Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='kabaja']Psiaki pewnie myślą ,że są w raju ,bo do tej pory znały tylko betonowy boks a tu trawa ,przestrzeń .Bezik to taka cudna baryłka .Myśle ,że po karmie i możliwości biegania schudnie . Jestem taka ciekawa co nich teraz słychać . Jeszcze nie dotałam numeru konta na które wpłacamy a chciałabym choć tyle zrobić dla chłopaków .[/QUOTE] Bo one są w raju!!!! Jacy są zadowoleni, totalna odmiana!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='Agata69']nastepny zwrot akcji. Suczki ktore mialy trafic do mnie na dt pojechaly do innego. Tak wiec slowo sie rzeklo - kobylka u plota. Sunia moze do mnie przyjechac i zostac do 29 czerwca. Mam nadzieje ze jest pzryjazna innym psom bo u mnie 3.[/QUOTE] Wspaniale!!!
  3. [quote name='yucca']Wielkie brawa dla Fundacji Czterech Łap :klacz:[/QUOTE] Popieram, brawa za szybką i udaną akcję się należą!!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='Agmarek']Nie jest zapisane, ale czasami ktoś mnie pyta po co mi tyle darmozjadów, bo przecież trzeba to wyżywić to ja odpowiadam że przecież pani z kieszeni nie wyjmuje, to o co chodzi?! Wiesz...przypomniałaś mi taki śmieszny incydent. Jakiś czas temu koło mojego podwórka przechodziła "pani z pieskiem" (dobrze że nie z łasiczką :eviltong:) więc moje psy dopadły do bramy i dawaj ujadać ile sił, a pani mówi "Boże...jak te psy szczekają!" no to się jej spytałam co mają robić-miauczeć? :evil_lol: Widzisz...i dlatego patrzą tak na mnie. Mało że mam 3 psy, to jeszcze odszczekuje się na każde słowo.[/QUOTE] Ludzie są delikatnie mówiąc dziwni i lubią się czepiać. Jak była u mnie śliczna mała Daffi w dt i ludzie mnie spotykali z dwoma to niektórzy byli bardzo zdziwieni po co mi ten drugi? A dozorczyni, która mądrością i elokwencją nie grzeszy stwierdziła cyt. "O, ma dwóch psów, żeby się tylko tamten nie zeszczał" Pozostawiłam tę wypowiedź bez komentarza. Ale nie ma co się zrażać debilami.
  5. Zaglądam do maluszka. Jaki przerażony bidulek. Oby się udało z dt
  6. Jakie bidulki. Gdybym nie była unieruchomiona po operacji może bym jedną wzięła na tymczas, a tak - niestety.....
  7. Z Laluni jest super fotomodelka, na każdym zdjęciu wychodzi przepięknie:loveu:
  8. [quote name='edyta2012']Zdjęcia super! A może do nowych zdjęć, zrobić też nowe ogłoszenie? Np. krótsze i bardziej optymistyczne? Co o tym myślicie?[/QUOTE] Nie wiem, to chyba nie jest kwestia treści ogłoszenia, bo przecież tamto chwyta za serce. Może rzeczywiście problem w tym, że wakacje za pasem. Ech..... Może jednak Lalunię wypatrzy jakaś dobra dusza i się zakocha w tym SŁODZIAKU!!!
  9. Ale szybka akcja, wszystkiego dobrego dla Laluni i jej nowych właścicieli.:loveu:
  10. [quote name='toyota']Gabi boi się apartu, więc trudno o weselszą minę: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg688/scaled.php?server=688&filename=dsc08048n.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg24/scaled.php?server=24&filename=dsc08050vb.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE] Śliczna Gabunia, moja imienniczka. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pokocha ją całym sercem i nie odstraszy go wiek suni.
  11. [quote name='giselle4']Lilu a mordke ma rudo-rozowa.....brrrr na fotkach jest duuzo ciermniejszy o nosek tez:)[/QUOTE] Wspaniale, że Rasty już bezpieczny!!!!!!!!!
