-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']jestttttttttttttttttttt :multi::multi::multi:ślicznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy cioteczki!!!!!!!!! Dopisuję deklaracje:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa']Gabrysiu a w jaki dzień Stefcia jedzie?? Żebym wiedziała kiedy najmocniej zacisnąć kciuki :):) :thumbs:[/QUOTE] Beatko, Stefcia wyrusza w najbliższą:lol: niedzielę po południu -
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
Gabi79 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do przystojniaka:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']88 zł Jolu:)[/QUOTE] Tak, stałych deklaracji jest 162, więc brakuje 88 zł Dziś wpłynęły następujące wpłaty: [B]obiezyswiat75 - 150 Panna Marple - 200 Jolanta08 - 30[/B] Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Stefuni:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Razem jest na koncie Stefuni 440,- Transport już dograny, rozmawiałam z cioteczką ULV Odbierze Stefcię od p. Danusi i zawiezie do Michell:loveu: Wstępny koszt transportu 120 zł -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Pięknie dziękujemy wszystkim za wpłaty i obecność na wątku jesteście kochane:loveu::loveu::loveu: Ja dopiero teraz mogłam wejść na Dogo... Dostałam wspaniałą wiadomość na PW ;) ciocia teresaa118 deklaruje miesięcznie 50zł dla naszej Stefci:multi::multi::multi::multi::multi::cunao::cunao::cunao:[/QUOTE] Aguś, jaka wspaniała wiadomość. Dziękujemy cioci teresaa118 z całego serca:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Kurcze, biedak straszny, serce pęka z bólu:placz: Najlepszy byłby domowy DT, ale o taki trudno. Musimy GO uratować!!!!!!!! Czy wiadomo jaka to choroba skóry?
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']sorry, że raz jeszcze się wcinam ale to już ostatni raz. nasza Basia kochana (ewu) założyła wątek małej bidzie z Jedlicz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238736-Figo-z-biletem-na-śmierć?p=20285085#post20285085[/URL] Zaglądnijcie :([/QUOTE] Joluś, jeśli chodzi o mnie, to nie masz za co przepraszać -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Toyota, dziękuję, że założyłaś małej wątek. Oby któraś z propozycji na fb okazała się strzałem w 10kę. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Zapiszę małego, pomyślę co dalej....[/QUOTE] Witamy na wątku!!!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']dziś wieczorem poleciał przelew na Stefcię (200zł):lol:[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękuję, kwota powaliła mnie na kolana:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: Dzisiaj dotarły następujące wpłaty: [B][COLOR=#800000]Livka 30,- bela51 10,- Dancik 20,-[/COLOR][/B] Bardzo dziękuję:loveu: -
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
Gabi79 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Pani twierdzi, ze jest bardzo grzeczny i posłuszny :crazyeye: Podobno juz sypia w łozku, wiec bedzie z niego niezły rozpuszczeniec.:lol:[/QUOTE] Wspaniałe wieści, pozdrowienia dla pani Brunka i buziaki dla psiaka:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='rzepek']A jaki jest numer konta dla Stefci? Jolu -napisz, jak bedzie już coś wiadomo o małym piesku -jaka pomoc, gdzie...[/QUOTE] Zaraz będę rozsyłać pw z nr konta, bardzo wszystkim dziękuję za przybycie na wątek i pomoc dla Stefci:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabi , sama siebie zacytuję:)[/QUOTE] Wiem Myszko, prześle, jak będę w domu, bardzo dziękuję Wieczorem powysyłam nr konta i uzupełnię wpłaty, wpłynęły pieniązki od trzech cioteczek:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Cioteczki, Pani Danusia dołoży się do transportu i poszuka rzeczy na bazarek.[/B][/SIZE] Co do tego psiaczka szkoda, że nie jest sunią, bo bym go wzięła do DT -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Gabi, a jestes pewna, ze sunia moze zostac jeszcze do niedzieli ? Wczesniej była mowa chyba o piątku ?[/QUOTE] Tak, nie ma problemu. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Jestem u Stefciuni. Proszę o numer konta-wspomogę troszkę[/QUOTE] Dzięki kochana, już wysyłam:loveu: Cioteczka MikAga też obiecała wpłacić jakiś grosz, bardzo dziękuję:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka1601']jestem na zaproszenie cioci Gabi[/QUOTE] Witamy, dzięki serdeczne za odwiedziny:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Ja zaraz się biorę za wysyłanie PW Gabrysiu;)[/QUOTE] Dzięki Aguś:multi: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Jestem na zaproszenie Cioci Gabi. Mam urwanie gwizdka w pracy, ale mogę oferować rzeczy na bazarki dla niej. Choć z ręką na sercu mówię, że jestem w zwłoce z pakowaniem kartonów dla zagłodzonej Mony.[/QUOTE] Bardzo dziękuję cioteczko, a skąd jesteś??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabi, tak się cieszę ze już schron jej nie grozi:multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Ja też!!! P. Danusia mówi, że Stefcia jest bardzo mądra i ładna, pytała mnie, czy będzie miała dobre warunki i czy dopilnujemy, by znalazła dobry domek? Myślę, że ten łańcuch nie był ze złej woli, po prostu państwo nie chcieli, by uciekała Oby tylko z tym transportem ulv wypaliło. Ja już padam na twarz, wysłałam dzisiaj ponad 200 pw -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu sunieczka śliczna i nie taka wielka chyba:loveu: To czekamy na wiadomości odnośnie transportu;) Oby jak najszybciej mogła trafić do Michael;)[/QUOTE] Jeszcze nie mam odp. od ulv, poczekam cierpliwie -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa']Przydadzą się Gabrysiu :buzi: dziękuję :):) :loveu: Widać kochana normalnie,mi się wyświetla przy każdym poście ;)[/QUOTE] W tych ostatnich, a np. w początkowych nie -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elza22']jak tak o niej pisałaś to jakoś zupełnie inaczej sobie ją wyobrażałam domek znajdzie szybciutko[/QUOTE] Ja też nie myślałam, że taki z niej słodziak. Cioteczki, co ja znowu poknociłam, że banerek widać nie we wszystkich moich postach??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elza22']dziewczynka jest Śliczna;-)[/QUOTE] Też jestem tego zdania!!!!!!!!!!!!!!!! Beatko, za Twoje egzaminy będziemy trzymać kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!