Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']Oj z tymi mamami, mężami tak to właśnie jest... To masz teraz w domu na chudziutkich łapkach małe ADHD;)[/QUOTE] Znam ten ból:evil_lol:, odnośnie mam.
  2. [quote name='kolejna kobietka']cioteczki, nie jest tak zle, po tych tabletkach na zbicie temperatury juz od wczoraj lepiej sie czuje, gdzie jeszcze wczoraj w poludnie mialam 38,9! w srode wieczor 2x scolboramid i nic, rano w czwartek znowu 2x i nic i w poludnie jak zobaczylam jaka mam temperature, to od razu cos na zbicie, a ze mialam pod reka aspiryne to wzielam i zjadlam czosnek, za jakis czas jak reka odjal, nie czuje goraczki :) a potem juz zakupiony gripex i tak do dzisiaj, no i w miedzyczasie herbata z cytryna i miodem, takze dzisiaj bardziej martwily mnie te stany oslabienia... odnosnie niuni, to nie jest tak malenka jak na pierwszym zdjeciu, na ktorym jest przygarbiona, tylko taka jak na drugim, ma dlugie lapinki i troszke dlugi korpus, faktycznie wazy 6 kg, jest bardzo energiczna, chodzi ciagle, weszy i troche popiskuje, jak lezy to tylko wtedy, gdy podgryza kosc :) wykapalam ja, raz mi zwiala z wanny, ale potem wystarczylo, ze ja leciutko przytrzymalam jedna reka i stala grzeczniutko, nawet jak gryzie kosc, to moge sie do niej przytulic, na smyczce troche dzikusek... a mama sie do mnie nie odzywa :sad: ale wiedzialam, ze tak bedzie...[/QUOTE] Jesteś wspaniała, że ją wzięłaś. Czemu mama się do Ciebie nie odzywa??? Przecież wzięłaś małą tylko na przechowanie na 3 tyg. A co, jeśli by w schronie coś jej się stało. Były już takie przypadki, że ds czekał na pieska, a ten nie dojechał, bo odszedł za Tęczowy Most. Kto zna szczegóły odnośnie domku itp. itd. Kolejna Kobieto jest szansa na jakieś fotki?????????
  3. [quote name='zakonna']ok 300 w jedną strone[/QUOTE] [quote name='Jara']Jakieś 300km[/QUOTE] Tak, sprawdziłam. Oby ona tylko nie trafiła do schronu:-(
  4. [quote name='AgusiaP']Kikou może przyjąć Zosię do siebie :multi::multi::multi:ma wolne miejsce:lol: Wysyłam Ci kiyoshi numer telefonu na PW;) Zadzwoń i dogadajcie szczegóły;)[/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='Jara']Tylko chyba problem będzie z transportem na Śląsk. A co jak już transport się znajdzie, a miną 2 tygodnie i nic nie będzie? Co z nią zrobimy?[/QUOTE] Musimy szukać do upadłego, jeśli chodzi o Stefę też zapowiadało się kiepsko i miałam chwile załamania, ale udało się znaleźć hotelik i sporo deklaracji. O ile dobrze sprawsziłam to jest prawie 300 km
  6. [quote name='Martika@Aischa']Gabi tak jak obiecałam :) zapraszam na bazarek dla Uszatka i Stefci :):):) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238805-Mega-bazarek-różności-ciuszki-ozdoby-dodatki-biżuteria-26-01-20-00[/URL][/QUOTE] Dziękuję Ci kochana Marticzko za piękny bazarek i oczywiście Iwonce także Cioteczki spójrzcie na tą małą "mieszka" pod balkonem........... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238818-Bezbronna-suczka-mieszka-pod-domem[/URL] Serce pęka. Mimo, że teraz nie mogę zabrać psiaka na tymczas zaproponowałam, że ostatecznie mogłabym ją wziąć na góra 2 tyg. żeby można było poszukać jakiegoś lokum. Ale to 300 km w jedną stronę. Cioteczki nie macie kogoś kto by tę bidę przyjął na tymczas????????????????????????????????? Nie wyobrażam sobie, żeby trafiła do schroniska
  7. [quote name='zakonna']podrzucam bo światełko w tunelu jest dzięki Gabi :)[/QUOTE] Kurcze, tak się cieszyłam, że dla Stefci udało mi się znaleść PDT i tyle cioteczek pomaga, a teraz już mam doła przez tą małą
  8. Weszłam przez przypadek i sunieczka mi nie daje spokoju. Ostatecznie mogła bym ją wziąć na kilka dni, góra 2 tygodnie, żeby tylko nie trafiła do schronu. Było by trochę czasu na znalezienie jakiegoś lokum. Na dłużej niestety z wielu powodów nie mogę. Jestem z Dąbrowy Górniczej
  9. [COLOR=#800000][I][U]Dzisiejsze wpłaty:[/U][/I][/COLOR] Ajw 10,- gosiaczek1984 20,- israel 50,- AnetaR 10,- Alla Chrzanowska 10,- ewu 30,- Teresaa118 50,- Maruda666 15,- sybisia 10,- zebrazebra 20,- MoniaB. 10,- rzepek 80,- Razem 315,- Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Stefuni:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  10. [quote name='Aryste']Na tablica.pl bylo 89 wejsc. telefonu zadnego.[/QUOTE] Kurcze, przecież z niego taki cudny słodziak. Śnieżynka grzeje doopkę w domu, Igiełka będzie u kolejnej kobiety czekała na wyjazd do Szwecji, a Ludwisio nie ma szczęścia:placz:
  11. [quote name='Romka']Jak będzie z Łowicza to od Romki:lol:[/QUOTE] Ok. Ale i tak Twoje byłoby najprostsze do rozszyfrowania po kwocie, bo nikt inny nie wpłacił 21:lol:
