-
Posts
32967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='kolejna kobietka']ale fajna niunia :) a jak z wyciem jak wychodzisz, przyzwyczaja sie powoli?[/QUOTE] Nutka jest wspaniała:lol:, pies idealny. Jak zostaje sama chwilę wyje (specjalnie czekam chwilę przy windzie, żeby słyszeć), potem się uspokaja. Nie jest już tak jak wtedy, że wyła długo. Jest słodka, zawsze rano przychodzi dać buzi na Dzień Dobry i kręci młynki ogonkiem z radości, żeby tylko ktoś o dobrym sercu ją pokochał. Tyle lat taki ideał marnował się w schronie:-( Właśnie byłyśmy na spacerku, mała już wie, do którego bloku trzeba iść, przyśpiesza wtedy (ale nie ciągnie) i idzie w stronę windy. W windzie zawsze delikatnie na mnie skacze jakby chciała powiedzieć: "Dziękuję za spacerek i za to, że wracamy do domku" Mój Kajtuś, który jest znaleziony zawsze szaleje przed drzwiami do mieszkania, jak wracamy ze spacerku:lol:
-
[quote name='Akrum']i ja przyszłam w odwiedziny zobaczyć co i jak u małej :) Nutka, bardzo ładnie :) Nasza jedna podopieczna też miała na imię Nutka, bardzo miło ją wspominam :) Znalazła przecudowny DS :) I takiego samego życzę teraz tej Nutce :)[/QUOTE] Dzięki za odwiedziny!!! Nutka jest bardzo grzeczna i spokojna, co jakiś czas podchodzi i delikatnie prosi łapką o zainteresowanie. Jak widzi, że głaszcze się Kajtka, albo Kajtuś się przytula podchodzi i się wpycha. Na dworze jest bardzo grzeczna, przyjazna wobec piesków, ze wszystkimi się wita merdając ogonkiem:lol: Wczoraj spotkaliśmy bardzo przyjaznego kotka i Nucia też się z nim przywitała
-
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/zakochany.gif[/IMG][FONT=comic sans ms]Gabryniu jak sie nasze serca raduja , ze malunka ma was:loveu::multi: Ciebie , tz-ta , Kajtunia:modla::iloveyou: jutro bedziesz z nami Gabryniu?:buzi::buzi:[/FONT][/QUOTE] Niestety nie, nie udało mi się wymigać od imieninowo -urodzinowej imprezy, ale przesyłam Wam moc buziaków:calus::calus::calus::calus: [COLOR=#800000][B] Czy ktoś zrobi bazarek dla Nutki, ja mam kilka fantów, mogę wysłać komuś zdjęcia, a potem wysyłać paczki też od siebie. Nutka bardzo pros[/B][/COLOR]i:modla::modla::modla::modla::modla::modla:
-
Dziękuję kochane, że jesteście u Nutki:loveu: [quote name='ewu']Nutka- słodko brzmi:) Biedna maleńka, pewnie nie wierzy w swoje szczęście.[/QUOTE] Oj tak, chwilami nie wierzy. Wystarczy się poruszyć czy powiedzieć słowo, a ona już tupta i się przymila, ale jeszcze nie jest zbyt pewna sytuacji, bo czasami kuli ogonek. Ale jak się rozkręci, albo jak poczuje mięsko to kręci ogonkiem młynki. Teraz śpi na kanapie z TZ-em Jeśli chodzi o bazarek, to przyłączam się do prośby:modla::modla::modla: Czekam na przyznanie mi posta Toyoty, żebym mogła wpisać w rozliczeniu pieniążki po mojej poprzedniej tymczasowiczce Pewnie w przyszłym tyg.odwiedzimy weta
-
[quote name='toyota']Nutka to śliczne imię ! Wysłałam dzisiaj poleconym priorytetem książeczkę zdrowia Nutki.[/QUOTE] Dzięki, jak tylko dojdzie pójdziemy do weta. [B] Toyota, czy możesz w wolnej chwili zmienić tytuł, na jakiś w stylu "Uszka/Nutka już w BDT u Gabi79, bardzo prosi o wsparcie finansowe na karmę i weta"[/B] Z góry dzięki. U Nutki wszystko ok. Tylko mam wrażenie, że chwilami jest bardzo smutna, ale potrafi też się cieszyć, podchodzi i prosi łapką o zainteresowanie:lol:
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Rozmawiałam wczoraj z panem Mateuszem :cool3: Wszystko jest ok :cool3: Toleńka szaleje :evil_lol: Państwo są z niej bardzo zadowoleni:lol:;) Myslę, że Gabi może byc spokojna;) Tola ma wspaniały domek:loveu:[/QUOTE] Toluniu "moja" cudowna, żyj długo i szczęśliwie w nowym domku:lol: Aguś, dzięki za wieści:lol: -
Cudownie, że Bostonka tacy wspaniali ludzie wypatrzyli:lol:
-
[quote name='Martika@Aischa']Dziś wielki dzień :) kciuki zaciśnięte :thumbs: Wczoraj Pani Anetka powiedziała : " Nowy dom Ci się kroi" i jak nigdy Boston zwiał pod fotel i nie pomogły lamenty i błagania - Nie wyszedł i już !!!!! :evil_lol:[/QUOTE] U Pani Anetki Bostonek ma jak w raju, więc mu się nie dziwię, że zwiał pod fotel, jak usłyszał o nowym domku;) Oby nowy domek był równie wspaniały:thumbs:
-
[quote name='Mysza2']Jak tam nietoperki się mają:)[/QUOTE] Jest ok. Uszka jeszcze na Kajtunia powarkuje, dzisiaj Kajtuś robił zaloty, ale Uszce się to nie spodobało i go postraszyła. Byliśmy na mega długim spacerku w parku. Tak w ogóle to przechrzciłam Uszkę na Nutkę, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. Ona na Nutkę reaguje, no może nie zawsze, ale częściej niż na Uszkę. Mimo, że oba imiona podobnie brzmią. Buziaczki od Kajtunia i Nutki dla wszystkich cioteczek:lol:
-
[quote name='Zosia123']Ale maleństwo - to i pewnie zainteresowanie Cioteczek intensywne :)[/QUOTE] Dzięki Zosiu za zajrzenie do Uszki:loveu:
-
[quote name='Beatkaa']dziękuję Gabrysiu za zaproszenie :) Kajtek z Uszką pięknie się razem prezentują na pewno :loveu:[/QUOTE] Dzięki Kochana, że jesteś, zaglądaj proszę do Uszki jak najczęściej:loveu:
-
[quote name='Zosia123']Dziękujemy w imieniu Emusi Cioci Gabi za pieniążki!!! :):) Nie ma za co, przepraszam że za sierpień z opóźnieniem Przy okazji zapraszam na wątek Uszki, która jest u mnie na BDT, gdyby ktoś chciał wspomóc grosikiem na karmę i weta to bardzo proszę http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-ma-szans%C4%99-na-BDT-Potrzebne-na-transport-karm%C4%99-i-weta-%28 mam nadzieję, że Emusia mi wybaczy:lol:
-
Ja sobie pospałam do ósmej:evil_lol:
-
Acha wczoraj przelałam Pati-c za transport 100 zł:lol:, prosiłam o potwierdzenie tu na wątku
-
To ja też zaciskam kciuki!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='AgusiaP']Jak została sama to nie wyła :roll: jak została z Michałem dała koncert :roll: no proszę, czyżby towarzystwo Michałka jej nie pasowało :evil_lol: Gabi pewnie Ciebie wybrała sobie na Swoją Pancie i Tobie ufa:lol:[/QUOTE] Cioteczki ona została z Kajtuniem, Michała nie było
-
Tak tu nas mało na wątku, a przecież Uszka nadal potrzebuje pomocy w znalezieniu ds. Chciałam zrobić to przeksięgowanie 160 zł z mojej byłej tymczasowiczki na Uszkę, ale mod jeszcze nie przyznał mi posta. Uszka dzisiaj się popisała.... Rano była o 5 z Tz-em, ja jak wstałam poszłam najpierw do sklepiku u nas w bloku. Jeszcze nie zdążyłam dojść do windy, a Uszka zaczęła przeraźliwie wyć. Wyła dopóki nie wróciłam:-( Zjadła sobie na śniadanko ryż z mięsem, była drugi raz na spacerku, teraz śpi, bo pogoda nieciekawa
-
Nareszcie udało mi się wejść do internetu. Uszka jest wspaniała:loveu: Była już dzisiaj na trzech spacerkach, na ostatnim ciągnęła do klatki schodowej, już zapamiętała gdzie trzeba iść, nie boi się już wchodzić do windy. Noc przespała na fotelu, a rano przyczołgała się przez całą kanapę, żeby dać buzi na Dzień Dobry!!! Kajtuś jeszcze niestety się jej boi, mała powarkuje na niego, jak Kajtuś próbuje podejść do jej miseczki. Uszka wcale nie reaguje na imię już próbowaliśmy różnych i nic, reaguje na cmokanie. Piesków raczej nie zaczepia, tylko wczoraj w parku jak siedziała mi na kolanach zawarczała na przechodzącego pseudo labradora i dużego kudłacza. Ale dzisiaj rano labrador ją obwąchiwał i merdała ogonkiem. Dzisiaj została sama w domu na około 4 godz. i jak wróciłam szalała z radości. Co jakiś czas podchodzi, wskakuje mi przednimi łapkami na kolana i prosi, żeby ją głaskać. Jakby sprawdzała, czy istnieję naprawdę, czy to jej sen. Pies ideał, tak można Uszkę podsumować i tyle lat zmarnowanych w schronie............. Napisałam już do moda o przyznanie mi posta Toyoty i czekam. Tylko czy mogę wiąć pierwszy???????????? Na konto Uszki wpłynęło[B][COLOR=#FF0000] 50 + 20 = 70 od Ewu:loveu: oraz 100 - na transport od obiezyswiat75[/COLOR][/B]:loveu:[B] - przelane na konto pati-c 12.09. [COLOR=#000080]Pati-c podała mi smsem nr konta i zaraz jej przeleję te 100 zł[/COLOR] [/B][COLOR=#000080]Toyota czy przyślesz mi książeczkę Uszki w najbliższym czasie?[/COLOR] Muszę iść z nią do weta na "przegląd" i obciąć te pazurki, bo zwłaszcza u przednich łapek ma długie i podejrzewam, że źle jej się chodzi. Właśnie kilka razy zagrzmiało i Usia się wystraszyła, piszczy i chodzi nerwowo z miejsca na miejsce
-
Co do zdjęć to zrobię jakieś telefonem, bo niestety aparatu nie posiadam. Zrobiłam zakupy dla Uszki: smycz, szeleczki, szampon przeciwko insektom, miseczka i smaczek (sprasowana kostka) Kąpanie to była totalna masakra. Uszka się bała, piszczała, warczała na mnie. Raz uciekła mi z wanny i przywarła do podłogi. A tu trzeba było ją namydlić i nie spłukiwać szamponu przez min 5 min. Uszka się wiła jak piskorz. Najgorzej było przy spłukiwaniu, bardzo bała się wody. Porządnie ją wyszorowałam i spłukałam, ale jeszcze trochę śmierdzi.... Rano na spacerze ją wyczesałam, sypie się z niej okropnie i potem po kąpieli drugi raz. Teraz byliśmy we czwórkę (Ja, TZ, Kajtuś i Uszka na mega długim spacerze w parku. Jak Kajtuś biegał puszczony to Uszka patrzyła gdzie jest. Jak siedliśmy na ławce Uszka wskoczyła mi na kolana. Acha, ona chyba nie zna suchej karmy, bo jak ma w miseczce to nie je, tylko jak jej się daje z ręki. Buziaczki od Uszki dla cioteczek:lol:
-
Jestem. Wszystko Ok. tylko Kajtuś się Uszki boi. Mam nadzieję, że mu przejdzie. Uszka wczoraj po przyjściu do domu zwiedziła kąty. Jak położyliśmy się spać kładła się na krótko w różnych miejscach, popiskując. Weszła na kanapę, ale ze względu na niezbyt ładny zapach poprosiłam ją grzecznie żeby zeszła. Ulokowała się na fotelu i na nim spała do rana. Ja zasnęłam po 1szej, po dwóch godzinach się obudziłam i potem już nie mogłam spać, nie wiem czemu może z emocji. O 6tej wstałam. Byłam najpierw na dworze z Kajtim, potem z Uszką. Sunia jest bardzo grzeczna na dworze nie boi się, grzecznie idzie na smyczy. Zrobiła kupkę i 4 x siku. Zaraz idę wypłacić pieniądze i potem do zoologicznego. Muszę małą wykąpać, ma pewnie pchły, bo okropnie się drapie. Niestety chyba Kajtuś już podłapał, bo też się drapie. Na spacerze Uszka poznała 3 suczki i była bardzo grzeczna. Opowiedziałam krótką historię Uszki kilku psiarzom z mojego bloku i jedna pani aż się popłakała. Na razie tyle relacji. Ach, trzeba by z małą iść na taki ogólny przegląd do weta, po coś na odrobaczenie i obciąć pazurki, bo ma dosyć długie.
-
Uszka jest cudna, jakieś 20 minut temu ją odebraliśmy od Patrycji. Cały czas się łasi, przytula, merda ogonkiem, raczej nie jest strachliwa, na smyczy chodzi ładnie, nie bała się wejść. Jedyny minus, że warczy na Kajtunia i Kajtuń się boi, ale może mu przejdzie. Idę spać, bo padam na twarz. Dobranoc :lol:
-
[quote name='kolejna kobietka']a zobaczcie jakie ja mialam ostatnio cudo w domku na tymczasie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229955-Znaleziona-mikrosunia-POMOCY%21-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229955-Znaleziona-mikrosunia-POMOCY!-([/URL] prosto z ulicy :-([/QUOTE] Cudna sunia!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='kolejna kobietka']tyle bid w schronach, a u mnie w okolicy widze, ze przybywa albo yorkow albo chichuachua, shih tzu itd pewnie wiekszosc za 200-400 zl z pseudo, szkoda gadac, a w schronie takie Uszatki czekaja na wybawienie egh :-([/QUOTE] Dla niektórych jest nie do pomyślenia jak można wziąć psa ze schroniska i to dorosłego, a jak słyszą o kastracji i sterylizacji, to są oburzeni. Niektórzy są po prostu niereformowalni!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='obiezyswiat75']Oj Uszatka, w skrócie Uszka :) i wszystko się zgadza. Nie wiem czemu garkotluki kupują szczeniaki w pseudo. Nigdy nie kupowalam, bo wolę psie bidy czy to ze schroniska, czy z tymczasu. Tylko ze moje psy do niczego nie podobne ;) Może to właśnie o rasę chodzi?[/QUOTE] Tylko, że te z pseudo rzadko przypominają rasowe!!!!!!! Ostatnio pewna pani ode mnie z bloku zakupiła rasowego szczeniaka . Może to by nie było takie przykre, gdyby nie fakt, że ta pani jest gruuuuuuuuubo po 70-tce i nie ma żadnej rodziny. Nie życzę nikomu śmierci, ale gdy piesek będzie miał 12 - 13 lat pani będzie miała prawie 90, nie wierzę że będzie w stanie opiekować się pieskiem. I gdzie tu logika??????????????
-
[quote name='kolejna kobietka']toyota jest stalym darczynca to zglosi!!! :loveu:[/QUOTE] Fajnie, ale czy już teraz czy poczekamy aż sunia się trochę oswoi z otoczeniem????????