-
Posts
32975 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co słychać u Laluni????????? -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']Agusia pewnie znowu coś wypatrzy:):)[/QUOTE] Albo Agusia, albo ja "coś" przywlokę W poniedziałek jak szłam do rodziców widziałam z daleka małego kotka, łasił się do nóg takiej pani. Byłam w tamtym miejscu kilka razy, ale kotka nie spotkałam. Dzisiaj natomiast na ulicy Korczaka 6 natknęliśmy się z Kajtuniem na kota. Pomyślałam, że jest czyjś i po prostu wyszedł sobie na spacerek, ale taka pani, która mieszka w pierwszej klatce powiedziała mi, że go prawdopodobnie ktoś wyrzucił. Ja już mam jakieś skrzywienie na punkcie kotów, czy co? Poszłam tam z jedzeniem, ale było już ciemno i pewnie gdzieś się ukrył. Martwi mnie to, że tam mieszka sporo ludzi nieprzychylnych kotom. Może on ma właściciela? Jak to sprawdzić, nie miał obroży. Będę prowadzić obserwacje i popytam ludzi. Kotek jest dorosły oswojony, pogłaskałam go, a on się łasił i miauczał Chyba oszaleję -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales']:crazyeye::loveu:[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(7).gif[/IMG]o matuluuuu :loveu:ale wiesci cudne :iloveyou::iloveyou::iloveyou:zdrowenka i szczescia dla Toluni tygrysiczki z rodzinka:loveu: ...Gabryniu nie plakuniaj:buzi:[/QUOTE] Jestem cioteczki wreszcie, przez kilka dni nie miałam internetu i oczywiście właśnie wtedy się ruszyło w sprawie Toli. Tak jak Myszka napisała, Tola przylgnęła do Pani, z resztą to widać na zdjęciach.:lol: Tolunia zamieszkała z bardzo sympatycznymi ludźmi Panią i jej synem, w wieżowcu na 9 piętrze Pan Mateusz (syn) wyjeżdża na studia, więc Tolusia będzie głównie z Panią. Podobno czarne kotki są najmniej adopcyjne, a Pani właśnie czarnulki szukała. Jak Agusia do mnie zadzwoniła, że miała bardzo obiecujący tel. w sprawie Toli serce podeszło mi do gardła, biłam się z myślami. Ale doszłam do wniosku, że jeśli to dobry domek to powinnam Tolę oddać. W poniedziałek wieczorem przeglądałam jej zdjęcia w tel. i wpadłam w rozpacz. Bardzo mi jej brakuje, przeżywam to milion razy bardziej niż z Daffi, a może tak mi się wydaje z perspektywy czasu. Najważniejsze jednak by Tola była szczęśliwa!!!!!!! Nie mam jeszcze żadnych wieści od Państwa, nie chcę ich nagabywać. Pan obiecał wieści po kilku dniach, więc czekajmy cierpliwie. Oczywiście moje postanowienie brzmi: Nigdy więcej nie wezmę psa ani kota na tymczas. Ciekawe jak długo wytrwam w owym postanowieniu. Na razie cierpię.... Zaraz uzupełnię post rozliczeniowy. Zastanówcie się kochane na kogo przekazać pieniążki. Może na jakiegoś kotka????? -
Jak miło widzieć psiaki w tak cudownym miejscu u wspaniałych ludzi:lol:
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
W poście 418 są linki do ogłoszeń Adasia, wykupiłam je na bazarku. Nie wiem ile z nich się jeszcze wyświetla (w tej chwili nie mam czasu sprawdzić) Może ktoś mógłby zrobić jakiś bazarek, żeby wspomóc Adasia????????? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ja mam mokre oczy, dobrze, że tym razem ze szczęścia!!!!!!!!! -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
Gabi79 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']W sumie to nie trzeba kieleckiej wsi żeby zobaczyć nienawiść do zwierząt:( Kiedy wiozłam Stasia pociągiem ( do domku), jechałam wagonem Cegielskiego.Z drugiej strony przejścia były wszystkie miejsca wolne. Do wagonu weszła młoda dziewczyna , dobrze ubrana , pewna siebie z ogromną walizką, towarzyszyła jej matka.Na widok Stasia , leżącego obok mnie, twarz dziewczyny nabrała wyrazu "wymiotnego", chwyciła walizkę i z manifestacyjnym obrzydzeniem przeszła obok nas... Matka chciała usiąść na tych wolnych miejscach ale panienka zaczęła wrzeszczeć,że tam nie usiądzie....Wiem ,że przez Stasia... Pomyślałam:"kreatura"......:angryy:[/QUOTE] Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści do zwierząt????????:-( Biedny Morek, w całej miejscowości ani jednej dobrej duszy, same kreatury:mad: Oby szybko doszedł do siebie -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']O matko Gabi Ty jej może nie chwal lepiej A zmieniłaś ten żwirek Gabrysiu?