Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Mazowszanka']A Stefcia w jakich warunkach jest hotelowana ? W kojcu czy w domu ?[/QUOTE] Od początku było ustalone, że Stefcia będzie w kojcu z możliwością wychodzenia na podwórko pod nadzorem, ze względu na jej skłonności do ucieczek. Później, po sterylce przebywała w domu, co nie było łatwe, bo na początku bała się tam wejść. Patrząc na zdjęcia i filmiki ze Stefcią nie mam wątpliwości,że ma dobrą opiekę. Czy to wszystko jest mistyfikacja???????????????????
  2. [quote name='Mysza2']A ja mam dobre wiadomości z tego domku podesłanego przez Anulę 35 km za Warszawą. Państwo obejrzeli zdjęcia i Pani oddzwoniła że Afra jest bardzo podobna do ich ostatniego pieska i chętnie ją adoptują. Poszukam kogoś z okolic do przeprowadzenia wizyty. Pani chciałaby się upewnić że nic poważniejszego nie wyjdzie u Afry w związku z tym wypadkiem i odczekać 2 tygodnie do czasu aż miednica powinna się zrosnąć.[/QUOTE] Wspaniałe wieści, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='michelle04']W związku z zarzutami jakie pojawiły się pod moim adresem na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page34[/URL] proszę Cioteczki o przemyślenie hotelowania u mnie Stefki, gdyż polowanie na czarownice mnie nie ominie, a nie chciałabym by Stefa na tym ucierpiała - przepraszam Was za to całe zamieszanie :roll:[/QUOTE] Później poczytam, ale jeśli chodzi o Stefcię nie mam zastrzeżeń
  4. [quote name='ewu']Ja niestety nie ale miałam pomysł tylko nie wiem czy realny...[/QUOTE] Ewu możesz się podzielić tym pomysłem, każda propozycja jest warta rozważenia [quote name='kolejna kobietka']boje sie, ze nie zdazymy mu pomoc :bigcry: nie wiem, czy widzialyscie ostatnia bide, dla ktorej toyota zalozyla watek... :-(:-(:-([/QUOTE] Oby udało się mu pomóc, o którą bidę chodzi????
  5. [quote name='obiezyswiat75']Maksio chyba wiosnę poczuł. Siedzi całymi dniami na tarasie, nie chce przyjść do domu, a ja się boję, że się zaziębi. Rozłożyłam mu kocyk, to przynajmniej tyłek mu nie zmarznie.[/QUOTE] Maksik jest cudowny. Elu, jak o nim piszesz to ja mam normalnie to wszystko przed oczami, jakbym GO widziała. Buziaczki dla Maksika i reszty ekipy
  6. [quote name='bela51']To na pewno nie był domek dla Stefanii, ale dobrze, znajdzie sie nastepny. Powiedzcie mi tylko, czemu ludziom najczęsciej brakuje elementarnej kultury, umiejetnosci jakiegos zachowania sie z klasa i szacunkiem dla drugiej osoby. Wszyscy sie z tym spotykamy, ja równiez. Jesli ktos nie chce wywiazac sie z danej obietnicy , najczesciej milknie. A przeciez, czy nie byłoby milo, gdyby Pani odpisała, ze dziekuje, ze jednak bedzie jeszcze szukac dalej, ze to chyba nie ten pies , o ktorym marzyła. Czy to takie trudne ? Lepiej zamilknąc, a naiwni dogomaniacy niech czekają i się łudzą ...[/QUOTE] To prawda, takie czekanie i łudzenie się jest okropne. [quote name='teresaa118']Na pewno Stefcia znajdzie przecudny domek, musimy tylko uzbroic sie w cierpliwosc. Alimenty za marzec juz wplacone. Poprzytulajcie ta pieknotke od cioci .teresaa 118[/QUOTE] Alimenty od Ciebie cioteczko już na koncie 50,- oraz 5,- od Madziak25 :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  7. [quote name='ewu']A myślałyście o tym co Ci na pw napisałam?[/QUOTE] Ewu, masz może kogoś chętnego, kto dałby małemu BDT????
  8. Milusiu, bądź szczęśliwy tam, gdzie teraz jesteś. Smutno mi bardzo:-(:-(:-(
  9. [quote name='Martika@Aischa']Umowa podpisana :) Zarówno nowa Pani jak i Pan Bostonka to super fajni ludzie :) chwalą ...chwalą ...chwalą chłopaka :) To jest ten domek jestem pewna :) Pani Marzenko jest Pani wspaniałą osobą i tak bardzo się cieszę że Bostonek trafił właśnie na Panią :calus: Chłopak oczywiście odstawił taniec radości jak przyjechałam i rozdawał buziaki na lewo i prawo ;) jak by mógł to by przemówił chcąc mi wszystko opowiedzieć :loveu: Kochany ...wspaniały psiak :) Bostonku psiaku kochany bądź szczęśliwy już na ZAWSZE :calus: A my możemy wreszcie spać spokojnie ;) Zaraz prześlę do naszej Beatki zdjęcia z nowego domku :)[/QUOTE] Jak miło czytać takie wieści:loveu:
  10. [quote name='asiuniab']matuńku, trzeba coś psiaczkowi znaleźć:([/QUOTE] Kikou może go przyjąć na PDT i co prosimy o deklaracje, czy szukamy bezpłatnego lub za zwrot kosztów????
  11. [quote name='gosia2313']Z tego co mówili Ci ludzie to ta beczułka jest młodsza ma 7 lat, ta chudsza niby 13 <!!> w co mi się w ogóle wierzyć nie chce :O :O Kruszynka to może jest ta czarna, bo ta 7 letni to jest poooorządnie spasiona[/QUOTE] Dziękuję za odp. A tak na wysokość to jakie są. Przepraszam, że tak drążę, ale taki znajomy facet z osiedla szuka małej suni
  12. [quote name='AgusiaP']Nic to czekamy...[/QUOTE] Pani już nie odpisała, ani nie zadzwoniła, trudno
  13. Na razie tkwi biedak w schronie:-(
  14. Ten tekst jest piękny!!!!!!!!!!!!!!! Mam mokre oczy. Co nowego u Czakusia???
  15. [quote name='kolejna kobietka']eee pokrecilo mi sie :lol: to kocurek :)[/QUOTE] Czyli dwie dziewczyny i rodzynek:loveu:
  16. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-p-PQCnyqoIw/US5R2d6_OHI/AAAAAAABzbg/RcKkA3X5cGI/s640/DSC_1041.JPG[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-MRi4NVKRXyA/US5SkfMoVOI/AAAAAAABzcA/KMjtPTQuzFk/s640/DSC_1039.JPG[/URL] Czy te kruszynki były z jednego domu? Ile ważą? Wyglądają na malutkie. Czy ta okrąglejsza jest młodsza?
  17. [quote name='AgusiaP']Pewnie dzisiaj już nie zadzwonią może jutro....[/QUOTE] Czekamy w takim razie
  18. [quote name='kolejna kobietka']hihi, tak to kicia :)[/QUOTE] Czyli same dziewczyny???
  19. [quote name='paula_t']Z jednej strony przykro, ale z drugiej lepiej nie wydawać Czakiego do domu, co do którego ma się wątpliwości, bo za moment pies mógłby wrócić z adopcji, a w najgorszym wypadku wpaść pod samochód:shake:[/QUOTE] Smutno, że to nie jest najlepszy domek na świecie, ale tak jak pisze Paula, lepiej nie wydawać Czakiego, jeśli ma się wątpliwości. Tu chodzi o to, by był szczęśliwy, miał należytą opiekę i miłość, a nie o to żeby szybko wydać go do adopcji. Nie ukrywam, iż miałam nadzieję, że to będzie TEN domek, ale cóż - czekamy dalej.
  20. [quote name='Mysza2']Gabi dzwoniłam żeby Ci powiedzieć, ale nie odbierałaś, a ja nie miałam dostępu do kompa. Wizyta przełożona na jutro na 17.[/QUOTE] Faktycznie, przepraszam chyba już głucha jestem. Trzymamy kciuki w dalszym ciągu
  21. [quote name='Olena84']Żadna deprecha! I proszę mi tu kciuki trzymać;), co prawda ni pewnego, ale moze może coś sie szykuje dla aramiska...[/QUOTE] Zaglądam do Aramiska i zaciskam kciuki
  22. [URL]http://img823.imageshack.us/img823/3685/black2e.jpg[/URL] Smutaska śliczna
  23. [quote name='stepelkaa']chyba nie wytrzymam jeszcze całej doby na wieści ;)[/QUOTE] Będzie ciężko, ale nie mamy wyjścia;)
  24. [quote name='stepelkaa']czy coś wiadomo już ?[/QUOTE] [quote name='paula_t']Czekam cierpliwie.....[/QUOTE] [quote name='magdyska25']myślałam, ze już będą jakieś wieści....czekam z niecierpliwością[/QUOTE] Chyba jednak wizyta przełożona, bo Agusia nie dzwoniła
  25. [quote name='Nilsson']Taka mała pierdułka kilo większa od mojej Tosi:) Była bardzo smutna bo straciła Pana i na dodatek chora .Jutro robimy usg i prześwietlenie czy czasami nie ma kamieni.Obecnie jest weselsza ,już macha ogonkiem na mój widok chociaż z początku powarkiwała:)[/QUOTE] Kruszynka, pewnie na początku się bała, a potem zrozumiała, że nic złego jej nie spotka
×
×
  • Create New...