Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Dżdżowniś']Z 07 zgłoś się/właśnie się zaczął ((: " Obywatelu, zajmij w kajaku pozycję przepisową !!!" ((: Kurde ślijcie dobre, pozytywne , kochające itp itd myśli żeby się wszystko udało. Ja cały czas jestem myślami u Lutka i pragnę, żeby wszystko się udało i był już "na swoim!!!!!! WIELKI DZIEŃ WIELKIEGO PRZYTULAKA już za tydzień mam nadzieję, że nie nastąpiły żadne zmiany w ustaleniach
  2. [quote name='Bogusik']Witam,jestem na zaproszenie Gabi79.Perełka jest ślicznym pieskiem!Ma rzeczywiście,przepiękne i bardzo kontrastowe ubarwienie.Przeczytałam posty o chęci adopcji przez p.Monikę.Obawa jest zawsze, gdy się ma już jednego pieska i chce się powiększyć "rodzinę" o następnego.Nie ma tu naprawdę znaczenia wielkość psa,jak to słusznie napisała Gabi,ale jego charakter.Perełka jest młodym pieskiem i jeszcze wszystko do "ukształtowania"Miałam w rodzinie sunię w typie owczarka i muszę stwierdzić,że tak przyjaznego i opiekuńczego psa nie spotkałam,a opiekowała się każdym mniejszym od niej stworzeniem, bez cienia agresji.Tak więc,wydaje mi się,że bardzo ważne jest to,jaki ma charakter mopsik?I to jest pytanie do p. Moniki...jaki ma stosunek do innych piesków? Patrzyłam na mapę i jest to ode mnie ok.160km.Ale jeżeli potrzebna by była wizyta przed i po adopcyjna,to w razie potrzeby, mogę je przeprowadzić.[/QUOTE] Bogusik, dziękuję, że zaglądasz do Perełki!!!! I oczywiście za propozycję przeprowadzenia wizyt u p. Moniki. Z tego co pisze p. Monika wywnioskowałam, że Mopsika dopiero ma odebrać i że ona ma (bo to sunia) 3 miesiące. Podejrzewam, że Perełka byłaby przyjaźnie nastawiona do małej, ale nie wiadomo czy mopsiczka nie bała by się Perełki. Chociaż to przecież kwestia przyzwyczajenia. Jak się nad tym wszystkim dłużej zastanowiłam, to stwierdziłam, że nie ma przeciwwskazań, by p. Monika adoptowała Perełkę, czekamy więc na rozwój sytuacji i decyzję p. Moniki
  3. [quote name='giselle4']kobiety wczesniej jadla czeresnie az uchole skakaly a teraz nigdy nie zgadniecie podchodzi do krzaka agrestu i sama sobie zrywa i wcina jak zrobie fotke to sama zobaczycie michelle czatowala dzisiaj z aparatem ale wszystkie fotki sa po urwaniu owocu Jest wspaniala i kochana i juz wpuszcza na kanape Dinka ale dalej caluje sie z Tuptusiem:)[/QUOTE] Ale agentka z Laluni:lol: Dobrze, że Dinkowi odpuściła i już go wpuszcza na kanapę
  4. [quote name='Martika@Aischa']Jestem z Panią Moniką w kontakcie telefonicznym :) w sierpniu mamy się spotkać i spokojnie porozmawiać :) Pani Monika ma obawy czy Perełka nie będzie zbyt dużym psiakiem i czy na pewno nie zrobią sobie krzywdy z małym mopsikiem :) Zastanawiamy się również nad mniejszym pieskiem ....młodziutkim ...jak przychodzi Wam na myśl jakaś mała, młoda bida podeślijcie Pani Monice linki do wątków :)[/QUOTE] Ja też pomyślałam o tym, że Perełka mogłaby zrobić krzywdę mopsikowi, oczywiście nie złośliwie, ale np. podczas zabawy. Ona już teraz jest duża. W jakim wieku piesek wchodzi w grę, tylko szczeniak? Bo przecież kilkuletni też może zaakceptować malucha. Wszystko zależy od charakteru psa. Martika, może trzeba założyć wątek w dziale Przygarnę Psa. Tam cioteczki takie cuda prezentują, że oczu nie można oderwać
  5. [quote name='iwonamaj']Ciekawe jak nocka minęła. Aż się boję, czy Gabrynia nie odsypia nieprzespanej nocy...[/QUOTE] Jestem, jestem. Wstałam wcześnie, ale gotowałam, trochę sprzątałam itp. Tolcia była spokojna po tym żelu. Trzy, albo cztery razy miauczała, ale krótko. Ale ja jakoś nie mogłam spać, może przez upał. Tola przed chwilą weszła pod kanapę.
  6. [B] Pani Moniko, w[/B][B]itamy na forum[/B][B]! Bardzo się cieszę, że chce Pani przygarnąć Perełkę. Ona tak, jak każdy piesek zasługuje na dobry domek i wspaniałych właścicieli. Myślę, że Martika na pw zadała wszystkie nurtujące ją pytania, więc ja już nie będę się "wcinać"., tylko spokojnie poczekam na rozwój sytuacji. [/B]
  7. No niestety, ciekawe jak tam Lutek?
  8. Jaka Perełka słodka, a jak urosła!!!!!!!!!!
  9. [quote name='Martika@Aischa']Gabi ludzie niestety są różni. Nie tolerują w bloku miauczenia czy szczekania ....... W nocy jest bardzo cicho więc niesie podwójnie .....stąd pewnie te skargi :([/QUOTE] Pewnie tak.... Tola właśnie zapolowała na pluszowego Prosiaczka i go tarmosi, żel ma zacząć działać około godziny od podania. Czekamy.... za późno jej dałam. Ale to nic, podczas zabawy jest cicho:lol:
  10. [quote name='Martika@Aischa']Iwonka mówiła że kotka jej syna była identyczna i też dawała koncerty do rana ......czarnulki podobno mają charakterki ;) Gabi oby Wam tylko noc przebiegła spokojnie i nie było żadnych skarg :shake:[/QUOTE] Mam nadzieję, że będzie ok. Dałam jej mało tego żelu, bo bałam się "przedobrzyć" Teraz Tolcia się bawi, zobaczymy co będzie po zgaszeniu światła? A swoją drogą mnie by nie przyszło do głowy, żeby mieć do kogoś pretensje, że u niego kot miauczy
  11. [quote name='Martika@Aischa']mały cwaniak no :mad:[/QUOTE] Cwaniak, że hej! Zabrałam jej to jedzenie z żelem, bo nie zanosiło się, że zje. Dałam jej tak na pyszczek i z ząbki, żeby zlizała, bo pyszczka też nie chciała otworzyć, jak zobaczyła ten specyfik. Teraz zjada suche, już bez dodatku.... CWANIARA MAŁA
  12. [quote name='Martika@Aischa']Gabi jak tam Tola ??? Spokojniejsza ??? Mam nadzieję że dziś obędzie się bez koncertu :roll:[/QUOTE] [B]Dodałam jej tego żelu do jedzenia, a ona cwaniara nie je. Zawsze jak wyczuła, że ma jedzenie na spodeczku to przychodziła i zaraz jadła, a teraz 2 razy powąchała i tyle. I zaczęła koncert. Mam nadzieję, że za chwilę jednak zje. Jak nie, to postaram jej dać tego żelu prosto do pyszczka [/B]
  13. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG] witaj Toluniu:iloveyou: cudne serdunko malunie-witajcie ciotenki , czytam i mocniutko sciskuniam za bidunie , u Gabryni ma jak w rajuniu[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1111.gif[/IMG][/QUOTE] Dzięki Ewuniu, witaj na wątku Toluni!!!!!!!!!
  14. [quote name='iwonamaj']bardzo się cieszę, że się mamie podoba :)...teraz mam kilka szydełkowych serwetek, takich vintage i kilka rzeczy z decoupagu...ale to jeszcze nie koniec, jeszcze poszperam ;)[/quote] super!!!!!!!!!!
  15. [quote name='iwonamaj']Zaraz wyślę Martice fotki kilku fantów na bazarek dla Kiciuni i Perły...[/QUOTE] Dziękuję Iwonko, kochana jesteś!!!! A co masz ciekawego? Ten żel pod prysznic od Ciebie z bazarku dla Perełki dałam mamie w prezencie. Podobno jest super i ślicznie pachnie.:lol:
  16. Zaglądam do Perełki. Jak tam cioteczki sytuacja na fb ktoś się interesuje małą, albo chce pomóc????
  17. Żel na uspokojenie już mam, niestety nie był tani, coś ok. 40 zł, nie zapytałam Ewelinki o dokładną cenę. Oby tylko pomógł. W niedzielę Agusia pójdzie z Tolą do kontroli.
  18. Aga właśnie do Ciebie dzwoniłam, chyba Twój mąż odebrał, byłam zaskoczona i chyba nawet się nie przedstawiłam:oops:
  19. Aga, zdecyduj sama który. Mnie się wydaje, że im więcej tym lepiej Jak chcesz to mogłabym wpłacić za bazarek ogłoszeniowy przelewem, żebyś nie musiała stać na poczcie. A Ty np. za mnie zapłacisz za lipiec na Lalunie. Tylko musiałabym z konta Michała, bo u mnie pustki, ale to nie problem
  20. [quote name='AgusiaP']Teraz juz tak ;) Może ja bym wykupiła jakiś pakiecik z ogłoszenimi dla Laluni? Co o tym myślicie?[/QUOTE] Znalazłam te 3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228530-Bazarek-ogłoszeniowy-pakiety-20-30-40-50-Zapraszam-do-10-07!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228530-Bazarek-ogłoszeniowy-pakiety-20-30-40-50-Zapraszam-do-10-07![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228861-Wydarzenie-na-FB-ogł-na-5-portalach-za-5zł!-Na-sukę-CC-do-7-07-godz-24"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228861-Wydarzenie-na-FB-ogł-na-5-portalach-za-5zł!-Na-sukę-CC-do-7-07-godz-24 [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225774-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225774-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-[/URL])
  21. [quote name='Martika@Aischa']Gabi ja przez weekend jeszcze coś poszukam i przekażę naszej Myszy bo mój aparat zdechł na AMEN :([/QUOTE] Jeszce raz wielkie dzięki. Jak będzie bazarek, a ja nadal będę mieć internet, to porozsyłam zaproszenia. Może akurat ktoś Tolcię wypatrzy. Jak już będzie wyleczona trzeba będzie pomyśleć o ogłoszeniach.
  22. [quote name='Martika@Aischa']Gabi my z Myszką chociaż mały bazarek dla maleńkiej wystawimy po niedzieli ......ale prosimy o wsparcie. Czy jeszcze ktoś może nas wspomóc bazakiem ? choć malutkim ???[/QUOTE] [B][COLOR=#ff0000]Dzięki serdeczne, na Was zawsze można liczyć. Ja jeszcze mam kilka rzeczy na bazarek.[/COLOR][/B] [B] Każda pomoc dla Tolci mile widziana!!!![/B]
  23. [quote name='AgusiaP']Czy któraś z Was ma może jakieś linki do wątku z bazarkami?[/QUOTE] Aguś, zaraz poszukam.
  24. Jestem wreszcie. Tolcia całą noc się darła, bo to nawet nie było miauczenie, jakby ją ze skóry obdzierali. Nie pomogło branie na ręce, zaświecone światło, ani zabawki. I rano ta dozorczyni... O mało serce mi nie stanęło. Nie wiem kto ją namówił, żeby do mnie przyszła, czy faktycznie kilka osób jej się skarżyło, tak jak twierdzi. Nie chciało mi się wdawać w dyskusje, bo to jest osoba niskich lotów i nie lubi zwierząt. Przeprosiłam i zapewniłam, że taka sytuacja się nie powtórzy. Aguś, niedawno Twoja córka zabrała Tolcię do weta. [B][COLOR=#ff0000]Cioteczki kochane, czy któraś by mogła zrobić bazarek dla małej. Bardzo proszę!!! Jeszcze nie wiadomo ile będzie za wszystko do zapłaty u weta, ale podejrzewam, że sporo.[/COLOR][/B] Ja jeszcze w życiu bazarku nie robiłam, poza tym nie mam czym zrobić zdjęć i nie umiem ich wstawiać. Kolejna sprawa - nie wiem jak długo jeszcze będę mieć w domu internet. Ostatnio patrzyłam, czy coś jeszcze mam na bazarek (na ostatni bazarek Myszki), ale stwierdziłam, że nic ciekawego nie mam. Ale właściwie mogę dać torbę i sukienkę i może jeszcze z jakimś ciuchem bym się rozstała. Co do zastrzyków, to ja niestety nie zrobię, wszystko tylko nie zastrzyki!!! Ale Ewelina zapewniła mnie, że Ona zrobi:lol:
  25. [quote name='iwonamaj']Słonko kochane, czarna pantera, będzie dobrze :)[/QUOTE] A! zapomniałam napisać, że Tolcia ma taki mini krawacik, tzn. troszeczkę białego, dopiero podczas dzisiejszej zabawy zauważyłam
×
×
  • Create New...