-
Posts
32964 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Tak będę jeszcze dzisiaj z babeczką rozmawiać ;) Wydaje mi się, że domek ok :lol: Pani kocurka, którego ma wzięła ze schroniska. Mówiła, że był bardzo chory, w ostatniej chwili udało się go uratować. Mieszka w Katowicach w okolicach ulicy Stawowej :lol: Może znacie kogoś kto mieszka w tamtej okolicy? Kurcze, bo sama nie wiem czy jechac z Tolcią na tą wizytę...? Ja nie byłam jeszcze na wizycie PA jeśli chodzi o kotki:shake: Gabi pisałaś może do kogoś w sprawie tej umowy adopcyjnej?[/QUOTE] Aga, pisałam ale brak odzewu tak sobie myślę, że pójdę jutro do moich rodziców i napiszę umowę na podstawie tej, którą mój brat podpisywał adoptując Nimfę. Moim zdaniem najważniejsza jest sprawa sterylki, no i oczywiście wielkie serce i dużo miłości. Nie wiemy też, czy Pani ma w jakiś sposób zabezpieczone okna, np. siatką, ja sie strasznie boję, żeby Tolusia nie wyskoczyła, żeby nie stała jej się krzywda, nie zaginęła itp. Ona jest jak błyskawica, żywe srebro. Myślę, że skoro Pani wzięła kotka ze schronu i to chorego, to zapewne Tolcia też w razie potrzeby będzie miała zapewnioną opiekę weterynaryjną. Pojedziemy to "zbadamy" sytuację. Nie wiem, czy mamy zabierać Tolcię już od razu? Może zabierzmy, zobaczymy jak kotek na nią zareaguje. -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']jak cisza to wszędzie, a jak ruch to na całego. Trzymam Gabuniu kciuki, a co do sterylki to macie rację w 100% :):)[/QUOTE] Oby zawsze byl taki ruch w sprawie adopcji i tylko wspaniałe domki - marzenie -
Zaglądam do Perełeczki i trzymam kciuki:lol:
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']to zapomnij bo Ona musi miec chate wyjatkowa:)[/QUOTE] Zgadzam się, Lala musi mieć cudownych i wyjątkowych ludzi do kochania. Ja już wysiadam nerwowo. Jednego dnia telefony w sprawie Laluni, Perełki i Tolci, może to dobry znak.:lol: Kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!! -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Cioteczki kochane, wczoraj Aga miała pierwszy tel. w sprawie Tolci. Pani przeczytała ogłoszenie w Jarmarku. Mieszka w Katowicach, jest na emeryturze. Ma już jednego kotka i chciałaby Tolunie dla towarzystwa dla niego. Nie wiemy niestety czy kocurek wykastrowany i jakie Pani ma zdanie nt. sterylizacji Tolci. Ale Aga będzie jeszcze dzwonić, żeby umówić się z Panią na wizytę przedadopcyjną, to zapyta. Stwierdziłyśmy, że jeśli Pani będzie przeciwna sterylizacji, to nawet nie mamy tam po co jechać. Mimo, że jeszcze nic nie jest przesądzone ja już wczoraj ryczałam jak bóbr. W nocy nie moglam zasnąć, a jak mi się już udało to śniły mi się straszne koszmary. Ciekawe czy jeszcze ktoś zadzwoni? Dzisiaj ogłoszenie Tolci jest w Dzienniku Zach. Proszę trzymajcie kciuki za wspaniały domek dla Tolusi:lol: -
[quote name='zachary']Piękne psiaki, naprawdę! Może, gdyby poogłaszać, to szybko znalazłyby domki. Pod blokiem, to różnie może być, ludzie mogą przeganiać...I jeszcze ON-ek...Może to jakieś wędrowniczki? Może ktoś ich szuka?...[/QUOTE] Ogłoszenia jak najbardziej i to w dużych ilościach, ale najważniejsze, żeby te psiaki gdzieś umieścić, bo na dworze nie są bezpieczne. Myślicie, że udało by się zebrać deklaracje na pdt chociaż dla jednego z nich? Może warto spróbować???
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa']Witaj Gabi :loveu: Wielkie dzięki i dobrze,że jesteś z nami :):):)[/QUOTE] Cała przyjemność po mojej stronie. Przypomnijcie mi proszę jak aktualne ogłoszenia stracą ważność -
[quote name='AMELIA64']Już trzeci raz chcę obejrzeć fotki i u mnie nie wyświetlają się ,a ostatnio 9 lipca awaria na dogo i nie miałam połączenia,żdążyłam obejrzeć tylko Kajtunia i koniec. [URL="http://smayliki.ru/smilie-1195860135.html"][IMG]http://s19.rimg.info/4874b060730f3ca1e0af4833c6310782.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Śliczne, kochane sunieczki w cudownych domkach
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam cały wątek, Vena skradła moje serce. Jak obecne ogloszenia stracą ważność wykupię dla Veny pakiet 50 nowych na bazarku. -
W takim razie czekamy na rozwój wydarzeń. Jak już pieski będą w schronie trzeba je będzie intensywnie ogłaszać. A czy w suwalskim schronie są wolontariusze?
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#000080]U Adasia tak cicho, tylko kilka cioteczek zagląda. Chcę mu wykupić pakiet 50 ogłoszeń na bazarku. Czy mam użyć tekstu z 1 postu, cz ułożyć nowy? A może ułoży ktoś kto osobiście zna Adasia?[/COLOR][/B] Przelałam wczoraj moją skromną deklarację za lipiec -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Laluniu cały czas myslę o sobocie i nie mogę sobie znaleśc miejsca :lol:[/QUOTE] To tak jak ja:lol: -
[quote name='Marta72']ECH....:( no nic dreptam dalej[/QUOTE] Marta, czy Ty szukasz dla siebie psiaka do adopcji???????????
-
Iwonko, w jakiej dzielnicy Państwo mieszkają? Wiem, że z Warszawy jest Dżdżowniś, chyba z Mokotowa, ale nie mam pewności Było by cudownie, gdyby Perełce się udało:lol:
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabuniu w domu, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsi są ludzie[/QUOTE] Oczywiście, że najważniejsi są ludzie, tak tylko z ciekawości zapytałam.:lol: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Dziewczyny, trzymajcie kciuki. Miałam bardzo bardzo bardzo sensowny telefon o Lalę. Państwo w moim wieku, stracili Dobermana, którego mieli 12 lat i bardzo to przeżyli. Długo z Panem rozmawiałam. Wrażenie jak najbardziej pozytywne. Państwo oczywiście chcą Lalę poznać i podjąć decyzję. Przyjadą do Lali w sobotę, mieszkają niedaleko. Jeśli by się Państwo zdecydowali to mam wrażenie że Lala lepiej trafić by nie mogła. Oczywiście mówię to tylko na podstawie rozmowy tel. i jasnowidzem nie jestem. Ale dziewczyny będę miały kontakt bezpośredni i zobaczymy. :thumbs::thumbs:[/QUOTE] Jezu, aż mi dech zaparło z wrażenia. Mam nadzieję, że Państwu Lalunia się spodoba na żywo i przypadnie im do gustu. Przecież Lalunia to psi ideał, grzeczna, mądra, wpatrzona w człowieka i śliczna. Jej się po prostu nie da nie kochać. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! A na tym zdjęciu z adresówką wygląda rewelacyjnie:loveu: Myszko, a Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym czy w bloku? -
[quote name='iwonamaj']Na ulicy nie są bezpieczne, nawet jeśli są nieufne. Jeśli schron jest z tych niezłych, to byłabym za plus intensywne ogłaszanie.[/QUOTE] Popieram Iwonkę, tylko pytanie w do jakiego schronu by trafiły i jakie tam są warunki, bo jak jakaś mordownia to szkoda psiaków. Oba są śliczne!!!!!! Najlepsze by były niedrogie dt, bo o bezpłatne bardzo ciężko. Wtedy trzeba stanąć na głowie, żeby zebrać kasę. Po południu porozsyłam wątek. Bardzo się boję, żeby ktoś ich nie skrzywdził............ niestety niektórzy ludzie to potwory
