-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu sunieczka śliczna i nie taka wielka chyba:loveu: To czekamy na wiadomości odnośnie transportu;) Oby jak najszybciej mogła trafić do Michael;)[/QUOTE] Jeszcze nie mam odp. od ulv, poczekam cierpliwie -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa']Przydadzą się Gabrysiu :buzi: dziękuję :):) :loveu: Widać kochana normalnie,mi się wyświetla przy każdym poście ;)[/QUOTE] W tych ostatnich, a np. w początkowych nie -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elza22']jak tak o niej pisałaś to jakoś zupełnie inaczej sobie ją wyobrażałam domek znajdzie szybciutko[/QUOTE] Ja też nie myślałam, że taki z niej słodziak. Cioteczki, co ja znowu poknociłam, że banerek widać nie we wszystkich moich postach??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elza22']dziewczynka jest Śliczna;-)[/QUOTE] Też jestem tego zdania!!!!!!!!!!!!!!!! Beatko, za Twoje egzaminy będziemy trzymać kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ok. dzięki:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Ja się chętnie dorzucę, tylko nie wiem ile na transport potrzeba?[/QUOTE] Bardzo dziękuję:loveu: Ja też jeszcze nie wiem, bo nie ma konkretnych ustaleń, czekam na odp. cioteczki ulvhedinn. Cioci fochu bardzo dziękujemy za śliczny banerek, zaraz się poczęstuję, [B]ale kurcze, jak się go wstawiało???[/B] [B] Czy ktoś może mi przypomnieć, bardzo proszę[/B] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Poprosiłam naszą kochaną ciocie fochu o banerek dla Stefani ...[/QUOTE] Dzięki Marticzko:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='pola53']Jestem na zaproszenie. Bardzo mi przykro, ale już jestem zadeklarowana ponad miarę i nie jestem w stanie wysupłać więcej :(. No i mam swoich 14 kocio-psich gąb do wykarmienia :([/QUOTE] Dziękuję za odwiedzenie Stefuni, niech Ci nie będzie przykro, nie masz powodu:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Dostałam nr konta - zaraz poleci grosik dla Stefanii ;) jutro powinien dotrzeć ... Dziękuję ![/QUOTE] To ja bardzo dziękuję!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Mam jeszcze trochę Twoich fancików ... , ale jak coś jeszcze znajdziesz wymodzimy bazar dla Stefci ;)[/QUOTE] Bardzo Wam dziękuję cioteczki w imieniu Stefci:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dzięki cioteczki, zaraz prześlę, teraz idę z moim Kajtuniem na spacerek -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Oby wszystko udało się zgrać i Stefcia szczęśliwie dotarła do Michell -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a gdzie ona teraz jest i skąd dokąd ma być przewożona?[/QUOTE] Jest w Miechówce woj. małopolskie, a ma jechać do Dzierżoniowa do Michell04 -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Gabi, czy sunia jest w ciązy ? Pytałas ? Czy sunia jest bardzo w typie Onka, jest jego wielkosci ? Z tego zdjecia nie bardzo moge wywnioskowac. Ale w sprawie sterylki mozna sie zwrócic do Skarpety sterylkowej.[/QUOTE] Podobno nie jest w ciąży Ona jest podobno powyżej kolana (kogoś o wzroście około 160cm) O zgłoszeniu do skarpety cioteczki wspominały, może lepiej poczekać ze zgłoszeniem aż dotrze do hoteliku, jak uważacie? Jeszcze nie wiem, co z tym transportem.......... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Gabi, oczywiscie deklaruje dla suni 10 zł stałej. Podaj konto, prosze.[/QUOTE] Dziękuję Beluniu w imieniu Stefci:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']zapisuje......bede myslec.....Okazalo sie,ze Bruno znalazl domek....mialam jemu dac stala.....jak juz bedzie pewnosc ,ze na pewno zostanie w tym domku...to moge dac 3 euro stalej na pol roku tylko niestety.....