  12. [quote name='kolejna kobietka']na tymczas, a konkretnie na 21 dni, a potem do Szwecji, domek sprawdzony i polecony :) 21 dni, bo tyle trwa procedura (paszport, szczepienia itd) dziekuje :kiss_2: ps. uciekam, potem zajrze[/QUOTE] Ale wieści, o mało nie padłam, ryczę ze szczęścia. Ty się kochana kuruj, a potem nam wszystko opisz ze szczegółami
  13. [quote name='Romka']Wysłałam 21 zł za 7 miesięcy z góry,gdybym zapomniała wpłacać,choć życzę suczce domku od zaraz,PRZYPOMINAJCIE MI!!![/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu: [quote name='iwonamaj']Cioteczki, przypomnijcie jak będzie potrzebne wydarzenie na FB...[/QUOTE] Dzięki Iwonko, myślę, że jak Stefcia będzie już na miejscu i jak Michell zrobi jej śliczne zdjęcia wykorzystamy je do wydarzenie, tzn. Ciebie poproszę serdecznie o zrobienie:lol: [quote name='margoth137']dotarłam i ja.. Mogę coś jendorazowo wpłacić i pozbierac fanty na bazarek.[/QUOTE] Witamy na wątku, dzięki za oferowaną pomoc, później wyślę nr konta:loveu: Mam kilka wpłat odnotowanych dzisiaj, dzięki serdeczne:loveu: [B][COLOR=#ff0000]Cioteczki kochane piszcie proszę w tytule nick z dogo[/COLOR][/B] Wieczorem wszystko uzupełnię, a teraz lecę, bo mi się obiadokolacja przypali
  14. [quote name='AgusiaP']Dziękujemy bardzo:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :loveu::loveu::loveu: za co Ty nasz chcesz cioteczko przepraszać;) I mamy jeszcze jedną stałą deklarację w wysokości 5zł od cioteczki Lucyna:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Dziękujemy pięknie:iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] [quote name='pikola']Bo chcialoby sie kazdej Bidzie pomoc a to nie realne.. I to najbardziej boli..[/QUOTE] Znam ten ból [quote name='Sarunia-Niunia']Zawołała mnie do Stefci Agusia... jestem... Będę kibicować Małej, postaram się coś wysupłać, ale majątek to nie będzie...[/QUOTE] [quote name='Monia.B']dziewczynki ja też dorzucę dyszkę miesięcznie, wyślijcie mi dane przelewu na PW[/QUOTE] [quote name='Mazowszanka']Ja mogę tylko 5 zł :)[/QUOTE] [quote name='yolanovi']dziewczynki, ja wesprę Stefunię jakims grosikiem w lutym, teraz marnie z finansami[/QUOTE] Cioteczki, bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Stefci[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] Po południu dopiszę wasze deklaracje, teraz weszłam tylko na moment.
  15. [quote name='pikola']Dziekuje za zaproszenie Agusia.Nie moge juz dac stalej ale jednorazowo sie dla Stefanii dorzuce.Piekna Sunia:loveu: Przepraszam..[/QUOTE] Bardzo dziękujemy, kochana za co Ty przepraszasz:nono:
  16. [quote name='AgusiaP']dzięki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań:lol:
  17. [quote name='israel']Deklaruję jednorazową wpłatę 50 zł. Poproszę o dane do wpłaty na PW. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Stefcię![/QUOTE] Dziękuję serdecznie, już wysyłam pw:loveu:
  18. [quote name='sybisia']Zaprosiła mnie Gabi79, mogę tylko jednorazowo 10 PLN :oops: , proszę nr konta :lol:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy, myślałam że do Stefci już dzisiaj nikt nie przybędzie, a tu niespodzianka:loveu:
  19. Cudna maleńka, jakiś s.....l się jej pozbył, a ona za nim tęskni:-( Kiyoshi, jak dobrze, że pomogłaś suni. A na jak długo wyjeżdżasz do Anglii?
  20. [quote name='Martika@Aischa']Ok Gabi kochana :) jutro się zabieram :):):) ;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:buzi:
  21. [quote name='katarzyna09']AgusiuP,mogę wspomóc sunieczkę tylko jednorazową-10zł.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy, każda wpłata na wagę złota:loveu: [quote name='Maruda666']Moja stała właśnie poszła :)[/QUOTE] Dzięki serdeczne:loveu: [quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana jutro zamierzam się wziąć za bazarek ;) potrzebny jeszcze ? ;) Strasznie się cieszę że Stefani jedzie do Grażynki po nowe lepsze życie :loveu:[/QUOTE] Marticzko, będę bardzo wdzięczna za bazarek. Mamy zadeklarowane sporo jednorazowych wpłat, ale każdy grosz się przyda, bo u Michell sterylka i mogą dojść inne koszty weterynaryjne. A i tak, jak Stefcia znajdzie nowy dom, to pieniążki będą na inną bidę
  22. [quote name='ranias']Agusiu, to niech będzie 5zł stałej[/QUOTE] Ja również dziękuję serdecznie:loveu:
  23. [quote name='Alla Chrzanowska']Stała, stała:), przelew już zlecony.[/QUOTE] Bardzo dziękuję:loveu:
  24. Pani Danusia podczytuje wątek i też się ogromnie cieszy, że Stefcia ma taki fanklub. Aguś, wysłałam już dane do przelewu do wszystkich cioteczek:loveu:
  25. [quote name='Alla Chrzanowska']Deklaruję 10,00 zł, proszę o dane do przelewu.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, czy to deklaracja stała, czy jednorazowa? Stefcia ma dzisiaj dobry dzień, bo tyle cioteczek ją wspiera duchowo i finansowo:loveu: A nasi piłkarze ręczni.................................
×
×
  • Create New...