-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']tylko, ze to platny dt tak? a nie "tylko" za zwrot kosztow wyzywienia i ewentualnego leczenia? :sad:[/QUOTE] Jutro zadzwonię do Kikou i zapytam jak to widzi, tzn. kwestię finansową [quote name='Aimez_moi']Byloby wspaniale......... dziadzio bardzo zasluguje na to aby Go wyciagnac......[/QUOTE] [quote name='RudyKas']I ja nie pozostanę obojętna, jeśli go wyciągniecie to też się dorzucę miesięcznie. Najwyżej przestanę jeść:P[/QUOTE] [quote name='asiuniab']i ja przyszłam do dziadunia, bo mam do Nich słabość;[/QUOTE] Dziękuję wszystkim za przybycie na wątek [quote name='mdk8']jakiś czas temu czytałam o psiaku, który w schronie cały czas leżał i wet. stwierdził nieodwracalny niedowład. Psiulek znalazł dom i po kilku tygodniach " normalnego jedzenia" stanął na nogi i nawet było zdjęcie jak biega. Płakałam jak czytałam jego historię. Jeżeli zdecydujecie się go wyciągnąć to miesięcznie wspomogę psinę jakimś groszem.[/QUOTE] Psiaki w nowych domach odżywają, jak wzięłam do siebie Nutkę na BDT ( z tego schronu, co Żuczek) myślałam, że jest stara, bo bardzo powoli chodziła. A potem biegała jak torpeda. Spędziła w boksie 6 lat -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']tamta na pewno lepiej sobie radzi bo wydaje się ,ze bidulka całe życie na łańcuchu spędziła. A ta malutka z ciepłego domu do zimnego schroniska to tragedia:-( a na dodatek ma zapalenie pęcherza ,leczymy ją jest na antybiotyku.Waży 4,20:)[/QUOTE] Jak dobrze, że ją wzięłaś:loveu: -
[quote name='nikola.']Nie wiem jak to napisać, nie lubię przekazywać złych wiadomości ! :( Ale muszę...Przykro mi bardzo :( Biedny Viki nie pojedzie do domu :( Pani, która miała Go adoptować złamała nogę, mieszkają na 4 piętrze, a narzeczony Pani, pracuje :( Viki zostaje w schronisku, a my dalej szukamy mu domku :( PRZEPRASZAM, nie wiedziałam, że tak będzie :(((([/QUOTE] Oj, niedobrze, a jak pani dojdzie do siebie po złamaniu, to już Viktorka nie będą chcieli???
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Holender nie potwierdziłam??? :ices_bla: Przepraszam Cioteczko, oczywiście, że wpłynęły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Nie masz za co przepraszać:lol: [quote name='michelle04']A Pańcia niech szybciej podejmuje decyzje, bo taaaaaki skarb może jej przejść kolo nosa :eviltong:[/QUOTE] Wszyscy się zastanawiają i zastanawiają zamiast Stefcię zabrać do domu i mieć wspaniałą psią przyjaciólkę -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']a tak sobie jemy :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7830/86234661350403199869531.jpg[/IMG][/QUOTE] Cudna fotka, chyba Igiełka nie mogła lepiej trafić:loveu: -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Tak ta mała pojechała do Kielc ,zawiozłam ją do Zawiercia i tam ją odebrała ta Pani,Spotkałyśmy się w połowie drogi.Wstawię potem zdjęcie:) Lita była na kolejce ale niestety pojawiła się w schronie taka bidulka po śmierci właściciela,cała zestresowana trzęsąca się i przeziębiona ,no i nie miałam sumienia i nie mogłam jej nie wziąć.Zaraz jak zadzwonili kazałam ją przywieźć i jest u mnie od czwartku. [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=2176&Itemid=33[/URL] Tamta bidulka musi niestety poczekać:( ale myślę o niej:)[/QUOTE] Jaka malizna słodka, dobrze, że ją wzięłaś, a jak tamta mała się miewa, radzi sobie w schronie??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Zobaczcie co Stefa wyprawia :diabloti: [URL]http://w630.wrzuta.pl/film/7b3v97gPeXY/20130224010[/URL][/QUOTE] Jaka szczęśliwa Stefunia, a Kesh oczywiście ze swoją ukochaną piłeczką:loveu: Pani, która pytała o Stefcię jest z Wrocławia, miała sunię z tamtejszego schroniska. Co do Stefci, to jeszcze się zastanowi i ewentualnie da znać Michelle, dotarły pieniądze za drugi miesiąc? -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']kochane mam darczynce Kasie W. z fb na 25 euro :multi: :loveu: potrzebuje Swift i Iban dla konta fundacji...[/QUOTE] Jak się wie jaki bank to chyba można znaleźć swift w internecie, ale nie wiem czy jest potrzebny swift i Iban, czy to lub to. Dziękujemy darczyńcy z całego serca:loveu: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Poczekaj Dziadziu jeszcze chwilkę - Ciebie też spróbujemy wyciągnąć.[/QUOTE] Pytałam Kikou, może przyjąć Żuczka tylko jeszce co do kosztów nie ustaliłyśmy, co Wy na to????? -
[quote name='nikola.']To będzie mieszkanie w bloku...może nie wszystkim będzie sie to podobało, ale Państwo, którzy chcą Go adoptować, przygotowali się na to, że nie będzie łatwo i podjęli decyzję... Pan będzie Go znosił i wnosił na rękach...[/QUOTE] Ja nie widzę problemu, że w bloku. Psy w blokowiskach są o wiele szczęśliwsze niż np. te łańcuchowe na wsiach:-( Będę tu zaglądać w oczekiwaniu na nowe wieści. Tak się cieszę:loveu: A czy jest szansa na fotki z DS????
