-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='Dżdżowniś']Właśnie wróciłam.Padam na ryjek.Psy się dogadały w tempie natychmiast.Oba są w stanie strasznym.Oba mają mega kochane charaktery .Wilczarz spokojniejszy(: i to zwrot do hodowli. Pies został prawie zagłodzony na śmierć. Masakra. Jak się wyśpie i ogarnę to powrzucam foty(: Już nie mogę się doczekać relacji i fot. Wczoraj cały czas myślałam o Lutku, jak tam podróż, czy się dogada z nowym kolegą itp. Dżdżowniś, jesteś wspaniała!!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
A teraz parę słów o Tolci. Wczoraj po południu została sama, bo Michał poszedł z Kajtuniem do znajomych. Była dla bezpieczeństwa zamknięta w klatce. Akurat wróciliśmy niemal w tym samym czasie. Tolusia szalała tak bardzo, że w biegu załatwiła się na posłanie Kajtunia. To była jej pierwsza noc "na wolności" tzn. nie w koszyku w zamkniętej klatce. Zasnęła na łóżku, a jak się obudziłam robiła obchód po pokoju. Kajtuś śpi, bo wczoraj się wyszalał, a Tolcia co jakiś czas próbuje złapać go za ogon i biedaczek co chwilę przed nią ucieka. -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG]Gabryniu sciskuniam was , i dziekuje pieknie za spotkanie wszystkim:loveu:ciotenkom[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]to dla mnie radosc i zaszczyt,spokojnej nocki kochani.[/QUOTE] Ewuniu, przesyłam moc buziaków z rana!!!! Zaraz sobie wypiję cappucino od Ciebie. Co mam zrobić z tym, co mi wrzuciłaś do torebki???????????????? Przeznaczyć na ogłoszenia Tolci???????? [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Wczoraj było BARDZO MIŁO, wszystkie ciotki WSPANIAŁE!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#006400]Dziękuję wszystkim za spotkanie:loveu: największe podziękowania należą się Agusi za pyszne jedzonko i za to, że mogłyśmy się poczuć jak na wakacjach[/COLOR][/SIZE] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Oczywiście, że pożyczę :)...Kotek od początku musi wiedzieć, gdzie jest jego ubikacja, bo potem są problemy ;)[/QUOTE] Właśnie tego się obawiam, żeby się teraz nauczyła. Jak ja mam ją nauczyć?????? Zaprowadzić do kuwety:Help_2:????????????? Tak jak pisałam, jak leżała sobie w koszyku w klatce, to załatwiała się na tekturkę ze żwirkiem, która też jest w klatce, a teraz jej się odmieniło:placz: Tolcia biega właśnie tak::Dog_run:, a następnie wskakuje np. na krzesło, potem na stół, następnie zeskakuje na kanapę i znowu biega -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Gabrysiu, ja mam Beśki kuwetę na działce, muszę jakoś ja przywieźć, tylko niech pomyślę...[/QUOTE] Iwonko, było by wspaniale, gdybyś ją Toluni pożyczyła!!!!! Z góry dziękuję:loveu: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Tola rozrabia na całego. Biega po mieszkaniu, wskakuje na meble, próbuje zapolować na ogon Kajtusia. Przemieszcza się z prędkością światła. Lubi się przytulać - mruczy przy tym obłędnie. Wczoraj w dzień spała na krześle, potem na fotelu (Kajtuś był w szoku). Zauważyłam, że on się Tolci trochę boi. Ona w ogóle nie chce już przebywać w klatce, nawet w nocy. Wczoraj wieczorem zasnęła na łóżku przytulona do Michała i był wielki lament, gdy włożyliśmy ją do koszyka w klatce. Zasnęła, ale dzisiaj zrobiła pobudkę po piątej i trzeba było ją wypuścić. Niestety po raz trzeci załatwiła się w koszyku (qpa), mimo iż miała świeżo wymieniony żwirek. Na początku, jak była chora i zestresowana załatwiała się na tekturce ze żwirkiem w klatce. Może teraz, gdy chodzi sobie po mieszkaniu traktuje koszyk jak miejsce do załatwiania się??? Nie mam pojęcia. Przydała by się kuweta, ale jak zwykle jest problem z kasą. Trzeba ją jak najszybciej nauczyć załatwiać się do kuwety. Cioteczki proszę popytajcie, może ktoś mógłby pożyczyć?????? Była bym bardzo wdzięczna!!! Ostatnio się zarejestrowałam na Forum Miau i nawet założyłam Tolci wątek, ale nic się na nim nie dzieje, poza tym, że "pogadałam" sobie z bardzo miłą panią z Dąbrowy. Pewna osoba na Miau robi 150 ogłoszeń za 15 zł. Pomyślałam, że zamówię dla Tolci, jeśli z bazarku zostanie potrzebna kwota. -
[quote name='Bogusik']Również życzę szerokiej drogi!Dojedźcie szczęśliwie do celu!Mam nadzieję,że Basza zaakceptuje się w nowym domku i z upływem czasu zapomni o przeszłości...i życzę, tego z całego mojego serducha...!!![/QUOTE] Pozwolę sobie zacytować, gdyż właśnie to chciałam napisać.:loveu: Wiecie, że ja obudziłam się po piątej, pomyślałam, o Lutku i już nie mogłam zasnąć. Nie mogę się doczekać na fotki i relacje z podróży i nowego domku!!!!!!!
