Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Justyna_wolontariat']Tośka juz grzeje dupe w domu, mieszka w Wyrach dom z ogrodem jedna mała suczka i towarzystwo 8 kociaków majacych własną prywatną kociarnię w domu. Dzis Karolina dzwoniła i Tośka nie opuszcza jej na krok, spacery zadowolona, spi w sypialni.[/QUOTE] Wspaniała wiadomość
  2. [quote name='AgusiaP']lalunia wirtualnie wycałowana na całego :loveu:[/QUOTE] Tylko gdzie ten domek?????????????????
  3. Buziaki dla ślicznej Perełeczki:buzi:
  4. Takie fotki to miód na serce. Cudownie, że takie dwa biedaki znalazły wspaniały domek:loveu: Ogromne podziękowania dla p. Michała i jego rodziny oraz dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że Lutek rozpoczyna nowe życie, z dala od schroniska!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby było jak najwięcej takich adopcji!!!! Oczywiście liczę na relacje z nowego domku + fotki
  5. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu co tam u Was słychac? :lol:[/QUOTE] Wszystko ok, tylko wczoraj miałam mały sajgon. Rano sąsiad przyszedł, że ma zalaną kuchnię i łazienkę, ja zdębiałam, bo u mnie suchutko.... Po jakimś czasie patrzę, a tu zacieki na ścianie w łazience. Musiałam zadzwonić do administracji. Reasumując mam 2 wielkie dziury w ścianie, syf z malarią, a zacieków coraz więcej. Dzisiaj rano pan fachowiec odkrył, że to nie pęknięta rura, którą wczoraj łatał, a woda z rozwalonej spłuczki u sąsiadki na 8mym.... Jeśli chodzi o gwiazdę - Tolusię, to rozrabia, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, wczoraj upolowała muchę i..... ją zjadła. Whiskas jej smakuje, w przeciwieństwie do saszetki z Royala. I jest gorszym żebrakiem niż Kajtek, po prostu próbuje wejść do talerza. Z kuwety już korzysta bez problemu. Jest mego słodziakiem!!! Oby ktoś się odezwał sensowny z tego ogłoszenia w piątek. Planuję wykupić Tolci pakiet ogłoszeń na bazarku, ale nie wiem, czy już, czy poczekać na ewentualny odzew z Dziennika Zach?
  6. Jestem na zaproszenie Ewci. Oba psiaki prześliczne, najlepszy byłby jakiś dt, bo wiadomo na ulicy nie są bezpieczne. Zaraz jakiś debil się znajdzie, któremu będą przeszkadzać. Szkoda mi ich bardzo:-( Ceris, może na początek trzeba zmienić tytuł, że dt potrzebny na cito, bo biedaki koczują na ulicy
  7. [quote name='Mysza2']szkoda tylko że nikt nie dzwoni:([/QUOTE] Zastój w adopcjach:placz:, nie lubię wakacji, bo ludzie pozbywają się psów, jak zbędnych przedmiotów i z czystym sumieniem jadą sobie na urlop..... to się chyba nigdy nie skończy. Jankesik cudny, taki Misiaczek - przytulaczek
  8. Myszko bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć:loveu:
  9. Myszko bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć
  10. [quote name='Dżdżowniś']Kurde wywaliło mnie z dogo jak próbowałam wrzucić foty i niestety nie mogłam czekać aż strona zacznie się otwierać.Teraz jestem w pracy więc foty powrzucam jak wrócę.Cierpliwości (:[/QUOTE] Czekamy cierpliwie:lol:
  11. [quote name='Martika@Aischa']Też fakt :evil_lol: Aguś prześlij naszej Myszy proszę bo ja bez kabla do telefonu :placz: bez aparatu :placz: wszystko zdechło :placz:[/QUOTE] Ja prześlę Myszce kilka najładniejszych
  12. [quote name='AMELIA64']Śliczny Kajtuś i szczęśliwy..............całuski dla Kajtunia od mojego Dudusia.[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2301/kjiujj3.gif[/IMG][/QUOTE] Dziękuję w imieniu Kajtusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Jestem mega szczęśliwa, że Lutek już u siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam cierpliwie na fotki!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='AgusiaP']Ok Gabi ;) podjade jutro lub w srode i przywioze kiciuni jedzonko :lol: zapomniałam wczoraj :shake:[/QUOTE] Aguś, nie przywoź jedzonka na razie. Tolcia ma jeszcze sporo suchego, a saszetek w ogóle nie chce:-(
  15. Tak zamierzałam zrobić, Aga jak będziesz jechać na Mydlice, albo jakoś w pobliżu W. Polskiego to proszę podejdź po klatkę. Proszę zrób w wolnej chwili rozliczenie w 1 poście i dopisz wydatki:modla: Wpływy dla Tolci: [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]* 20,- Ewa Gonzales dn. 08.07.[/COLOR][/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu:
  16. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19452/8c63e3c50005323b4ff95b95/sdc18481[/IMG] Kochane słodziaki!!!!!!!!!!!
  17. [quote name='Dżdżowniś']Właśnie wróciłam.Padam na ryjek.Psy się dogadały w tempie natychmiast.Oba są w stanie strasznym.Oba mają mega kochane charaktery .Wilczarz spokojniejszy(: i to zwrot do hodowli. Pies został prawie zagłodzony na śmierć. Masakra. Jak się wyśpie i ogarnę to powrzucam foty(: Już nie mogę się doczekać relacji i fot. Wczoraj cały czas myślałam o Lutku, jak tam podróż, czy się dogada z nowym kolegą itp. Dżdżowniś, jesteś wspaniała!!!!!!!!!!
  18. A teraz parę słów o Tolci. Wczoraj po południu została sama, bo Michał poszedł z Kajtuniem do znajomych. Była dla bezpieczeństwa zamknięta w klatce. Akurat wróciliśmy niemal w tym samym czasie. Tolusia szalała tak bardzo, że w biegu załatwiła się na posłanie Kajtunia. To była jej pierwsza noc "na wolności" tzn. nie w koszyku w zamkniętej klatce. Zasnęła na łóżku, a jak się obudziłam robiła obchód po pokoju. Kajtuś śpi, bo wczoraj się wyszalał, a Tolcia co jakiś czas próbuje złapać go za ogon i biedaczek co chwilę przed nią ucieka.
  19. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG]Gabryniu sciskuniam was , i dziekuje pieknie za spotkanie wszystkim:loveu:ciotenkom[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]to dla mnie radosc i zaszczyt,spokojnej nocki kochani.[/QUOTE] Ewuniu, przesyłam moc buziaków z rana!!!! Zaraz sobie wypiję cappucino od Ciebie. Co mam zrobić z tym, co mi wrzuciłaś do torebki???????????????? Przeznaczyć na ogłoszenia Tolci???????? [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Wczoraj było BARDZO MIŁO, wszystkie ciotki WSPANIAŁE!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#006400]Dziękuję wszystkim za spotkanie:loveu: największe podziękowania należą się Agusi za pyszne jedzonko i za to, że mogłyśmy się poczuć jak na wakacjach[/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='iwonamaj']Oczywiście, że pożyczę :)...Kotek od początku musi wiedzieć, gdzie jest jego ubikacja, bo potem są problemy ;)[/QUOTE] Właśnie tego się obawiam, żeby się teraz nauczyła. Jak ja mam ją nauczyć?????? Zaprowadzić do kuwety:Help_2:????????????? Tak jak pisałam, jak leżała sobie w koszyku w klatce, to załatwiała się na tekturkę ze żwirkiem, która też jest w klatce, a teraz jej się odmieniło:placz: Tolcia biega właśnie tak::Dog_run:, a następnie wskakuje np. na krzesło, potem na stół, następnie zeskakuje na kanapę i znowu biega
  21. [quote name='iwonamaj']Gabrysiu, ja mam Beśki kuwetę na działce, muszę jakoś ja przywieźć, tylko niech pomyślę...[/QUOTE] Iwonko, było by wspaniale, gdybyś ją Toluni pożyczyła!!!!! Z góry dziękuję:loveu:
  22. Tola rozrabia na całego. Biega po mieszkaniu, wskakuje na meble, próbuje zapolować na ogon Kajtusia. Przemieszcza się z prędkością światła. Lubi się przytulać - mruczy przy tym obłędnie. Wczoraj w dzień spała na krześle, potem na fotelu (Kajtuś był w szoku). Zauważyłam, że on się Tolci trochę boi. Ona w ogóle nie chce już przebywać w klatce, nawet w nocy. Wczoraj wieczorem zasnęła na łóżku przytulona do Michała i był wielki lament, gdy włożyliśmy ją do koszyka w klatce. Zasnęła, ale dzisiaj zrobiła pobudkę po piątej i trzeba było ją wypuścić. Niestety po raz trzeci załatwiła się w koszyku (qpa), mimo iż miała świeżo wymieniony żwirek. Na początku, jak była chora i zestresowana załatwiała się na tekturce ze żwirkiem w klatce. Może teraz, gdy chodzi sobie po mieszkaniu traktuje koszyk jak miejsce do załatwiania się??? Nie mam pojęcia. Przydała by się kuweta, ale jak zwykle jest problem z kasą. Trzeba ją jak najszybciej nauczyć załatwiać się do kuwety. Cioteczki proszę popytajcie, może ktoś mógłby pożyczyć?????? Była bym bardzo wdzięczna!!! Ostatnio się zarejestrowałam na Forum Miau i nawet założyłam Tolci wątek, ale nic się na nim nie dzieje, poza tym, że "pogadałam" sobie z bardzo miłą panią z Dąbrowy. Pewna osoba na Miau robi 150 ogłoszeń za 15 zł. Pomyślałam, że zamówię dla Tolci, jeśli z bazarku zostanie potrzebna kwota.
  23. [quote name='Bogusik']Również życzę szerokiej drogi!Dojedźcie szczęśliwie do celu!Mam nadzieję,że Basza zaakceptuje się w nowym domku i z upływem czasu zapomni o przeszłości...i życzę, tego z całego mojego serducha...!!![/QUOTE] Pozwolę sobie zacytować, gdyż właśnie to chciałam napisać.:loveu: Wiecie, że ja obudziłam się po piątej, pomyślałam, o Lutku i już nie mogłam zasnąć. Nie mogę się doczekać na fotki i relacje z podróży i nowego domku!!!!!!!
  24. [quote name='Dżdżowniś']Okejos laski wszystko potwierdzone.Właśnie też rozmawiałąm z p.Michałem Kurde jaki to jest mega fajny i przemiły normalny facet. Dosłownie w tej chwili przebija się samochodem z psem z hodowli.Mówi że walą pioruny, leje. Nie może się nigdzie zatrzymać, a musi bo pies jest w ciężkim stanie.Jest tak przerażony burzą i faktem że nie ma się gdzie schować że podobno aż on sam jest w szokuNo nic mam nadzieję ze szybko wydostanie się poza obszar nawałnicy.My wyjężdzamy ok 13 z wawy. I KTO CHCE OWCĘ!!!? Porzucono żywa kosiarkę uwiązując ją do płotu koleżanki.!!! Owca jest mega grzeczna chodzi za psami i ludźmi. O rany, to Pan Michał ma podróż z przygodami. A psiak podwójny stres, ale na szczęście to tylko chwilowe. Mam nadzieję, że psiaki się bez problemu się dogadają i będą sobie żyły spokojnie i szczęśliwie z P. Michałem i jego rodziną. Dziś ostatnia noc Baszy/Lutka w schronie, po 4 latach wreszcie stamtąd wyjdzie. Dzięki Dżdżowniś za wszystko, co dla niego zrobiłaś i robisz.:loveu:
  25. O nie tylko nie do schronu, a może by u p. Anetki mógł zostać w pdt, skoro to taki Aniołek i dogaduje się z Jej psami i kotem. W hotelu pewnie będzie mieszkał w boksie...? Ubłagajcie Panią Anetkę, a nóż widelec się zgodzi???????????
×
×
  • Create New...