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Wstałam dziś lewą nogą, wchodzę na Dogo i..... aż się popłakałam ze śmiechu czytając opowieść Ewuni.:loveu: Super, Ewuniu, że uratowałaś jerzyka!!!!!!!!!! Tolunia szaleje biega po mieszkaniu jak torpeda, bawi się zabawkami. Kolejną noc spała na kanapie!!! Kajtunia się już nie boi, rano wylizał jej mordkę i Tolusia zaczepiała go łapką. Ja już dzisiaj się stresuję, przed jutrzejszymi, ewentualnymi tel. w spr. Tolci. Oby tylko ktoś zadzwonił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście ktoś kto pokocha małą i da jej wspaniały domek. Cioteczki trzymajcie kciuki. [COLOR=#008000]Aga, jak będziesz miała jutro jakiś tel. to daj mi znać sms-em. Wczoraj zapomniałam o Twoim kocyku i ręczniku - przepraszam - skleroza[/COLOR] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Gabi miałam ostatnio podobną sytuację .....sąsiadka z 1 piętra zalana przez sąsiadkę z 4 ;) a u mnie na 3 i 2 ani kropelki :) suchutko ;) Nie zazdroszczę tego bałaganu :( tym bardziej że Ty biedna przecież po remoncie :( A Tolusię ściskamy :*[/QUOTE] Na szczęście łazienka była 3 lata temu tylko odświeżona, więc nadaje się do remontu... Cały czas się ociągam z remontem, bo mają wymieniać rury kanalizacyjne i wodne.... tylko nie wiadomo kiedy..... Aga ja też liczę na Dz.Z. - zobaczymy -
[quote name='Justyna_wolontariat']Tośka juz grzeje dupe w domu, mieszka w Wyrach dom z ogrodem jedna mała suczka i towarzystwo 8 kociaków majacych własną prywatną kociarnię w domu. Dzis Karolina dzwoniła i Tośka nie opuszcza jej na krok, spacery zadowolona, spi w sypialni.[/QUOTE] Wspaniała wiadomość
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']lalunia wirtualnie wycałowana na całego :loveu:[/QUOTE] Tylko gdzie ten domek????????????????? -
Buziaki dla ślicznej Perełeczki:buzi:
-
Takie fotki to miód na serce. Cudownie, że takie dwa biedaki znalazły wspaniały domek:loveu: Ogromne podziękowania dla p. Michała i jego rodziny oraz dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że Lutek rozpoczyna nowe życie, z dala od schroniska!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby było jak najwięcej takich adopcji!!!! Oczywiście liczę na relacje z nowego domku + fotki
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu co tam u Was słychac? :lol:[/QUOTE] Wszystko ok, tylko wczoraj miałam mały sajgon. Rano sąsiad przyszedł, że ma zalaną kuchnię i łazienkę, ja zdębiałam, bo u mnie suchutko.... Po jakimś czasie patrzę, a tu zacieki na ścianie w łazience. Musiałam zadzwonić do administracji. Reasumując mam 2 wielkie dziury w ścianie, syf z malarią, a zacieków coraz więcej. Dzisiaj rano pan fachowiec odkrył, że to nie pęknięta rura, którą wczoraj łatał, a woda z rozwalonej spłuczki u sąsiadki na 8mym.... Jeśli chodzi o gwiazdę - Tolusię, to rozrabia, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, wczoraj upolowała muchę i..... ją zjadła. Whiskas jej smakuje, w przeciwieństwie do saszetki z Royala. I jest gorszym żebrakiem niż Kajtek, po prostu próbuje wejść do talerza. Z kuwety już korzysta bez problemu. Jest mego słodziakiem!!! Oby ktoś się odezwał sensowny z tego ogłoszenia w piątek. Planuję wykupić Tolci pakiet ogłoszeń na bazarku, ale nie wiem, czy już, czy poczekać na ewentualny odzew z Dziennika Zach? -
Jestem na zaproszenie Ewci. Oba psiaki prześliczne, najlepszy byłby jakiś dt, bo wiadomo na ulicy nie są bezpieczne. Zaraz jakiś debil się znajdzie, któremu będą przeszkadzać. Szkoda mi ich bardzo:-( Ceris, może na początek trzeba zmienić tytuł, że dt potrzebny na cito, bo biedaki koczują na ulicy