Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Jestem jednak i zaglądam do maleńkiej:loveu:
  2. [quote name='Kryzia']Nareszcie bidulka może spać w cieple i spokoju. Gabi, w tym schronisku takie uszy to norma :)[/QUOTE] Oj tak, w dodatku w tym schronisku są śliczne i grzeczne psiaki, nic tylko brać i kochać:loveu:
  3. [quote name='__Lara']oooo :) to wygłaszcz go od wszystkich cioteczek :D :D[/QUOTE] Oj tak, wygłaszcz przystojniaka:lol:
  4. Śliczny maluszek, widać, że jest przerażony sytuacją, w jakiej się znalazł:placz:
  5. [quote name='Panna Marple']Będzie cacy, spoko:lol:[/QUOTE] [quote name='AgusiaP']ja jestem:lol:będzie dobrze;)[/QUOTE] [quote name='bela51']Kochani, na tym wątku jest sporo milosniczek malutkich piesków. Zajrzyjcie, mały Yorczek w schronie:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238881-Śliczny-piesek-w-typie-Yorka-pilnie-potrzebuje-domu!!!?p=20300940#post20300940[/URL][/QUOTE] Już zaglądam Beluniu [quote name='Mysza2']Nie zapomniały Gabi, cały czas pamietają A Ty się nie denerwuj bo ciocia Ulv to bardzo solidna firma:) Wiozła nam na części trasy Brunka (też do Michelle zresztą)[/QUOTE] Dzięki Kochane, że jesteście
  6. Kto tu kasę zbiera??????? U mnie z finansami krucho, ale wspomogę Zosieńkę jednorazową wpłatą:loveu:
  7. A co tu tak pusto, cioteczki zapomniały o Stefuni. Stefcia jutro jedzie do Michell, ja okropnie się denerwuję. Dzwoniłam do ulv, ale miała wyłączony tel. więc napisałam sms-y, bo nienawidzę się nagrywać na sekretarkę;)
  8. [url]http://img268.imageshack.us/img268/415/014pb.jpg[/url] Jaka ona śliczna!!!!!!!!!!! Na tym posłanku tak słodko śpi. Jest o wiele ładniejsza niż na fotkach ze schronu. Maleństwo kochane, jak dobrze, że opuściła schron. Oby w DS wszystko było ok. i sunie się dogadały. A na ile Igiełkę ocenił wet? Ona jest rzeczywiście podobna do Nuteczki - wielkie uchole i urok osobisty:loveu:
  9. [quote name='Wercyngetoryks']Przelew zrobiony! Popytam też czy ktoś nie wziąłby suni. Dajcie znać jak zajedzie i czy faktycznie jest w ciąży! A! A w jakiej miejscowości będzie Stefcia? PS Jak już Stefcia znajdzie dom to ja dalej będę wpłacać te 10 złotych, to będzie na potrzeby innej biduli. Same zdecydujecie na co.[/QUOTE] Kochana, jak Stefcia znajdzie dom to Ty sama zdecydujesz na kogo chcesz wpłacać, a potrzebujących psiaków multum
  10. [quote name='AgusiaP']Dam znać Gabrysiu, gdyby dziewczynki chciały skorzystać z Twojej pomocy;)[/QUOTE] Ok. Aguś, z góry dzięki. Teraz jestem u rodziców i oczywiście zaraz po obiadku weszłam na Dogo [quote name='Gru777']Postaram się zrobić więcej zdjęć, aktualnie sunia gdzieś powędrowała, ale cały czas kręci się w pobliżu. Dostała jeść, obrożę i zostanie odpchlona/kleszczona. Na 100% ma teraz cieczkę, bo dookoła kręci się co najmniej kilka psów. Czekam na info odnośnie sterylizacji. Po 16 jedzie do stajnia, a wszyscy moi znajomi, próbują znaleźć jej dom tu, na miejscu. Może nie będzie trzeba jej nigdzie dalej odwozić.[/QUOTE] Oczywiście, że było by najlepiej, gdyby sunia znalazła domek blisko miejsca pobytu. Jeśli nie stały to chociaż tymczasowy. Czasem to graniczy z cudem, a czasem szybciutko się udaje. Biedna maleńka
  11. [quote name='Wercyngetoryks']Przelew zrobiony! Popytam też czy ktoś nie wziąłby suni. Dajcie znać jak zajedzie i czy faktycznie jest w ciąży! A! A w jakiej miejscowości będzie Stefcia?[/QUOTE] Bardzo dziękuję za deklaracje:cunao::cunao: Stefcia jedzie do Dzierżoniowa. Czy jest w ciąży nie wiadomo na 100%, ale istnieje takie prawdopodobieństwo
  12. [quote name='Gru777']Sunia do 6 rano, grzecznie spała w domu :) siedziała cichutko jak myszka, wszystko przebiegło bez większych problemów :) Dziś po 16 mam nadzieje pojedzie do stajni.[/QUOTE] Cudna maleńka, a teraz jest na dworze????????? Ja prawdopodobnie od dzisiejszego do jutrzejszego popołudnia będę bez netu. Mam nadzieję, że w razie potrzeby AgusiaP do mnie zadzwoni
  13. [quote name='obiezyswiat75']Może moja wpłata na transport zostać w puli :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose:, właśnie miałam pisać do Ciebie w tej spr. ale odpisywałam na pw odnośnie wpłat
  14. [quote name='margoth137']obiecałam jednorazową, proszę o nr konta na pw, póki mi dogo działa;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję, już wysyłam:loveu:
  15. [quote name='ajw']Dzień dobry Stefciu:cool1: Przepraszam za to zamieszanie z moją wpłatą:oops: wystarczyło napisać nick... jakoś mi się zapomniało. Ale już wszystko wyjaśnione![/QUOTE] Nie ma sprawy, nic się nie stało. Witamy na wątku ślicznoty:loveu:
  16. Cioteczki Kochane, właśnie dzwoniła do mnie p. Danusia z wiadomością, że pokryje w całości koszty transportu:loveu::loveu::loveu: Ja już za transport przelałam cioteczce ulv:lol: Zaraz napiszę do cioci obiezyswiat75, która wpłaciła 150 zł na transport z pytaniem, czy te pieniążki mogą zostać w puli Stefci.
  17. [quote name='iwonamaj']Ciekawa jestem jak nocka minęła...[/QUOTE] Ja również, czekamy na wieści
  18. [quote name='kiyoshi']odwiedzam śliczną Stefcie...:) jeśli będzie potrzeba mogę ją wspomóc ogłoszeniami:)))[/QUOTE] Dziękuję serdecznie, będę pamiętać:loveu:
  19. [quote name='Mysza2']Od Ajw jednorazowa[/QUOTE] Dzięki Myszko:loveu:
  20. Jaki cudny staruszeczek, taki biedny:placz:
  21. [quote name='Kamila Proc']jestem u Stefci[/QUOTE] Witamy serdecznie:loveu: [quote name='AgusiaP']Tak jest stała:multi:[/QUOTE] Super:loveu: Jeszcze tylko 13 zł i będzie komplet deklaracji:multi:
  22. [quote name='AgusiaP']Stefciu kochana Ty nasza :loveu: masz kolejną stałą deklarację od cioteczki Wercyngetoryks w wysokości 10zł:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Pięknie dziękujemy kochana:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Aguś, jak Ty to robisz, że ciągle znajdujesz chętnych do dawania deklaracji:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Bardzo, bardzo dziękujemy. Rozumiem, że to stała dekl.
  23. [quote name='Mysza2']Nie ujęłaś bo nie pisała na wątku tylko na pw do mnie , a ja zapomniałam na wątku wpisać kwoty, nie wiem skąd jest, ale pisała że wczoraj zrobiła przelew na 10 zł. Wyslij do niej pw i zapytaj czy wpłata od Agata .... z ...... to od niej[/QUOTE] Ok. dziękuję Myszko, już piszę. A czy to stała dekl. czy jednorazowa?
  24. [quote name='Mysza2']Gabi, te 10 zł to chyba od cioci Ajw, robiła wczoraj przelew (pisała mi na pw) i deklarowała 10 zł jednorazowej[/QUOTE] Myszko, a skąd ta cioteczka i czy ma na imię Agata. Ja takiej cioteczki nie mam ujętej w deklaracjach, czyżbym przeoczyła?????????
  25. [quote name='AgusiaP']Mamy kolejną stałą deklarację w wysokości 7zł od cioteczki mkgce:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cunao: ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Dziękujemy serdecznie:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...