-
[quote name='Dżdżowniś']Okejos laski wszystko potwierdzone.Właśnie też rozmawiałąm z p.Michałem Kurde jaki to jest mega fajny i przemiły normalny facet. Dosłownie w tej chwili przebija się samochodem z psem z hodowli.Mówi że walą pioruny, leje. Nie może się nigdzie zatrzymać, a musi bo pies jest w ciężkim stanie.Jest tak przerażony burzą i faktem że nie ma się gdzie schować że podobno aż on sam jest w szokuNo nic mam nadzieję ze szybko wydostanie się poza obszar nawałnicy.My wyjężdzamy ok 13 z wawy. I KTO CHCE OWCĘ!!!? Porzucono żywa kosiarkę uwiązując ją do płotu koleżanki.!!! Owca jest mega grzeczna chodzi za psami i ludźmi. O rany, to Pan Michał ma podróż z przygodami. A psiak podwójny stres, ale na szczęście to tylko chwilowe. Mam nadzieję, że psiaki się bez problemu się dogadają i będą sobie żyły spokojnie i szczęśliwie z P. Michałem i jego rodziną. Dziś ostatnia noc Baszy/Lutka w schronie, po 4 latach wreszcie stamtąd wyjdzie. Dzięki Dżdżowniś za wszystko, co dla niego zrobiłaś i robisz.:loveu:
-
O nie tylko nie do schronu, a może by u p. Anetki mógł zostać w pdt, skoro to taki Aniołek i dogaduje się z Jej psami i kotem. W hotelu pewnie będzie mieszkał w boksie...? Ubłagajcie Panią Anetkę, a nóż widelec się zgodzi???????????
-
[quote name='Martika@Aischa']Rozmawiałam właśnie z Panią Anetką :) Mat przespał spokojnie całą noc. Obrzęk na łapce znacznie się zmniejszył i na spacerku kochany chłopak używał 4 łapek :multi: Nie jest jeszcze super ale jest nadzieja że zacznie na nią stawać! Wróblewski dał mu tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne i kazał obserwować łapinę przez 5 dni a później się z nim pokazać. Trzymajcie kciuki za Mata !!!!!!!!!!!![/QUOTE] Kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Byłysmy u weta ;) koszt leczenia Tolusi wynosi 60zł :cool3: Jest już zdrowa :multi:to była ostatnia wizyta :lol: Dostałyśmy cztery paczuszki suchej karmy :multi::multi::multi: Ogłoszenia Toluni:lol: [URL="http://www.dg.pl/adverts/show/group/9/R%C3%B3%C5%BCne"]http://www.dg.pl/adverts/show/group/9/Różne [/URL][URL]http://tablica.pl/zwierzeta/koty/dabrowa-gornicza/[/URL] Chyba dzisiaj jeszcze będzie miała ogłoszenia w Jarmarku i Motojarmarku, ale te już będą bez zdjęcia...[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Tolci za ogłoszenia. Jak się domyślam to dzieło Pani Urszulki. Kochana p. doktor policzyła jeszcze mniej niż wcześniej mówiła. -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Gabi tylko wczoraj nie było mnie w pracy:cool3: Będę koło 10tej po maleńką i pojedziemy do weta :lol: Nie mam kasy, żeby zapłacic...:shake:[/QUOTE] No tak, mnie się wczoraj coś pochrzaniło, że jest piątek. Tak to bywa, jak człowiek tyle czasu jest na l4, już mi się miesza jaki jest dzień, no i jeszcze te upały..................:stupid: Aga proszę wpisz w wolnej chwili w 1 poście wydatki na Tolcię. [COLOR=#008000][SIZE=5] NA RAZIE TOLA JEST NA MINUSIE...........[/SIZE][/COLOR] -
[quote name=':: FiGa ::']Browary powinny pomoc :cool3: A tymczasem juz tylko 2 dni :loveu:[/QUOTE] Tak 2 dni!!!!! HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Oj coś czuje, że Laluni ciężko się będzie rozstac z Pańcią Grażynką jak domek się pojawi ;)[/QUOTE] Mnie też się wydaje, że będzie bardzo ciężko -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Jaka cudna:loveu: nasza Lalunia -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. W wolnej chwili przeczytam cały wątek. One wszystkie są śliczne -
Jeśli chodzi o ten dt, to bez komentarza:angryy: Biedny Mat......
-
[quote name=':: Figa ::']melduje ze do niedzieli zostaly 3 dni :loveu:[/quote] zaczynamy wielkie odliczanie!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='gosia2313']Kurcze, bardzo przypomina mi Mata od nas. Tylko on powinien być chyba w DT/DS. Miał ranną łapę, ale przednią, chyba pogryzioną przez jakieś większe psy, miał ranę na wylot. Spytałam u nas na forum, mam nadzieję, że to nie on. Mat też był kastrowany chyba. No i są bardzo podobne jak dla mnie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J7EdXN-tGCA/T2jZpNg8YMI/AAAAAAAAtc8/lW6rmi_xnkA/s640/DSC_4220.JPG[/IMG][/QUOTE] Kurczę, podobni. Martika pisze o przedniej łapce. Ale biedak:-(
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Jak kocinka znosi te straszne upały? Z tego co piszesz wynika, że nie przeszkadzają jej za bardzo ;)[/QUOTE] Masz rację Iwonko Toli upały nie przeszkadzają, jej w głowie zabawa i psoty. Wczoraj wysłałam maila do znajomej Agusi (Aga do poniedziałku nie ma dostępu do netu) ze zdjęciem i tekstem do ogłoszeń dla Tolci. Ta pani obiecała zamieścić ogłoszenia w kilku gazetach. Trzeba by wykupić małej ogłoszenia najlepiej na bazarku, ale na razie Tolcia jest na minusie. Poczekamy do końca bazarku naszej Myszki i zobaczymy jaka kwota będzie do podziału między Tolę, a Perełkę. Podejrzewam, że ledwo starczy na pokrycie kosztów wet. i za żel. Poczekamy, zobaczymy. Oby dobry domek jej się trafił!!!!!!!! -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Laleczka caluje i mowi ze deszczu nie kocha....chce slonca i biegania[/QUOTE] Ma całkowitą rację:lol: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']Gabi, mam nadzieję, że Cię "tygrys" nie pożarł:)[/QUOTE] Nie jest tak źle tygrys szaleje, ale nie ma zamiaru nikogo pożreć - mam nadzieję:evil_lol:. Wczoraj byłam na kontroli w przychodni przyszpitalnej, potem w pracy oddać l4, a później u rodziców. Jak wróciłam nie miałam siły nic pisać. Tylko sprawdziłam co słychać na kilku wątkach. -
[quote name='ania shirley']Bardzo dawno temu wujek oddał psa mojej babci. Pies miał ok. roku. Wujek bywał u babci 6-8 razy w roku. Krótko-2-3 dni. Pies nigdy go nie zapomniał. Jak wujek przyjezdżał- lezał koło niego, spał pod jego łózkiem. Gdy wujek wyjezdżał- leciał za samochodem -dośc dlugo. Po wyjezdzie wujka nie jadł nawet tydzień, a 2-3 dni prawie nie ruszał sie z legowiska , albo spod łóżka. Dziadków tolerował, dziadka nawet z pewna dozą sympatii. Ale PANEM był wujek. I tak było przez 12 lat.[/QUOTE] Aż się poryczałam:placz: Biedaczek za każdym razem myślał, że pan po niego przyjechał i zabierze go ze sobą....
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Właśnie wróciłam;) Toleńka dostała antybiotyk o przedłużonym dziłaniu na 72 godziny, żel na wzmocnienie z witaminkami i oczywiście paczuszke karmy, którą dostajemy za kazdym razem jak tam jedziemy w ilosci jednej lub dwóch sztuk:lol::lol::lol: W piątak mamy przyjechac do kontroli :lol: gdyby coś się działo tfu, tfu wtedy mamy podjechac wczesniej... Poprosiłam panią doktor, zeby powiedziała mi ile mniej więcej bedzie mnie to kosztowało i powiedziała mi, ze oprócz kwoty za żel na uspokojenie leczenie Tolusi wyniesie 30zł:crazyeye:[/QUOTE] Pani doktor naprawdę wspaniała, że tak tanio policzyła. Czyli [COLOR=#ff0000]w sumie potrzebne jest około [B]90 zł[/B] 17,35 krople do oczu ( trzeba za nie zwrócić Agusi) [B]30 [/B]leczenie ok. [B]40 [/B]żel na uspokojenie - trzeba zapłacić razem z kwotą za leczenie[/COLOR] A czy Tolę będzie można niedługo zaszczepić, czy jest za młoda? Co prawda nie wychodzi na dwór, więc nie ma się od kogo zarazić, ale wolała bym, żeby do adopcji poszła zaszczepiona -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Pakiecik wykupiony, ogłoszenia zrobione, pieniążki przelane. Oby tylko ktoś sensowny się odezwał [INDENT] [URL]http://www.doadopcji.pl/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,57293,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...7293,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.pomocna.com.pl/index.php?kat_id=2&URL_SOURCE=30&kat_main_id=0&NR=39&ID=strona&Cat_OpenedIDs="]http://www.pomocna.com.pl/index.php?...Cat_OpenedIDs=[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/26183.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/65/posts/7/33/70908.html[/URL] [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/index.html"]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...nie/index.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=50322[/URL] [URL="http://www.wroclawiak.pl/code/172279_86f358a0d0ca98f9f4e5c2c6c4689afb"]http://www.wroclawiak.pl/code/172279...e5c2c6c4689afb[/URL] [URL="http://www.znajdy.pl/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-s-o358.html"]http://www.znajdy.pl/sliczna-i-grzec...-i-s-o358.html[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja24461_sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu.html"]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja2...u-i-sercu.html[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/Zwierzeta/psy_i_koty.html[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/212089-sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu.html"]http://www.neeon.pl/212089-sliczna-i...u-i-sercu.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/SLICZNA-I-GRZECZNA-LALUNIA-PROSI-O-MIEJSCE-W-TWOIM-DOMU-I-SERCU-id44105.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...U-id44105.html[/URL] [URL="http://www.ogloszeniaok.pl/ogloszenie,20120630112043,sliczna_i_grzeczna_lalunia_prosi_o_miejsce_w_twoim.html"]http://www.ogloszeniaok.pl/ogloszeni...e_w_twoim.html[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu/49410"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...-i-sercu/49410[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=15710[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/112527/sLICZNA-I-GRZECZNA-LALUNIA-PROSI-O-MIEJSCE-W-TWOIM-DOMU-I-SERCU/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112...-DOMU-I-SERCU/[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=109935&title=sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu"]http://www.pineska.pl/?do=view&id=10...m-domu-i-sercu[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SLICZNA-I-GRZECZNA-LALUNIA-PROSI-O-MIEJSCE-W-TWOIM-DOMU-I-SERCU,67465"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-I-SERCU,67465[/URL] [URL="http://ogloszenia.wroc.pl/SLICZNA_I_GRZECZNA_LALUNIA_PROSI_O_MIEJS__136816"]http://ogloszenia.wroc.pl/SLICZNA_I_..._MIEJS__136816[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-18-0/zwierzeta.html[/URL] [URL="http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=19981&catid=77&Itemid=11"]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?pa...d=77&Itemid=11[/URL] [URL="http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art27295,sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu.html"]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...u-i-sercu.html[/URL] [URL="http://sloniu.pl/191/darmowe-ogloszenia/15/108/30875.html"]http://sloniu.pl/191/darmowe-oglosze...108/30875.html[/URL] [URL="http://ogloszenia.com/dzierzoniow/oferta/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu-80458.html"]http://ogloszenia.com/dzierzoniow/of...rcu-80458.