  12. [quote name='giselle4']zobaczysz fotki Edytki.... to mistrzyni a Lale aparat kocha. Martika ,miejsca jest duzo na trawce i kocyk dostaniesz:):)[/QUOTE] To prawda, że Lalę aparat kocha, mogę oglądać te foty non stop. Śliczna sunieczka:loveu:
  13. Śliczne chłopaki, a Lalunia cudna. Na tym zdjęciu z podusią to już cud-miód. Tylko ją przytulać i całować.:loveu: Na kogo są namiary w ogłoszeniach?
  14. Zaglądam do Białej. Biedna sunia, całe szczęście, że jest dokarmiana. Szukam, pytam i nic:-(
  15. [quote name='AgusiaP']Moje słoneczko kochane:loveu::loveu: Cioteczki jeszcze wybiorą Ci najlepszy domek ;) tylko czemu nikt nie dzwoni... Ja tylko martwię się tym, że zaraz wakacje i pewnie będzie znowu zastój w adopcjach....[/QUOTE] Zastój w adopcjach i wysyp nowych bid, bo dla niektórych pies znowu stanie się wakacyjnym problemem, ech........
  16. Dzień Dobry, wreszcie słoneczko za oknem:multi:
  17. Lalunia jest taka wspaniała!!!!Ode mnie też proszę ją wycałować i wyściskać.:lol:
  18. Przelałam dzisiaj moją skromną deklarację dla Emusi:lol:
  19. [quote name='agucha007']jeśli coś by jednak nie wypaliło z domkiem to rozmawiałam z taka jedną Panią, która równiez jest chętna by przygarnąć Tosię. Pani jest ze śląska i ma już jednego 14 letniego pieska przy którym ciągle ktoś jest, więc Tosia miałaby zapewnioną opiekę. Wydaje się w porządku. Mam jej maila: [B][email protected]. [/B]Jesli Tosi się uda to można wykorzystać zapał tej Pani i zaproponować inną mniejszą suczkę w podeszłym wieku...[/QUOTE] Byłoby super, gdyby jakaś psina w podeszłym wieku znalazła domek. A co z Tosią???
  20. Przelałam dzisiaj deklarację dla Sabci za czerwiec 20zł - w tym 10 ode mnie i 10 od Daga80. Buziaczki i mizianko dla sunieczki:loveu:
  21. Przelałam skromne 5 zł za czerwiec. Czy wiadomo jak tam Adaś?
  22. [quote name='iwonamaj']Zaglądam do Białej...[/QUOTE] Ja też. Kurcze w hoteliku miałaby opiekę, a tak to wiadomo - nie jest do końca bezpieczna:-(:-(:-(
  23. [quote name='Dancik']Agusia wcale nie zapomniały ... ja zaglądam codziennie do Laluni z nadzieją że może pojawi się jakiś dobry dom dla niej na horyzoncie ale widać trzeba uzbroić się w cierpliwość bo dobry dom w tak w sumie krótkim czasie niestety się prawie nie zdarza.[/QUOTE] Czasem trzeba długo czekać, aż się pojawi dobry domek. Tylko ja wypatrzyłam mojego Kajtunia chyba 3 dni po tym, jak AgusiaP założyła mu wątek:loveu::loveu::loveu: Lalunia jest śliczna i ma dużo ogłoszeń, powinni się po nią w kolejce ustawiać.
  24. Najlepiej by było jak najszybciej zabrać sunię do weta, tylko kto się tego podejmie? Bo z tego co widzę tymczasu nadal nie widać na horyzoncie:-(
  25. [quote name='AgusiaP']Ty Gośka :boom:wypluj te słowa i nawet nie krakaj :shock: bo Gabi nogę ma w szynie[/QUOTE] Spoko, przecież wiesz Aguś, że do latania skrzydełek używam:evil_lol: A co tam u naszej Laluni? Kibicowała wczoraj?
×
×
  • Create New...