[/QUOTE] Bardzo dziękuję:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Zapisuję. Później poczytam.[/QUOTE] Witam, bardzo dziękuję za przybycie:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki, dopiero teraz mogę spokojnie pisać, bo już jestem w domu!!!! Tak, jak wspomniałam, Państwo jednak postanowili oddać Stefę, dla jej dobra. Nie chcą, by cały dzień tkwiła sama i na łańcuchu. P. Danuta bardzo się zdziwiła i jest pozytywnie zaskoczona, że tak wielu osobom zależy na suni i chcą bezinteresownie pomóc. Teraz pozostaje kwestia transportu i oczywiście finansów. Co do transportu, to za chwilę będę pisać do cioteczki ulvhedinn, żeby "dogadać" się odnośnie wczorajszej propozycji. Dzwoniłam do Gisell4, Stefa może przyjechać w każdej chwili, tylko ani Michell, ani Gisell nie będą mogły jej odebrać osobiście z Wrocławia, więc trzeba kogoś znaleść na cito. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc Stefę grosikiem, proszę o cynk i podam nr konta - z góry bardzo dziękuję. Bela51, czy deklarujesz 10zł tak jak wspominałaś? Myszko, bardzo dziękuję za wstawienie zdjęcia![/B] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#006400][B]Jednak ostateczna decyzja zapadła po rozmowie tel. i Państwo dla dobra Stefy zdecydowali się jednak ją oddać[/B][/COLOR] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki, P. Danusia mówi, że mąż zastanawia się, czy Stefa u nich zostanie. Na razie jest na łańcuchu, aby nie uciekła Ostateczna decyzja jutro!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pojechała by ciocia ulvhedinn, oto jej wpis na transportowym: [INDENT] "Wyjeżdżam w piątek 18. Wrocław- Radomsko, wracam w niedzielę 20. Radomsko- Wrocław. Pomyślałam, że gdyby to się dało zgrać, to mogłabym przewieźć w piątek psa Malawaszki z Wrocka do Częstochowy w piątek, a wracając przerzucić psa Asi Ginger z Częstochowy do Sosnowca, a potem po drodze do Wrocka zgarnąć Twoją. Moje auto pali niedużo". [/INDENT] -
[quote name='Beatkaa']I jest Bostonek nasz przecudowny :loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pHSlGdK6dKE/UPRy7kWkylI/AAAAAAAAA5k/GQCMoxDrcWY/s320/Img7A460558.jpg[/IMG] Taka przytulanka kochana :loveu::loveu:[/QUOTE] Bostonek jest cudowny, boski po prostu:loveu:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Cioteczki, Stefa może jechać w niedzielę 20go do Wrocławia.[/COLOR][/B][/SIZE] -
Śliczna maleńka!!! Bafulka, może wykup jej pakiet ogłoszeń na bazarku u CatAngel - jest tanio, a poza tym cioteczka przynosi zwierzakom szczęście. Tylko może nie należy pisać o niej kaleka, bo to okropnie brzmi, tylko, że ma niesprawną łapeczkę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-og%C5%82osze%C5%84-Tw%C3%B3j-zwierzak-ma-%29-Zapraszam[/url]
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Ciągle brak wieści? Co się dzieje? Halo![/QUOTE] [SIZE=5] P. Danuta dzisiaj nie dotarła do firmy:-( Ja już jestem nerwowo wykończona.[/SIZE] Cholera, jak człowiek chce pomóc, to zawsze ma pod górę Mam nadzieję, że jutro będzie, że to przez fakt, że wieś totalnie zasypało, a nie np. że jest chora Musimy poczekać do jutra, nie ma innego wyjścia. Na wątku transportowym uzyskałam taką odp: [B][COLOR=#000000]"Dziewczyny, niewykluczone, ze to by się dało zgrać, bo w przyszły weekend wybieram się w okolice Radomska, wracam w niedzielę. Za zrzutkę na paliwo mogę zboczyć z trasy. Tylko powiedzcie jakie to psy[/COLOR][/B]"