Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Mam nadzieję, że nt. Czakusia będą lepsze wieści niż o Stefci, Agusia ma dzwonić do P. Edwarda wieczorem. Stefcia wraca z adopcji:-(
  2. Stefa nie może zostać u p. Małgosi......:-(
  3. Trafiłam tu z bazarku Pameli, później poczytam. Czy ta kicia Anusia, której zdjęcie jest 2 # ma już domek, jest śliczna:loveu:
  4. [quote name='obiezyswiat75']Nie, ale z tego samego schronu. Jutro wkleję wątek. Maksio się zakochał całkiem i na zabój :)[/QUOTE] Maksik KOCHANY i KOCHLIWY chłopak:loveu:
  5. [quote name='zolziatko']Kochani, mam nadzieję, że Pani Natalia nie będzie mieć nic przeciwko temu, że wstawię treść smsa, którego dzisiaj dostałam rano. Miód na me serce :) "Witam Pani Zanetko:) chcialam tylko powiedziec ze u nas wszystko w porzadku, Ferdzio jest WSPANIALY, zostal juz ulubiencem calej naszej rodzinki. Pieszczoszek nasz Kochany. Troszke zaczepia papuge ale po chwili idzie sobie spac. Kochamy go Bardzo. Rozdaje buziaki na okraglo i slodko spi z nami. Dziekujemy za Niego...:) pozdrawiamy serdecznie. Natalia od Ferdzia:)". Chyba Ferdziu trafił na naprawdę fajny domek :)[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!!
  6. [quote name='obiezyswiat75']Mam fotki, ona ma swój wątek na dogo, potem wkleję link. Na reszcie stada nie zrobiło to absolutnie żadnego wrażenia - one przyzwyczajone już :) Sunia jest z DT zabrana, jak będziesz miała czas przeczytać wątek, to pewno zrozumiesz, dlaczego jest u nas.....[/QUOTE] Bardzo chętnie poczytam, czy to jedna z suń, która miała jechać do Wojtyszek?
  7. [quote name='obiezyswiat75']I ta zima ma do połowy kwietnia trwać..... A u nas kolejne powiększenie rodziny. W sobotę przywieźlismy z mężem psa z Bydgoszczy. A tak właściwie to sunię. Młodą. Mieliśmy już nie brać więcej zwierząt, ale wyszło jak wyszło, psiak był w potrzebie, po zwrocie z adopcji, podobno bardzo problemowy. Na razie problemów nie mamy, ale zobaczymy co będzie dalej.[/QUOTE] Ela, ja Cię po prostu uwielbiam:loveu: Zabraliście tę sunię ze schroniska? Jak to się stało, że trafiła w Wasze ręce? A co na to reszta czworonogów? Masz jakieś fotki suni? Kruszynka, którą wypatrzyłam ma jechać w czwartek do DS i wstępnie wybrałam inną sunię na tymczas
  8. [quote name='michelle04']Cioteczki ja ze swojego doświadczenia ze STEFKĄ zdecydowanie odradzam zostawienie jej na lince!!!!!!!!!!!! To sprytna dziewczyna i obawiam się, że przegryzie linkę i świat stanie dla niej otworem, ja dopiero po miesiącu, gdy zaakceptowała inne zwierzaki i zaczęła z nimi zabawy przestałam wyglądać co chwilę czy jest na podwórku[/QUOTE] Dzięki Michelle za wskazówki!!!! Zrobiłam przelew na kwotę 130 zł:lol:
  9. Przelałam właśnie moją skromną deklarację za marzec i kwiecień:lol:
  10. [quote name='kiyoshi']Gabi- a czy Stefcia ma jakiś identyfikator na szyi z numer telefonu na wypadek jakby co..tfu tfu...odpukac w niemalowane..ale jednak... albo może na poczatek.....by ją jakoś przypinać na bardzo długim sznurku??? (wiem, że to brzmi potwornie, ale to nowy teren...lepiej żeby sama nie spacerowała)....innej opcji nie widzę...[/QUOTE] Stefcia jutro będzie miała zakupioną adresatkę. Napisałam Pani Małgosi, że są takie długie linki zastępujące łańcuch. Może na początek by to się sprawdziło. Kiedyś Uwaga w TVN była na ten temat. Dawali ludziom ze wsi, u których psy były na łańcuchach takie właśnie linki ( tylko 1 facet wziął i pozbył się łańcucha, reszta olała temat:angryy:). Nie mam pojęcia, czy pies się w taką linkę nie zaplącze??? W środę Stefcia ma zostać w domu, oby tylko z nudów niczego nie pogryzła
  11. [quote name='ajw']Dzień dobry Czaki:lol: Patrząc za okno to myslę sobie, że pewnie szalejesz w zaspach co:razz:[/QUOTE] Ciekawe, Czy Czaki szaleje, czy woli doopkę grzać w domku na kanapie???
  12. Nowe doniesienia od Pani Małgosi są następujące. Stefcia jest bardzo inteligentna i posłuszna. W domu zachowuje grzecznie, nie brudzi. Jest wpatrzona w człowieka. W środę dzieci wracają do siebie, p. Malgosia jedzie do pracy. Wyjeżdża o 8mej, planowo powinna wrócić o 19tej, ale zamierza odwołać zajęcia w świetlicy terapeutycznej. Ze względu na Stefcię. Stefa zostanie zamknięta w domu, by nie próbowała uciec. Ja o ciągotach Stefci do ucieczek napisałam w pierwszym mailu, żeby potem nie było nieporozumień. Nie mam pojęcia, co zrobić by Stefcia podczas nieobecności p. Małgosi biegała na swoim podwórku i nie próbowała ucieczek
  13. [IMG]http://i49.tinypic.com/29lii9u.jpg[/IMG] Jaki on wpatrzony w Panią Zosię:loveu:
  14. [quote name='paula_t']Taka sama, dzisiaj rano ok. 7 się zaczęło i nasypało mnóstwo śniegu. Wróciłam stamtąd jakąś godzinę temu. Do domu wracaliśmy 40-50km/h:roll:[/QUOTE] Ja już mam dosyć pięknej zimy tej wiosny:angryy:
  15. [quote name='iwonamaj']wklejam z fb [B]A ja mam w ten już Świąteczny wieczór dobre wieści. Wczoraj ukazało się w lokalnej gazecie ogłoszenie Savanny i JEST ODZEW :). Savanna bardzo się podoba. Po świętach rozpoczynamy wizyty ...... Teraz odpoczywamy a po Świętach bardzo mocno trzymamy kciuki...[/B] [/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!!!!!!
  16. [quote name='michelle04']Wielkanocny Zajączek :loveu: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4464/f19692fa0014b5b751587bb6/20130331060-001[/IMG][/QUOTE] Ale słodziak!!!!!!!
  17. Dzięki Giselle za wstawienie fotek Stefci-wilczka:loveu:
  18. [quote name='giselle4']suuuper ,prosze):)[/QUOTE] Dzięki, już wysyłam:lol:
  19. [quote name='giselle4']sorry nie widzę fotek:([/QUOTE] Gieselle, mogę Ci wysłać na maila, bo znowu mam problem ze wstawieniem?
  20. [quote name='obiezyswiat75']Dziękujemy wszystkim za życzenia i rownież życzymy wszystkiego co najlepsze :) No i wiosny przede wszystkim :)[/QUOTE] Dziękuję, u Nas śnieżyca, jak diabli
  21. [quote name='Mysza2']Jak z dystansem to pół biedy :):) Będzie dobrze[/QUOTE] Też jestem tego zdania. Mam 2 fotki Stefci, która świątecznie pozdrawia z Nowego Domku:loveu:
  22. Wspaniały Bostonek u wspaniałych ludzi i tak ma być!!!!!!!!!! [IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] Wesołych Świąt!!!!!!!!!
  23. [quote name='kolejna kobietka']śliczności :) podobna do Małej Mi[/QUOTE] Śliczna jest, ale mnie najbardziej ujęło podobieństwo do mojego Kajtunia. Oto Kajtuś z Tolą, tymczasowiczką, która już w DS [URL]http://i50.tinypic.com/24l64k4.jpg[/URL] Cioteczki Kochane życzę wszystkim Wesołych Świąt!!!!!!!! [IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG]
  24. [quote name='paula_t']Ciekawe jak tam pierwsze święta Czakulcowe w nowym domku:razz:[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa. Ciekawe czy w Myszkowie taka śnieżyca jak u nas?
  25. [IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!
×
×
  • Create New...