-
Posts
32984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']dzisija poleciala do Gazety Zabkowickiej.... i czekamy[/QUOTE] Zaciskam kciuki z całych sił!!!!! -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']o kurcze, cały czas mówiła Pani piesek, a ja zakręcona przyjęłam że samiec. No to Negra, Afra, Tina, a może ktoś ma lepszą wenę[/QUOTE] Biedna sunieczka, może została wyrzucona. Suczki tak po prostu się nie gubią. -
[quote name='Mysza2']podesłałam linka do watku Bostona Pani Oli, która dzisiaj była u naszego Biszkopcika w Sosnowcu. Gdyby jej wpadł w oko to lepszego człowieka trudno psu życzyć (chyba że ja zupełnie nie znam się na ludziach)[/QUOTE] Oby Bostonek panią Olę zauroczył
-
Oto tekst: [B][COLOR=#4b0082] Śliczny Czaki wyrzucony z samochodu szuka kogoś, kto go pokocha na zawsze Czaki to nieduży, czarny, długowłosy piesek w wieku ok. 5 lat. Jest bardzo wesoły i energiczny. Waży 9 kg Został wyrzucony z samochodu, jak zbędny przedmiot przez kogoś, komu zapewne ufał i kto był dla niego ważny. Cudem uniknął śmierci pod kołami samochodu. Jest grzeczny, akceptuje inne psy, czasem na niektóre szczeka, ale nie wykazuje agresji. Wobec ludzi jest łagodny i posłuszny. Na smyczy trochę ciągnie. Bez problemu zostaje sam w domu przez kilka godzin, utrzymuje czystość, niczego nie niszczy. Wpatruje się w człowieka, jakby prosił, aby nic złego już go nie spotkało. Chętnie podaje łapkę, słysząc zwrot: „Idziemy na spacerek” szaleje z radości. Lubi zabiegi pielęgnacyjne np. czesanie. W gabinecie weterynaryjnym jest grzeczny, pozwala się obejrzeć i zbadać bez problemu. Będzie szczęśliwy zarówno w domu z ogrodem (ale nie w budzie), jak i w mieszkaniu w bloku. Ważne, żeby miał przy sobie ukochanego człowieka. Może zamieszkać z innym pieskiem. Czaki obecnie przebywa w domu tymczasowym w Starachowicach. Jest zdrowy, odrobaczony, wykastrowany, przed adopcją zostanie zaszczepiony. Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej.[/COLOR][/B]
-
[quote name='Marycha35']Jak to dzikusek możesz mieć wesoło! Ale może się uda:) Fajnie, że chcesz mu pomóc. U moich rodziców w bloku mieszka koło piwnicy, ma tam miseczki, kocyk swój i piłeczki do zabawy jeden taki dzikus Boluś, tygrysek dachowiec. Nie zechciał w mieszkaniu u rodziców być, za to w bloku i owszem. Wychodzi kiedy chce, jeść dostaje, byłam z nim u weta, jest zdrowy, regularnie odrobaczany i odpchlony na wszelaki zaś. Teraz już nawet łaskawie pozwala mi się głaskac i mruczkuje wtedy cudnie:) Był dzikuskiem, teraz już łagodnieje. Jest nadzieja z takimi tygrysami bengalskimi;)[/QUOTE] Ten dzikusek też jest na osiedlu, gdzie mieszkają moi rodzice
-
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Maksika. Co u Zuzi??? Ja dzisiaj dostałam info o kotku, który ma coś z oczkiem. Jutro idę na łowy, będzie trudno, bo kotek jest dziki -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Jestem u biedaczka, miał ogromne szczęście, że p. Gosia go znalazła -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Stefciu, myślałam że już dawno w domku własnym jesteś....Mam nadzieję, że już wkrótce tak będzie :)[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję. Tyle nieszczęść dookoła, dzisiaj dowiedziałam się o małym kotku, który ma coś z oczkiem. Jutro będę starała się go złapać. A Stefunia powinna już śmigać do domku i zwolnić miejsce u Michell kolejnej bidulce -
To wspaniale, że taka cudowna osoba p. Oli. Jestem tego samego zdania, co Marycha35, ale teraz p. Zosia musi zadecydować. Tak, czy siak niedługo pewnie będę mogła zmienić tytuł. Dzisiaj dowiedziałam się o kotku, który ma coś z oczkiem, będę jutro lub we wtorek próbowała go złapać. Jak mi się uda dam cynk, tzn. założę wątek
-
[quote name='paula_t']Zjada mi całego posta, nie wiem czemu :(Kiedyś mu założyłam ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215567-DO-USUNIĘCIA-Maleństwo-bez-oczka!-Błagam-o-pomoc![/URL] ), ale przez to, że wtedy nie udzielałam się na dogo, to niestety brzydko mówiąc olałam ten wątek. Podobno kot ma jak to określił weterynarz "wrodzoną agresję" - skacze na plecy, nogi Ich synka, drapie itp. Nie mam już siły:shake: Boję się, że Ferdynand i mój psiur nie przypadną sobie do gustu, bo Bandzior jest jedynym moim zwierzakiem, bardzo do mnie przywiązanym i zaborczym, a tu jeszcze trzeba szukać DT/DS kotu, którego pokochałam z całego serca, dla którego chciałam najlepiej z całej bandy kotów, która przewinęła się przez mój dom .[/QUOTE] Czy to prawda z tą wrodzoną agresją, czy bujda, nigdy o czymś takim nie słyszałam????????? A ile ten kicio ma???
-
[quote name='Panna Marple']Jednemu z moich psiaków zdarza się zareagować niefajnie na jakąś obcą osobę, ale to są bardzo rzadkie epizody i głównie dochodzi do nich w przypadku facetów w kapturach zasłaniających twarz, więc najpewniej to wspomnienia z przeszłości... Martwi mnie to, że Czaki zrobił to kilkukrotnie tego samego dnia... Może faktycznie coś go boli? Lub czegoś się przestraszył? A może chce bronić pańci?[/QUOTE] Może te osoby mialy coś wspólnego np. w ubiorze, co mu skojarzyło z kimś, kto go skrzywdził, albo faktycznie bronił Stepelki. [B]Tylko, jak zapobiec takim sytuacjom??????????[/B]
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1968/65265839.jpg[/IMG] Słodziaki odpoczywają:loveu: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']rece opadają po takich telefonach...[/QUOTE] Niestety, czekamy na sensowny telefon -
O rany biedny kicio, czy on ma wątek na dogo, czym Ci ludzie się tłumaczą? Znudił im się, czy nie spełnił oczekiwań????????:angryy:
-
[quote name='stepelkaa']Chciałam powiedzieć, że z Czakim mamy problem. Wczoraj jeszcze było dobrze, a dziś rzuca się na ludzi. Na spacerze szedł spokojnie i nagle podskoczył do dziewczyny ręki dziewczyny obok której wcześniej przechodził spokojnie. Stwierdziłam, że może mu się z kimś skojarzyła. Potem rzucał się do starszego mężczyzny, potem do psa ( wcześniej tylko szczekał i obwąchiwał się) , a następnie do ludzi przychodzących do naszego domu ( z czego jedną z dziewczyn już wcześniej poznał i nie było problemu). Wczoraj przychodziła do nas ciocia, której nigdy wcześniej nie widział, czyli wkraczała na nasz teren i nic. Wszystko było dobrze, skakał ale bez złości, a dziś taka zmiana i to w tak małym czasie. Nikt go nie uderzył, nie nastraszył na spacerze ani nic. Także nie wiemy co zrobić, doradźcie...[/QUOTE] Co ten Czaki wyprawia????? Nie wiem, co doradzić, zmartwiłam się............. A może coś mu jest, np. coś go boli, nie wiem....... Pamiętam, jak kiedyś mój Misiu, gdy był chory i rozdrażniony złapał faceta za nogawkę, co nigdy wcześniej, ani późnniej się mu nie zdarzyło w stosunku do nikogo
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']To też, ale już nawet nie o to chodzi że tylko pisze bo może to inne pokolenie a ja się czepiam, ale nawet słowem nie zapytał o psa żeby o nim się czegoś więcej dowiedzieć.[/QUOTE] To w takim razie o czym pisze???? Pomyliło mu się z sympatią.pl czy co???? -
[quote name='stepelkaa']W tym momencie to sobie śpi u mnie na łóżku. Dziś urwis zjadł mi żelki i 3 delicje, ajj chwila nieuwagi i już ściągnął z biurka. I chodzi w szelkach, wszystko jest ok, tylko muszą być dobrze przylegające żeby się nie wyplątał. Kupiłam Koce granatowe szelki, tak więc ostatecznie Czaki chodzi w tych męskich granatowych a Koka w czerwonych Czakusia. ;) Zrobiłam mu ogłoszenia na mazowieckie, małopolskie i świętokrzyskie. Jutro będę robić dalej ;)[/QUOTE] Stepelko, cudownie, że mu tyle ogłoszeń zrobiłaś:loveu: Czekamy na ten jedyny telefon
-
[quote name='Sara2011']Pan Jacek dzwonił i poinformował że koło godz.22 powinien być w Gorzowie. A ja właśnie zaparzyłam sobię kawę bo coś mi się zaczęła głowa kiwać i najchętniej poszłabym już spać a tu trzeba być w pogotowiu i oczekiwać gościa:-).[/QUOTE] To jeszcze około godzinki, jak cudownie, że maleńka będzie u Ciebie Saro:loveu: