-
Posts
32984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Wszystkie pieski zasługują na domek. Niestety ludzie często pozbywają się starszych psów, jak zużytej rzeczy. Rzadko się zdarza, żeby ktoś adoptował staruszka. Basza czeka na naszą pomoc, chociaż jeszcze nie wie, że pan na niego czeka. Pomóżmy mu, nie możemy się poddać!!!!!!!!!!!
-
Dziękujemy za obecność na wątku i podpowiedzi, to także bardzo dużo zważywszy, że jeszcze wczoraj o tej porze było tu pustawo i niewiele się działo. Co do ewentualnego transportu pociągiem, to Dżdżowniś musi się wypowiedzieć, Basza od 4ech lat jest w schronie, taka podróż mogła by być wielkim stresem..... A może akurat było by OK?
-
Oczywiście, że byłoby taniej. Jeśli ktoś się tego podejmie, to ja jestem ZA!!!!!!!!! Dżdżowniś, co o tym myślisz? Tylko niestety chętnych brak. Cioteczki może znacie kogoś z Warszawy kto by pojechał?
-
Piesek ma jechać z Warszawy do Kartuz - na Pomorzu. Dżdżowniś o tym wspominała na wątku, ale pewnie ta informacja gdzieś zaginęła w morzu innych. Może trzeba zamieścić to w tytule? Oczywiście, że najlepszy byłby transport bezpłatny, lub tani, ale jak na razie nie udało się takiego znaleść:-( Ale nie ustajemy w poszukiwaniach!!!!
-
Bardzo dziękuję, już wysyłam
-
[quote name='monika083']juz mu robie wydarzenie, ale wychodze do pracy za godzinke ,wiec prosze o rozsylanie http://www.facebook.com/#!/events/290500707715993/?context=create Dzięki serdeczne Moniczko!!!! Proszę cioteczki rozsyłajcie!!!!
-
[quote name='marra']Sentyment do staruszków jest więc i ja dokładam 20 zł :) Poproszę nr konta :) i popieram zrobienie mu wydarzenia na FB tam naprawdę ludzie są skłonni pomagać. Dzięki serdeczne, zaraz wyślę nr konta. Ja fb nie ogarniam, bo nie mam tam konta. Bardzo prosimy o wydarzenie dla Baszy!!! Mamy już zadeklarowane 120zł + 10 już na koncie:multi:
-
[quote name='monika083']Gabi , mozesz zebrac wszystkie deklaracje z watku i spisac? Tak, zeby bylo wiadomo na czym stoimy. Jasne. Może powinna to zrobić Dżdżowniś w pierwszym poście, skoro ona założyła wątek i zbiera kasę? Kto zadeklarował i od kogo już wpłynęło. Z tego, co wyczytałam, to na razie wpłynęło 10zł ode mnie, a zadeklarowanych jest 100. Czyli w sumie 110. Dżdżowniś pisała, że potrzeba ok. 500-550. Monika, dzięki za rozsyłanie wątku, ja też wczoraj rozsyłałam.
-
Bardzo dziękuję, już wysyłam.
-
Cioteczki, jesteście kochane!!! Iwona71, prześlę Ci nr konta. To konto Dżdżowniś, ona zbiera. Dżdżowniś, nie zabij mnie za to, że się tak rządzę ale czas nagli!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Bonsai']A czy jest wydarzenie na facebooku? Tam ciężko zebrać deklaracje stałe, ale jednorazowe wpłaty - to moze się udać! Poza tym może uda się znaleźć bezpłatny, jak się roześle wici... Tylko potrzebne jest dokładne info gdzie na pomorzu. Dziękuję wszystkim za przybycie. Ja na temat pieska wiem tyle, co Dżdżowniś tu napisała. Weszłam tu przez przypadek. Postanowiłam chociaż porozsyłać wątek, bo żal mi się psiny zrobiło. To może być jego jedyna szansa. Mam nadzieję, że Dżdżowniś odpowie na wszystkie pytania, jak tylko się pojawi. Jeśli chodzi o wydarzenie na fb, to bardzo by sie przydało, jeśli ktoś może zrobić, to będę ogromnie wdzięczna!!!
-
To już Dżdżowniś musi odpowiedzieć. Dziękuję za przybycie na wątek!!!!
-
[quote name='iwonamaj']Nie mogłam sobie odmówić przyjemności poczytania historii Kajtunia :lol:... Szczęściarze Gabrysia i Kajtuś :)[/QUOTE] Dzięki Iwonko za odwiedzenie troszkę zapomnianego wątku Kajtunia. Po śmierci mojego ukochanego Misia wiedziałam, że bez psa długo nie wytrzymam, ale wydawało mi się, że żadnego już nie pokocham. Polubię, ale nic więcej. Ale pokochałam Kajtunia od pierwszego wejrzenia:loveu:
-
[quote name='@grafk@']To niesamowite że znalazła się osoba która postanowiła go przygarnąć, tym bardziej że jedno oczko niestety ma zdegenerowane. Zazwyczaj ludzie jak widzą takie psiaki, to już z góry je skreślają i już nie widzą jaki to wspaniały i ciepły misio. Strasznie się cieszę, że znalazła się chociaż jedna osoba która się nad nim zlitowała i postanowiła dać kochający domek!!! POMÓŻMY MU POJECHAĆ DO DOMU!!!! Kochani, każde 10 zł na transport jest nieocenione !!!! Piszcie do Dżdżowniś na priv o numer konta! Dzięki, że zajrzałaś, ja tu weszłam w sumie przez przypadek i Basza zapadł mi w serce. Boję się, że ten Pan nie będzie długo czekał i Basza straci szansę. Tak jak napisałam ja mam ograniczony dostęp do netu, jestem unieruchomiona i obolała po operacji. Przydało by się porozsyłać wątek i zrobić Baszy wydarzenie na fb, bo nie ma co liczyć na to, że tak przypadkowo ktoś tu zajrzy i wspomoże Baszę.
-
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']Chłopaki, znowu do Was zaglądam....[/QUOTE] Ja też zajrzałam, bo gdy patrzę na szczęśliwe psiaki humor mi się poprawia. przykro mi, że nie mogę wspomóc finansowo:-( -
[quote name='iwonamaj']Gabrysiu, Ty byłaś zdecydowana na Kajtusia i Agusia miała blisko do Ciebie...A tu nie wiemy nic, ani jakie są warunki dla psiaka ani jakiego psiaka państwo by chcieli. Przez telefon ciężko dokładnie określić, powiedziałam pani, że Perełka jest bardzo spokojna, raczej nieufna, mało szczeka. Wielkość docelowa, trudno przewidzieć, zwłaszcza, że nie wiemy w jakim ona jest wieku, może mieć 4- 6 miesięcy...[/QUOTE] Napisałam o Kajtuniu w takim sensie, że to była zupełnie inna sytuacja. Jak dla mnie Perełka jest taka owczarkowata. Może nie będzie wielkości ON, ale na pewno mała też nie. Mnie zawsze stresują adopcje szczeniaków, bo niektórzy ludzie kierują się tylko tym, że piesek jest mały i słodki, a potem okazuje się, że nie spełnił oczekiwań, bo np. urósł za duży i zostaje zwrócony, jak przedmiot.
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna Lalunia, z resztą jak zwykle. :loveu: -
[quote name='Martika@Aischa']A Agusia jechała i myślała " Boże ...Boże Kajtuś zachowuj się!!! Żebyś tylko się spodobał i ta "Pani" Cię pokochała !!! :shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE] To był dla mnie gigantyczny stres!!!!!!!!!! A Agusi będę do końca życia wdzięczna, że zgarnęła Kajtunia z ulicy:loveu:
-
[quote name='iwonamaj']Nawet nie stać nas na to, benzyna droga, bilety na pociąg też i mała jeszcze nie jest gotowa do adopcji, nigdy nawet nie była u weterynarza. Ja po Emilię jechałam pociągiem z przesiadką, ale zobaczyłam jej fotkę na Dogo i po prostu zakochałam się :)[/QUOTE] Przyznaję, do mnie Agusia przyjechała z Kajtuniem......... - sama to zaproponowała, po naszej długiej rozmowie tel.:loveu: Poza tym, to tylko kilka minut samochodem. Ja byłam pewna na 10000000%, że GO wezmę, bo zakochałam się w tym kurdupelku jak tylko obejrzałam zdjęcia. A na żywo okazał się jeszcze bardziej zajeb..... Bałam się, jak diabli, że z jakichś powodów Aga powie: "Niestety, ja Go pani nie dam":evil_lol: Chyba bym umarła z rozpaczy:placz:
-
Ja też jestem zdania, że wożenie psa tylko po to, by ktoś sobie go obejrzał jak jakiś eksponat, a potem np. powiedział, że go nie chce jest bez sensu. Rozumiem, gdyby sami przyjechali zapoznać się z nią, to co innego.
-
Nie ma za co, ja dzisiaj spać nie mogłam przez tego biedaka. Dżdżowniś czy rozsyłasz ludziom wątek? Ja mam ograniczony dostęp do internetu. Może trzeba zmienić tytył, np. zacząć od POMOCY!!!! Basza zbiera na transport, czy coś w tym rodzaju. Nie chcę, żebyś pomyślała, że się wymądrzam, nic z tych rzeczy! Mnie tylko bardzo żal Baszy.
-
Nikt się nie dołoży? Basza ładnie prosi!!!!!!!!!!!!!
-
Musi!!! Staruszki są wspaniałe i tak odżywają w nowych domkach, niejednokrotnie są nie do poznania. Ludzie niestety często wolą szczeniaki lub młode psy, czego ja kompletnie nie rozumiem. Boją się brać psy po przejściach. A nie ma nic wspanialszego niż przygarnąć taką bidulkę. U mnie w bloku pani grubo po 70tce, która nie ma żadnej rodziny nabyła ostatnio szczeniaczka. Już teraz ledwo za nim nadąża, jak on ciągnie na smyczy, a co dalej. A co jeśli pies ją przeżyje - wyląduje w schronie. Ludzie są bezmyślnymi egoistami. Na szczęście nie wszyscy!!!!
-
[quote name='Dżdżowniś']Super Gabi79 wielkie dzięki(: Już podsyłam na pw. Nie ma sprawy, to kropla w morzu, skąd tu jeszcze 490 zł wziąć? Cioteczki dorzućcie ile możecie, każda złotówka na wagę złota. Mnie najbardziej żal staruszków w schronie, a ludzie ich nie chcą. Dla mnie psie staruszki są słodkie i mają w sobie jakąś magię Przelew już zrobiłam!!!!