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2286265-sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-se/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2286...oim-domu-i-se/[/URL] [URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/2531/SLICZNA_I_GRZECZNA_LALUNIA_PROSI_O_MIEJSCE_W_TWOIM_DOMU_I_SERCU"]http://www.123info.pl/ogloszenia/253...M_DOMU_I_SERCU[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/category/cat_07_04_003/8644[/URL] [URL="http://www.polgratka.pl/annoucements/category/34/zwierzeta"]http://www.polgratka.pl/annoucements...y/34/zwierzeta[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/SLICZNA_I_GRZECZNA_LALUNIA_PROSI_O_MIEJSCE_W_TWOIM_DOMU_I_SERCU,644148"]http://owi.pl/ogloszenie/SLICZNA_I_G...I_SERCU,644148[/URL] [URL="http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/40759-liczna-i-grzeczna-lalunia/"]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszen...eczna-lalunia/[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=242726&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] [URL="http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/cPath/27_80/iID/3493"]http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID...27_80/iID/3493[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=392448490&Guid=1383db99-4000-a20b-2667-1a9bfffed225"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?A...7-1a9bfffed225[/URL] [URL="http://www.zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4934/name/oddam-do-adopcji-sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu.html"]http://www.zwierzaki.a4z.pl/objects/...u-i-sercu.html[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta_psy,6,20.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=140561[/URL] [URL="http://zoologiczne.targi.pl/ogloszenie,20120630161444,sliczna_i_grzeczna_lalunia_prosi_o_miejsce_w_twoim_domu_i_se.html"]http://zoologiczne.targi.pl/ogloszen...domu_i_se.html[/URL] [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/sliczna-...u-i-sercu.html[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-21004393.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/slic...-21004393.html[/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/17223,sLICZNA-I-GRZECZNA-LALUNIA-PROSI-O-MIEJSCE-W-TWOIM-DOMU-I-SE.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/172...-DOMU-I-SE.htm[/URL] [URL="http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/685975-sliczna_i_grzeczna_lalunia_prosi_o_miejsce_w_twoim_domu_i_sercu.html"]http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spoleczn...u_i_sercu.html[/URL] [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu-l30672.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...cu-l30672.html[/URL] [URL="http://4wrocek.pl/gratis/oddam/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu_500-083-388/15140"]http://4wrocek.pl/gratis/oddam/slicz...-083-388/15140[/URL] [URL="http://drobne.offre.pl/ogloszenie/LICZNA-I-GRZECZNA-LALUNIA-PROSI-O-MIEJSCE-W-TWOIM-DOMU-I-SERCU-,2724"]http://drobne.offre.pl/ogloszenie/LI...-I-SERCU-,2724[/URL] [URL="http://dzierzoniow.olx.pl/sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu-iid-407046830"]http://dzierzoniow.olx.pl/sliczna-i-...-iid-407046830[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/sliczna_i_grzeczna_lalunia_rosi_o_miejsce_w_twoim_295970.html"]http://www.eoferty.com.pl/sliczna_i_...im_295970.html[/URL] [URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7520/SLICZNA_I_GRZECZNA_LALUNIA_PROSI_O_MIEJSCE_W_TWOIM_DOMU_I_SERCU.html"]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com...U_I_SERCU.html[/URL] [URL="http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/975367979/wroclaw-Sliczna-i-grzeczna-lalunia-prosi-o-miejsce-w-twoim-domu-i-sercu.html"]http://wroclaw.oglaszamy24.pl/oglosz...u-i-sercu.html[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/extra_category/new.html[/URL] [/INDENT]