-
Posts
32970 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kabaja']Psiaki pewnie myślą ,że są w raju ,bo do tej pory znały tylko betonowy boks a tu trawa ,przestrzeń .Bezik to taka cudna baryłka .Myśle ,że po karmie i możliwości biegania schudnie . Jestem taka ciekawa co nich teraz słychać . Jeszcze nie dotałam numeru konta na które wpłacamy a chciałabym choć tyle zrobić dla chłopaków .[/QUOTE] Bo one są w raju!!!! Jacy są zadowoleni, totalna odmiana!!!!!!!!!!!! -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Gabi79 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']nastepny zwrot akcji. Suczki ktore mialy trafic do mnie na dt pojechaly do innego. Tak wiec slowo sie rzeklo - kobylka u plota. Sunia moze do mnie przyjechac i zostac do 29 czerwca. Mam nadzieje ze jest pzryjazna innym psom bo u mnie 3.[/QUOTE] Wspaniale!!! -
[quote name='yucca']Wielkie brawa dla Fundacji Czterech Łap :klacz:[/QUOTE] Popieram, brawa za szybką i udaną akcję się należą!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Agmarek']Nie jest zapisane, ale czasami ktoś mnie pyta po co mi tyle darmozjadów, bo przecież trzeba to wyżywić to ja odpowiadam że przecież pani z kieszeni nie wyjmuje, to o co chodzi?! Wiesz...przypomniałaś mi taki śmieszny incydent. Jakiś czas temu koło mojego podwórka przechodziła "pani z pieskiem" (dobrze że nie z łasiczką :eviltong:) więc moje psy dopadły do bramy i dawaj ujadać ile sił, a pani mówi "Boże...jak te psy szczekają!" no to się jej spytałam co mają robić-miauczeć? :evil_lol: Widzisz...i dlatego patrzą tak na mnie. Mało że mam 3 psy, to jeszcze odszczekuje się na każde słowo.[/QUOTE] Ludzie są delikatnie mówiąc dziwni i lubią się czepiać. Jak była u mnie śliczna mała Daffi w dt i ludzie mnie spotykali z dwoma to niektórzy byli bardzo zdziwieni po co mi ten drugi? A dozorczyni, która mądrością i elokwencją nie grzeszy stwierdziła cyt. "O, ma dwóch psów, żeby się tylko tamten nie zeszczał" Pozostawiłam tę wypowiedź bez komentarza. Ale nie ma co się zrażać debilami.
-
Jakie bidulki. Gdybym nie była unieruchomiona po operacji może bym jedną wzięła na tymczas, a tak - niestety.....
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Z Laluni jest super fotomodelka, na każdym zdjęciu wychodzi przepięknie:loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='edyta2012']Zdjęcia super! A może do nowych zdjęć, zrobić też nowe ogłoszenie? Np. krótsze i bardziej optymistyczne? Co o tym myślicie?[/QUOTE] Nie wiem, to chyba nie jest kwestia treści ogłoszenia, bo przecież tamto chwyta za serce. Może rzeczywiście problem w tym, że wakacje za pasem. Ech..... Może jednak Lalunię wypatrzy jakaś dobra dusza i się zakocha w tym SŁODZIAKU!!! -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
Gabi79 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ale szybka akcja, wszystkiego dobrego dla Laluni i jej nowych właścicieli.:loveu: -
Gabi - pudelka na wpół łysa na wpół zdredziała z guzem- w DS :)!!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Gabi boi się apartu, więc trudno o weselszą minę: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg688/scaled.php?server=688&filename=dsc08048n.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg24/scaled.php?server=24&filename=dsc08050vb.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE] Śliczna Gabunia, moja imienniczka. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pokocha ją całym sercem i nie odstraszy go wiek suni. -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
Gabi79 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Lilu a mordke ma rudo-rozowa.....brrrr na fotkach jest duuzo ciermniejszy o nosek tez:)[/QUOTE] Wspaniale, że Rasty już bezpieczny!!!!!!!!! -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']zobaczysz fotki Edytki.... to mistrzyni a Lale aparat kocha. Martika ,miejsca jest duzo na trawce i kocyk dostaniesz:):)[/QUOTE] To prawda, że Lalę aparat kocha, mogę oglądać te foty non stop. Śliczna sunieczka:loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Śliczne chłopaki, a Lalunia cudna. Na tym zdjęciu z podusią to już cud-miód. Tylko ją przytulać i całować.:loveu: Na kogo są namiary w ogłoszeniach? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Moje słoneczko kochane:loveu::loveu: Cioteczki jeszcze wybiorą Ci najlepszy domek ;) tylko czemu nikt nie dzwoni... Ja tylko martwię się tym, że zaraz wakacje i pewnie będzie znowu zastój w adopcjach....[/QUOTE] Zastój w adopcjach i wysyp nowych bid, bo dla niektórych pies znowu stanie się wakacyjnym problemem, ech........ -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Dzień Dobry, wreszcie słoneczko za oknem:multi: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lalunia jest taka wspaniała!!!!Ode mnie też proszę ją wycałować i wyściskać.:lol: -
Przelałam dzisiaj moją skromną deklarację dla Emusi:lol:
-
[quote name='agucha007']jeśli coś by jednak nie wypaliło z domkiem to rozmawiałam z taka jedną Panią, która równiez jest chętna by przygarnąć Tosię. Pani jest ze śląska i ma już jednego 14 letniego pieska przy którym ciągle ktoś jest, więc Tosia miałaby zapewnioną opiekę. Wydaje się w porządku. Mam jej maila: [B][email protected]. [/B]Jesli Tosi się uda to można wykorzystać zapał tej Pani i zaproponować inną mniejszą suczkę w podeszłym wieku...[/QUOTE] Byłoby super, gdyby jakaś psina w podeszłym wieku znalazła domek. A co z Tosią???
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Przelałam skromne 5 zł za czerwiec. Czy wiadomo jak tam Adaś? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dancik']Agusia wcale nie zapomniały ... ja zaglądam codziennie do Laluni z nadzieją że może pojawi się jakiś dobry dom dla niej na horyzoncie ale widać trzeba uzbroić się w cierpliwość bo dobry dom w tak w sumie krótkim czasie niestety się prawie nie zdarza.[/QUOTE] Czasem trzeba długo czekać, aż się pojawi dobry domek. Tylko ja wypatrzyłam mojego Kajtunia chyba 3 dni po tym, jak AgusiaP założyła mu wątek:loveu::loveu::loveu: Lalunia jest śliczna i ma dużo ogłoszeń, powinni się po nią w kolejce ustawiać. -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Ty Gośka :boom:wypluj te słowa i nawet nie krakaj :shock: bo Gabi nogę ma w szynie[/QUOTE] Spoko, przecież wiesz Aguś, że do latania skrzydełek używam:evil_lol: A co tam u naszej Laluni? Kibicowała wczoraj?