-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']To moze by i Inkę i Żuczka zgłosić? Mamy jakieś adopcyjne zdjęcia czarnego charakteru? :) Ktoś ma pomysł na dobry tekst? No i na jakie województwa?[/QUOTE] Zrób Kochana, jak chcesz. Przepraszam, ale ja z tekstem nie pomogę, jakoś nie mogę się pozbierać po nieudanej adopcji Stefci:-( -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']dzięki Kochana :)[/QUOTE] Nie ma za co, oto link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240887-!-PROMOCJA!-OGŁOSZENIA-SZYBKO!!!-20-25-dla-Ibisa-i-Teriego-do-7-04-20-00![/URL] i kolejny: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Szybki-bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04[/URL] trzeci: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240816-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-04-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240816-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-04-2013 [COLOR=#000000] czwarty:[/COLOR] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-ogłoszeniowy-20-ogłoszeń-za-5zł-30-ogłoszeń-za-7zł-do-01-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-ogłoszeniowy-20-ogłoszeń-za-5zł-30-ogłoszeń-za-7zł-do-01-05 piąty [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240759-Ekspresowy-Bazarek-ogłoszeniowy-25-za-5-zł-do-15-04-dla-psiaków-z-ŁTOnZ[/url] [/URL] -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Poszukam bazarków z ogłoszeniami -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']również ogłoszenia na bieżąco odświeżam[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu Stefci:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Gabi zapomniałam napisać, ze pieniądze wpłynęły - dziękuję[/QUOTE] Dziękuję za potwierdzenie. Jestem ciekawa, jak tam Stefa się sprawuje będąc zamknięta w domu. Poprosiłam P. Małgosię, by jeszcze raz wszystko przemyślała, Ostateczna decyzja brzmi [B][COLOR=#ff0000]STEFA SZUKA DS[/COLOR][/B] Ogłoszenia, które ostatnio zamawiałam na bazarku zostały kilka dni temu odnowione, jak na złość nikt nie dzwoni.... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Przykro mi, ale cóz, nie chwali sie dnia przed zachodem słonca... Niech odwiozą sunie jak najszybciej, bo rzeczywiscie w tym domu nie jest bezpieczna:shake: Kiedy Stefcia wraca ?[/QUOTE] Mam nauczkę, żeby tak od razu się nie cieszyć. Stefcia prawdopodobnie wraca w weekend. Do tego czasu podczas nieobecności p. Malgosi będzie zamknięta w domu -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Maksio jest miłością. Tak po prostu i zwyczajnie. Maksio akceptuje wszystko i wszystkich. Maksio kocha całym sobą. Jest jedyny, wyjątkowy i żaden pies nie może się z nim równać. Są psy mądre, owszem. Są psy piękne, owszem. Ale Maksio jest tylko jeden :) Chyba dawno nie pisałam jak bardzo go kocham?[/QUOTE] Znam Maksia tylko z fotek i opisów, ale GO UWIELBIAM!!!!!!!!! Należy do grona moich ulubieńców -
[quote name='mdk8']mój po roku i 2 miesiącach u mnie na spacerach na jednych ludzi nie zwraca wcale uwagi a innych goni z daleka i obszczekuje. Widocznie psy wyczuwają dobrych i złych ludzi.[/QUOTE] Coś w tym jest. Mój Kajtuś też czasami niektórych obszczekuje, zwłaszcza jak wyjdzie z mieszkania i ktoś mu się akurat napatoczy:evil_lol:
-
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']I w niej się właśnie zakochał Maksio. Obawiam się jednak, że różnica charakterów jest zbyt wielka, żeby wyszedł z tego jakiś poważny związek. Maksio chce się przytulać raczej, Figa chce się bawić. On za nią nie nadąża i się denerwuje. I przychodzi się wyżalić. I co ja Ci skarbie Ty mój mogę poradzić na to złamane serce? Ona Maksiu młoda jeszcze.....[/QUOTE] To dobrze, że Maksio chce się przytulać, bo mój Kajtuś nie lubi takich szalonych małolatów. Uwielbiam czytać o Maksiu i jego przygodach:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato'][quote name='Gabi79']Może, tylko panią przeraża, że to 10 godzin. To Pani sobie teraz zdała sobie z tego sprawę...[/QUOTE] [quote name='madziakato']Dziewczyny, a może chodzić o coś innego?[/QUOTE] Ja od początku pisałam p. Małgosi, że Stefcia to uciekinierka, że się obawiam jej ucieczki podczas nieobecności pani. Nie stanowiło to problemu, aż do dzisiaj. Nie sądzę by chodziło o coś innego, ale tak naprawdę to ja już nic nie wiem i nic nie rozumiem -
Jaki słodki!!! [url]http://images49.fotosik.pl/1854/cda724f6baf80651gen.jpg[/url] Jasieńku, wszystkiego dobrego w nowym domku!!!
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']mam pytanie, może głupie: a Stefa nie może czekać w domu na Panią? I będzie wychodzić do ogrodu, dopiero po jej powrocie?[/QUOTE] Może, tylko panią przeraża, że to 10 godzin. Napisałam p. Małgosi, że większość miejskich psów w bloku tyle czeka i są szczęśliwe, że ważne są spacery i więź z człowiekiem. Moim zdaniem prawie każdy młody pies na początku podczas nieobecności człowieka chciałby zwiać -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Cioteczki nie ukrywam, że pierwsze tygodnie były ciężkie i oczy dookoła głowy, gdyż Gabi uprzedziła o tendencji Stefki do ucieczek, więc monitorowałyśmy jej zachowanie i każde węszenie przy ogrodzeniu kończyło się przywoływaniem, ale gdy zaznajomiła się z psami to tylko wariactwo z nimi było jej w głowie [B]Proszę nie ferujmy wyroków,skoro taka decyzja zapadła-uszanujmy ją, oczywiście szkoda Stefy, bo takie zawirowania dotyczące zmiany miejsca pobytu żadnemu psu nie służą,jednak myślę, że trzeba skupić się nad dalszym jej losem, teraz to jest priorytetem[/QUOTE][/B] Zgadzam się z Michelle, nie ma co roztrząsać tej sytuacji. -
[quote name='zolziatko'][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165455_510336792337058_1272149959_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale przystojniak:loveu:
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']W nowym domu [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/93/figa.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale słodko śpi, ŚLICZNOTKA:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']No właśnie, jak poczuje,że to jej dom to nie bedzie uciekać. Ale na to potrzeba czasu. A z hoteliku też uciekała ? Chyba nie, bo nie przypominam sobie, aby była o tym mowa.[/QUOTE] Też jestem takiego zdania, ale p. Małgosia się boi, że zanim nastąpi ten czas, że Stefci odechce się ucieczek coś może się stać. Dlatego jutro gdy pojedzie do pracy Stefcia zostanie w domu. W hoteliku na początku była na dworze tylko pod nadzorem i z bardzo długą smyczą, więc nie mogła uciec. Po około miesiącu interesowały ją głównie zabawy z Michelle i innymi psami. Nie próbowała ucieczek. Póki co Stefa jest u P. Małgosi, prawdopodobnie w weekend wróci do hoteliku. P. Małgosia prosi, by szukać Stefci nowego domu. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Dziewczyny!przepraszam,może to wydać się głupie i nie na miejscu ale jakie tam jest ogrodzenie? Mam podobny problem z psem, ale jakoś dajemy radę...ta decyzja jest....zbyt pochopna i krzywdząca dla psa!!!![/QUOTE] Na fotce widać kawałek siatki: [IMG]http://i50.tinypic.com/10fyijp.jpg[/IMG] Z tego, co wiem Stefa przeczołgała się pod bramą, a dzisiaj uciekła z samochodu i to niestety przesądziło o oddaniu jej. Madzia możesz zdradzić, jak sobie radzicie z tym problemem??? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do smutnego Koreczka -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Dlaczego wraca?[/QUOTE] Bo ucieka, tyle, że ja o jej tendencjach do ucieczek pisałam do pani już w pierwszym z kilkunastu maili:-( Szczegóły na wątku, opadłam z sił.......