[/QUOTE] No chyba lepiej Tolci nie chwalić:evil_lol: Co do żwirku, to akurat jak była dyskusja nt. zmiany kupiłam w Realu tani, ale to sikanie to raczej nie kwestia żwirku. Jak ten się skończy kupię lepszy lub to o czym pisała Dancik (takie drewienka) -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Gabi napisz nam kochana czy masz jeszcze pieniązki na Tolcię? To jeszcze kocie dziecko wszystko co się rusza ją interesuje. Mam nadzieję, że jej przejdzie, albo, że ktoś w końcu zadzwoni[/QUOTE] Aguś, oczywiście, że mam rozliczenie jest w trzecim poście, który mi odstąpiłaś;), wpisuję tam wydatki co do grosika, w razie potrzeby mam paragony. Przedwczoraj pochwaliłam Tolcię, że nie sika na kołdrę, no i wczoraj nad ranem obsikała koc.... Dzisiaj papugi ją nie interesują, ale zaraz wychodzę i znów muszę przenieść je do łazienki. Tolcia i Kajtuś przesyłają cioteczkom buziaki:loveu: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']Gabuniu, żadne z tych zdjęć które z komóry robiłam do niczego nie podobne. Wpadnę kiedyś z aparatem[/QUOTE] Eluniu, będę bardzo wdzięczna, Tolunia musi mieć ładne zdjęcie do plakatu, a ja nie mam czym zrobić:-( Danusiu, jak Myszka zrobi zdjęcia, to Ci prześle, ja mam w telefonie tylko te, które są na wątku i które były wykorzystane do ogłoszeń. Może ze względu na nie najlepszą jakość zdjęć nikt nie zadzwonił, ludzie są wzrokowcami.... Problemy Toli z sikaniem się skończyły (odpukać), niestety od dwóch dni ciągle od 5tej rano próbuje zapolować na papugi, nawet wskakuje na klatkę. Jak się ją stamtąd weźmie przez chwilę się pobawi i znowu wraca. -
[quote name='agucha007']No właśnie, też pisałam im, że chcemy sprawdzić dom, a oni się obrazili i powiedzieli, że ich domu nikt nie będzie sprawdzał a szczególnie z dogomanii... powiedzieli że mogę ja przyjechać albo rodzina lub znajomy z Warszawy, wkurza mnie coś takiego bo przez takiego "typa" Gabrysiowi może śmignąć sprzed nosa fajny dom :shake:[/QUOTE] Nie rozumiem, czemu się zawzięli i nie chcą, żeby ktoś z Dogo sprawdził dom. Może to jakaś ich "rywalizacja" z Dogomanią. Jeśli któraś z Was by pojechała z Gabrysiem to ok. Ale nie ma co go puszczać z kimś obcym (jakby ktoś taki oferował transport). Nie sądzę, żeby to była jakaś mistyfikacja z tym domem, ale ostrożności nigdy za wiele. Czekamy na rozwój sytuacji..........
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Witajcie cioteczki!!!!! Dwie doby bez sikania poza kuwetą - sukces. Ale chyba to jeszcze o niczym nie świadczy, bo już raz był spokój przez kilka dni. Poczekamy zobaczymy. Najbardziej mnie martwi fakt, że nikt nie dzwoni w spr. Tolusi:-( Co do żwirku, to do tej pory kupowałam ten najtańszy w kilku sklepach. Wczoraj również, ale chyba następnym razem kupię jakiś zapachowy. Szczerze mówiąć ten najtańszy jest byle jaki. Tolunia i Kajtuś pozdrawiają wszystkie cioteczki:lol: -
Dzięki Agucha za wyjaśnienie. Moim zdanie Gabryś powinien jechać, tym bardziej, że to ma być DS. Jeśli pani była do tej pory BDT dla piesków to znaczy, że ma doświadczenie i wielkie serce. Myślę, że przemyślała sprawę adopcji Gabrysia, że nie jest to kaprys. W domu byłby bez innych zwierząt i całą uwagę pani by mogła skupić na nim. Jeśli umowa ma być podpisana z przygarnij.pl może pani nie pomyślała o tym, by skontaktować się z kimś kto obecnie opiekuje się Gabrysiem. Może po prostu oczekuje, że psiak do niej przyjedzie i tyle. Tylko jedno mnie zastanawia, dlaczego umowa ma być podpisana z przygarnij?????????? Agucha, a co z tą propozycją darmowego transportu z przygarnij. Musiał by ktoś pojechać, żeby sprawdzić warunki i żeby nie wysyłać Gabrysia samego nie wiadomo z kim. Najlepiej chyba jednak by było, aby pojechał z Patrycją i jej mamą i jeszcze z Pianką. Pianka brała pod uwagę taką opcję:lol:
-
Zaglądam do Bostonka:lol: Oby szybko go ktoś wypatrzył. Przecież to ideał, śliczny, mądry, wesoły, bezproblemowy psiak:loveu:
-
Ja też uważam, że trzeba mu pomóc, nie ma co liczyć, że zrobi to ktoś inny, że go przygarnie z ulicy. Tylko jak go teraz odszukać?