-
O k.... co za debil, pomysł na biznes sobie znalazł:angryy: Dobrze, że koszmar suni się skończył, teraz musi być tylko lepiej
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']ciociu kochana jakie malo? moze ktos wypatrzy naszego dziadziunia... :) jak bedziesz mogla, to pomim prosze ogloszenie na tablica.pl, ja bede je aktualizowac co 2 dni... [URL]http://tablica.pl/oferta/zuczek-maly-i-bardzo-biedny-dziadeczek-w-schronisku-ID2mwNB.html[/URL][/QUOTE] Super, że będziesz aktualizowała co 2 dni:loveu: Tak sobie myślę, że skoro Żuczek ma 10 - 12 lat to może nie pisać, że potrzebuje domu na dożycie, bo zostało mu niewiele czasu. A może on odżyje po wyjściu ze schronu i będzie jeszcze żył kilka lat. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']No właśnie- wyciągamy drugą?[/QUOTE] Też się zastanawiam, ja jestem za, ale chyba musimy poczekać na decyzję Toyoty. Toyota, odezwij się. Ale Petunia/Zosieńka mała, ja myślałam, że jest większa -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']przesłałam maila i do Giselle i do Gabi:)[/QUOTE] Dzięki serdeczne. Właśnie napisałam istną epopeję do tej pani. Opisałam Stefcię w superlatywach. Zapytałam panią jakie warunki oferuje i skąd jest, bo nie napisała. Zobaczymy, czy odpisze:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']mam zapytanie mailowe o sunie!! BRZMI OBIECUJĄCO!!! KOMU PRZEKAZAĆ MAILA??????? PILNE!![/QUOTE] O rany, ale się dzieje!!!!! Kioshi, możesz przekazać mi maila, bardzo proszę, jestem bardzo ciekawa jego treści. Gisell, odpisałaś na niego??? Jeśli nie to ja odpiszę. Mail, czy rozmowa tel. to chyba nie ma wielkiej różnicy, ważne aby ludzie się zgodzili na wizytę przedadopcyjną -
[quote name='Martika@Aischa']Poza tym dziewczynki kochane chciałam PODZIĘKOWAĆ pięknie Pani Anetce za ogromne serducho i za opiekę nad naszym chłopakiem :loveu::loveu::loveu: [B]Pani Anetko - DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA [/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań dla Pani Anetki:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']BYŁ TELEFON z Wroclawia mieszkanie dwoje dzieci i podobna do ich suczki pomyslą no to czekamy A Benio sliczny[/QUOTE] Czekamy cierpliwie, trzymam kciuki!!!!!!!!! -
[quote name='Martika@Aischa']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Pani Marzenki ;) Bostonek spokojnie jechał w aucie i zaraz po przyjeździe pięknie zjadł kolację :) Obwąchał wszystkie kąty i jakoś posmutniał ...musi się chłopak przyzwyczaić do nowego domku i nowych ludzi. Państwo są jednak dobrej myśli bo są chłopakiem zachwyceni :) Zaraz wezmą go na długi wieczorny spacer :) Jakoś mam dobre przeczucia :)[/QUOTE] Bostonek na pewno szybciutko się przyzwyczai, a że Państwo są NIM zachwyceni to mnie wcale nie dziwi:loveu: