jestem mega szczęśliwa, że Lutek już u siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam cierpliwie na fotki!!!!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Ok Gabi ;) podjade jutro lub w srode i przywioze kiciuni jedzonko :lol: zapomniałam wczoraj :shake:[/QUOTE] Aguś, nie przywoź jedzonka na razie. Tolcia ma jeszcze sporo suchego, a saszetek w ogóle nie chce:-( -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Tak zamierzałam zrobić, Aga jak będziesz jechać na Mydlice, albo jakoś w pobliżu W. Polskiego to proszę podejdź po klatkę. Proszę zrób w wolnej chwili rozliczenie w 1 poście i dopisz wydatki:modla: Wpływy dla Tolci: [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]* 20,- Ewa Gonzales dn. 08.07.[/COLOR][/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19452/8c63e3c50005323b4ff95b95/sdc18481[/IMG] Kochane słodziaki!!!!!!!!!!! -
[quote name='Dżdżowniś']Właśnie wróciłam.Padam na ryjek.Psy się dogadały w tempie natychmiast.Oba są w stanie strasznym.Oba mają mega kochane charaktery .Wilczarz spokojniejszy(: i to zwrot do hodowli. Pies został prawie zagłodzony na śmierć. Masakra. Jak się wyśpie i ogarnę to powrzucam foty(: Już nie mogę się doczekać relacji i fot. Wczoraj cały czas myślałam o Lutku, jak tam podróż, czy się dogada z nowym kolegą itp. Dżdżowniś, jesteś wspaniała!!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
A teraz parę słów o Tolci. Wczoraj po południu została sama, bo Michał poszedł z Kajtuniem do znajomych. Była dla bezpieczeństwa zamknięta w klatce. Akurat wróciliśmy niemal w tym samym czasie. Tolusia szalała tak bardzo, że w biegu załatwiła się na posłanie Kajtunia. To była jej pierwsza noc "na wolności" tzn. nie w koszyku w zamkniętej klatce. Zasnęła na łóżku, a jak się obudziłam robiła obchód po pokoju. Kajtuś śpi, bo wczoraj się wyszalał, a Tolcia co jakiś czas próbuje złapać go za ogon i biedaczek co chwilę przed nią ucieka. -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG]Gabryniu sciskuniam was , i dziekuje pieknie za spotkanie wszystkim:loveu:ciotenkom[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]to dla mnie radosc i zaszczyt,spokojnej nocki kochani.[/QUOTE] Ewuniu, przesyłam moc buziaków z rana!!!! Zaraz sobie wypiję cappucino od Ciebie. Co mam zrobić z tym, co mi wrzuciłaś do torebki???????????????? Przeznaczyć na ogłoszenia Tolci???????? [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Wczoraj było BARDZO MIŁO, wszystkie ciotki WSPANIAŁE!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#006400]Dziękuję wszystkim za spotkanie:loveu: największe podziękowania należą się Agusi za pyszne jedzonko i za to, że mogłyśmy się poczuć jak na wakacjach[/COLOR][/SIZE] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Oczywiście, że pożyczę :)...Kotek od początku musi wiedzieć, gdzie jest jego ubikacja, bo potem są problemy ;)[/QUOTE] Właśnie tego się obawiam, żeby się teraz nauczyła. Jak ja mam ją nauczyć?????? Zaprowadzić do kuwety:Help_2:????????????? Tak jak pisałam, jak leżała sobie w koszyku w klatce, to załatwiała się na tekturkę ze żwirkiem, która też jest w klatce, a teraz jej się odmieniło:placz: Tolcia biega właśnie tak::Dog_run:, a następnie wskakuje np. na krzesło, potem na stół, następnie zeskakuje na kanapę i znowu biega -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Gabrysiu, ja mam Beśki kuwetę na działce, muszę jakoś ja przywieźć, tylko niech pomyślę...[/QUOTE] Iwonko, było by wspaniale, gdybyś ją Toluni pożyczyła!!!!! Z góry dziękuję:loveu: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Tola rozrabia na całego. Biega po mieszkaniu, wskakuje na meble, próbuje zapolować na ogon Kajtusia. Przemieszcza się z prędkością światła. Lubi się przytulać - mruczy przy tym obłędnie. Wczoraj w dzień spała na krześle, potem na fotelu (Kajtuś był w szoku). Zauważyłam, że on się Tolci trochę boi. Ona w ogóle nie chce już przebywać w klatce, nawet w nocy. Wczoraj wieczorem zasnęła na łóżku przytulona do Michała i był wielki lament, gdy włożyliśmy ją do koszyka w klatce. Zasnęła, ale dzisiaj zrobiła pobudkę po piątej i trzeba było ją wypuścić. Niestety po raz trzeci załatwiła się w koszyku (qpa), mimo iż miała świeżo wymieniony żwirek. Na początku, jak była chora i zestresowana załatwiała się na tekturce ze żwirkiem w klatce. Może teraz, gdy chodzi sobie po mieszkaniu traktuje koszyk jak miejsce do załatwiania się??? Nie mam pojęcia. Przydała by się kuweta, ale jak zwykle jest problem z kasą. Trzeba ją jak najszybciej nauczyć załatwiać się do kuwety. Cioteczki proszę popytajcie, może ktoś mógłby pożyczyć?????? Była bym bardzo wdzięczna!!! Ostatnio się zarejestrowałam na Forum Miau i nawet założyłam Tolci wątek, ale nic się na nim nie dzieje, poza tym, że "pogadałam" sobie z bardzo miłą panią z Dąbrowy. Pewna osoba na Miau robi 150 ogłoszeń za 15 zł. Pomyślałam, że zamówię dla Tolci, jeśli z bazarku zostanie potrzebna kwota. -
[quote name='Bogusik']Również życzę szerokiej drogi!Dojedźcie szczęśliwie do celu!Mam nadzieję,że Basza zaakceptuje się w nowym domku i z upływem czasu zapomni o przeszłości...i życzę, tego z całego mojego serducha...!!![/QUOTE] Pozwolę sobie zacytować, gdyż właśnie to chciałam napisać.:loveu: Wiecie, że ja obudziłam się po piątej, pomyślałam, o Lutku i już nie mogłam zasnąć. Nie mogę się doczekać na fotki i relacje z podróży i nowego domku!!!!!!!
-
[quote name='Dżdżowniś']Okejos laski wszystko potwierdzone.Właśnie też rozmawiałąm z p.Michałem Kurde jaki to jest mega fajny i przemiły normalny facet. Dosłownie w tej chwili przebija się samochodem z psem z hodowli.Mówi że walą pioruny, leje. Nie może się nigdzie zatrzymać, a musi bo pies jest w ciężkim stanie.Jest tak przerażony burzą i faktem że nie ma się gdzie schować że podobno aż on sam jest w szokuNo nic mam nadzieję ze szybko wydostanie się poza obszar nawałnicy.My wyjężdzamy ok 13 z wawy. I KTO CHCE OWCĘ!!!? Porzucono żywa kosiarkę uwiązując ją do płotu koleżanki.!!! Owca jest mega grzeczna chodzi za psami i ludźmi. O rany, to Pan Michał ma podróż z przygodami. A psiak podwójny stres, ale na szczęście to tylko chwilowe. Mam nadzieję, że psiaki się bez problemu się dogadają i będą sobie żyły spokojnie i szczęśliwie z P. Michałem i jego rodziną. Dziś ostatnia noc Baszy/Lutka w schronie, po 4 latach wreszcie stamtąd wyjdzie. Dzięki Dżdżowniś za wszystko, co dla niego zrobiłaś i robisz.:loveu:
-
O nie tylko nie do schronu, a może by u p. Anetki mógł zostać w pdt, skoro to taki Aniołek i dogaduje się z Jej psami i kotem. W hotelu pewnie będzie mieszkał w boksie...? Ubłagajcie Panią Anetkę, a nóż widelec się zgodzi???????????
-
[quote name='Martika@Aischa']Rozmawiałam właśnie z Panią Anetką :) Mat przespał spokojnie całą noc. Obrzęk na łapce znacznie się zmniejszył i na spacerku kochany chłopak używał 4 łapek :multi: Nie jest jeszcze super ale jest nadzieja że zacznie na nią stawać! Wróblewski dał mu tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne i kazał obserwować łapinę przez 5 dni a później się z nim pokazać. Trzymajcie kciuki za Mata !!!!!!!!!!!![/QUOTE] Kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Byłysmy u weta ;) koszt leczenia Tolusi wynosi 60zł :cool3: Jest już zdrowa :multi:to była ostatnia wizyta :lol: Dostałyśmy cztery paczuszki suchej karmy :multi::multi::multi: Ogłoszenia Toluni:lol: [URL="http://www.dg.pl/adverts/show/group/9/R%C3%B3%C5%BCne"]http://www.dg.pl/adverts/show/group/9/Różne [/URL][URL]http://tablica.pl/zwierzeta/koty/dabrowa-gornicza/[/URL] Chyba dzisiaj jeszcze będzie miała ogłoszenia w Jarmarku i Motojarmarku, ale te już będą bez zdjęcia...[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Tolci za ogłoszenia. Jak się domyślam to dzieło Pani Urszulki. Kochana p. doktor policzyła jeszcze mniej niż wcześniej mówiła. -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Gabi tylko wczoraj nie było mnie w pracy:cool3: Będę koło 10tej po maleńką i pojedziemy do weta :lol: Nie mam kasy, żeby zapłacic...:shake:[/QUOTE] No tak, mnie się wczoraj coś pochrzaniło, że jest piątek. Tak to bywa, jak człowiek tyle czasu jest na l4, już mi się miesza jaki jest dzień, no i jeszcze te upały..................:stupid: Aga proszę wpisz w wolnej chwili w 1 poście wydatki na Tolcię. [COLOR=#008000][SIZE=5] NA RAZIE TOLA JEST NA MINUSIE...........[/SIZE][/COLOR] -
[quote name=':: FiGa ::']Browary powinny pomoc :cool3: A tymczasem juz tylko 2 dni :loveu:[/QUOTE] Tak 2 dni!!!!! HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Oj coś czuje, że Laluni ciężko się będzie rozstac z Pańcią Grażynką jak domek się pojawi ;)[/QUOTE] Mnie też się wydaje, że będzie bardzo ciężko -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Jaka cudna:loveu: nasza Lalunia