-
W sumie mnie się wszystko wydaje ok. może dlatego, że nie jestem z natury podejrzliwa. Przecież ci ludzie z przygarnij chcą pomóc, tak jak napisała Agucha warto skorzystać z ich kontaktów i doświadczenia Nie zmienia to faktu, że trzeba by było porozmawiać z tą panią i sprawdzić warunki. Czy to DT z opcją DS? A co z pomysłem, że Patrycja z mamą zawozi Gabrysia i któraś z cioteczek jedzie z nimi? Wiem, to trochę ryzykowne, bo jak będzie coś nie tak Gabryś będzie musiał wrócić, ale uważam, że warto zaryzykować. To może być życiowa szansa dla Gabrysia
-
nie wiem co napisać, chyba szlag mnie zaraz trafi:angryy: Biedny Cypisek:-(
-
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
Gabi79 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']pani telefonuje i płacze mi do sluchawki bo Dino...mało je:( Ten łobuz ktory pierwszy leciał do miseczki,..... pani pyta ,,czym jego karmiłyscie?,, gotuje jemu kurczaka i kupila purinke i nic ..a po godzinie zjadł kurczka i bułke z pasztetem noo przeprosil sie z jedzeniem ja rozumiem maly stres ale zna juz panie przedszkolanki i kolezanki Oli i widzicie wszyscy mieliscie pretensje ze psiaki u nas pracują...a tam musi odprowadzac Ole do przedszkola i tez pracuje najlepsze jest wychowywanie przez prace hibihihi:)[/QUOTE] Wspaniały Dinek:lol: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Kochana z czystym sumieniem,mogę powiedzieć,że Tolusi na pewno nic nie jest.Koty już tak mają i albo z czasem się oduczą albo ... już im tak zostaje :mad: Kot od mojej koleżanki lubi to robić szczególnie demonstracyjnie,kiedy jest w kuchni wskakuje na stół i sika z premedytacją np.na cukier czy sól....:shake: Złośnik normalnie :evil_lol: Na wyjeździe bardzo fajnie,nie powiem.Pogoda troszkę nie dopisała,ale jak już wyszło słoneczko to od razu biegłyśmy na spacerek z koleżanką.;) Człowiek pobył trochę z przyrodą ,naładował akumulatorki i naprawdę od razu lepiej :) Pierwsze co mi przyszło na myśl jak wysiadłam z auta po przyjeździe: "jeny.....jaki tutaj smród :lol:".[/QUOTE] Mam nadzieję, że Tola się oduczy tego sikania. Nie dość, że chętnych na adopcję brak, to jak w końcu zdarzy się cud i ktoś ją adoptuje, to pewnie szybko zwróci z powodu tego sikania. Wczoraj wieczorem POŻĄDNIE spryskałam całą CZYŚCIUTKĄ pościel Akyszkiem, stwierdziliśmy, że trzeba wytrzymać ten intensywny zapach dla dobra sprawy. Obudziłam się przed trzecią w nocy i poszłam sprawdzić kuwetę - było czysto. Budzę się ok. ósmej - mokra kołdra, a w kuwecie nadal czysto. Po prostu się załamałam..... Beatko, cieszę się, że było fajnie. A z pogodą wiadomo jak jest dopisze lub nie. Wstyd się przyznać, ale ja nie byłam na wakacjach od czterech lat. Ale zawsze jak wracałam, też zauważałam, a raczej czułam, że strasznie u nas śmierdzi.:angryy: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']A ja pięknie poproszę o numerek konta dla naszego łobuza Toluni :loveu: Ponieważ Perełka już ma domek pieniążki z tego bazarku zdecydowałyśmy się przekazać właśnie Tolci na karmę. ( 31 zł ) Jak dolecą proszę o potwierdzenie na tym bazarku :) ślicznie dziękuję :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-Rozliczamy-Szpilki-Cz%C3%B3%C5%82enka-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Pere%C5%82ki-22-06-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-Rozliczamy-Szpilki-Czółenka-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Perełki-22-06-20-00[/URL][/QUOTE] Dzięki serdeczne w imieniu Tolusi już wysyłam nr konta:loveu: -
[quote name='Beatkaa']I ja się również dołączam :loveu: :):):)[/QUOTE] I ja:lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!