Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='obiezyswiat75']To moze by i Inkę i Żuczka zgłosić? Mamy jakieś adopcyjne zdjęcia czarnego charakteru? :) Ktoś ma pomysł na dobry tekst? No i na jakie województwa?[/QUOTE] Zrób Kochana, jak chcesz. Przepraszam, ale ja z tekstem nie pomogę, jakoś nie mogę się pozbierać po nieudanej adopcji Stefci:-(
  2. [quote name='obiezyswiat75']dzięki Kochana :)[/QUOTE] Nie ma za co, oto link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240887-!-PROMOCJA!-OGŁOSZENIA-SZYBKO!!!-20-25-dla-Ibisa-i-Teriego-do-7-04-20-00![/URL] i kolejny: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Szybki-bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04[/URL] trzeci: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240816-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-04-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240816-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-04-2013 [COLOR=#000000] czwarty:[/COLOR] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-ogłoszeniowy-20-ogłoszeń-za-5zł-30-ogłoszeń-za-7zł-do-01-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-ogłoszeniowy-20-ogłoszeń-za-5zł-30-ogłoszeń-za-7zł-do-01-05 piąty [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240759-Ekspresowy-Bazarek-ogłoszeniowy-25-za-5-zł-do-15-04-dla-psiaków-z-ŁTOnZ[/url] [/URL]
  3. Poszukam bazarków z ogłoszeniami
  4. [quote name='halszka']również ogłoszenia na bieżąco odświeżam[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu Stefci:lol:
  5. [IMG]http://imageshack.us/a/img213/4136/ricoj.jpg[/IMG] Jaki piękny, szczęśliwy psiak:loveu:
  6. [quote name='michelle04']Gabi zapomniałam napisać, ze pieniądze wpłynęły - dziękuję[/QUOTE] Dziękuję za potwierdzenie. Jestem ciekawa, jak tam Stefa się sprawuje będąc zamknięta w domu. Poprosiłam P. Małgosię, by jeszcze raz wszystko przemyślała, Ostateczna decyzja brzmi [B][COLOR=#ff0000]STEFA SZUKA DS[/COLOR][/B] Ogłoszenia, które ostatnio zamawiałam na bazarku zostały kilka dni temu odnowione, jak na złość nikt nie dzwoni....
  7. [quote name='Mysza2']Daj Boże Gabi, bo po akcji ze Stefcią to ja już wszystko coś czarno widzę.[/QUOTE] Ja niestety też, chyba dla niektórych byłyby najlepsze pluszaki
  8. [quote name='bela51']Przykro mi, ale cóz, nie chwali sie dnia przed zachodem słonca... Niech odwiozą sunie jak najszybciej, bo rzeczywiscie w tym domu nie jest bezpieczna:shake: Kiedy Stefcia wraca ?[/QUOTE] Mam nauczkę, żeby tak od razu się nie cieszyć. Stefcia prawdopodobnie wraca w weekend. Do tego czasu podczas nieobecności p. Malgosi będzie zamknięta w domu
  9. [quote name='obiezyswiat75']Maksio jest miłością. Tak po prostu i zwyczajnie. Maksio akceptuje wszystko i wszystkich. Maksio kocha całym sobą. Jest jedyny, wyjątkowy i żaden pies nie może się z nim równać. Są psy mądre, owszem. Są psy piękne, owszem. Ale Maksio jest tylko jeden :) Chyba dawno nie pisałam jak bardzo go kocham?[/QUOTE] Znam Maksia tylko z fotek i opisów, ale GO UWIELBIAM!!!!!!!!! Należy do grona moich ulubieńców
  10. [quote name='AgusiaP']Pan Edward nie robił z tego szczekania jakiegoś problemu, więc myślę, że nie jest źle...[/QUOTE] Mam nadzieję, że Państwo nie wyobrażają już sobie życia bez Czakusia
  11. [quote name='Sara2011']Pestka siedzi od pół godziny najeżona pod kuchenką i warczy na swoje odbcie w piekarniku:diabloti:.[/QUOTE] Zobaczyła jakiegoś intruza, to się denerwuje:eviltong:
  12. [quote name='mdk8']mój po roku i 2 miesiącach u mnie na spacerach na jednych ludzi nie zwraca wcale uwagi a innych goni z daleka i obszczekuje. Widocznie psy wyczuwają dobrych i złych ludzi.[/QUOTE] Coś w tym jest. Mój Kajtuś też czasami niektórych obszczekuje, zwłaszcza jak wyjdzie z mieszkania i ktoś mu się akurat napatoczy:evil_lol:
  13. [quote name='Mysza2']na pewno tęskni za Anią i jej rodzinką[/QUOTE] Też jestem tego zdania. Poza tym pewnie obawia się porzucenia. Może to szczekanie wynika z faktu, że Czaki broni nowego pana
  14. [quote name='obiezyswiat75']I w niej się właśnie zakochał Maksio. Obawiam się jednak, że różnica charakterów jest zbyt wielka, żeby wyszedł z tego jakiś poważny związek. Maksio chce się przytulać raczej, Figa chce się bawić. On za nią nie nadąża i się denerwuje. I przychodzi się wyżalić. I co ja Ci skarbie Ty mój mogę poradzić na to złamane serce? Ona Maksiu młoda jeszcze.....[/QUOTE] To dobrze, że Maksio chce się przytulać, bo mój Kajtuś nie lubi takich szalonych małolatów. Uwielbiam czytać o Maksiu i jego przygodach:loveu:
  15. [quote name='madziakato'][quote name='Gabi79']Może, tylko panią przeraża, że to 10 godzin. To Pani sobie teraz zdała sobie z tego sprawę...[/QUOTE] [quote name='madziakato']Dziewczyny, a może chodzić o coś innego?[/QUOTE] Ja od początku pisałam p. Małgosi, że Stefcia to uciekinierka, że się obawiam jej ucieczki podczas nieobecności pani. Nie stanowiło to problemu, aż do dzisiaj. Nie sądzę by chodziło o coś innego, ale tak naprawdę to ja już nic nie wiem i nic nie rozumiem
  16. Jaki słodki!!! [url]http://images49.fotosik.pl/1854/cda724f6baf80651gen.jpg[/url] Jasieńku, wszystkiego dobrego w nowym domku!!!
  17. [quote name='Panna Marple']mam pytanie, może głupie: a Stefa nie może czekać w domu na Panią? I będzie wychodzić do ogrodu, dopiero po jej powrocie?[/QUOTE] Może, tylko panią przeraża, że to 10 godzin. Napisałam p. Małgosi, że większość miejskich psów w bloku tyle czeka i są szczęśliwe, że ważne są spacery i więź z człowiekiem. Moim zdaniem prawie każdy młody pies na początku podczas nieobecności człowieka chciałby zwiać
  18. [quote name='michelle04']Cioteczki nie ukrywam, że pierwsze tygodnie były ciężkie i oczy dookoła głowy, gdyż Gabi uprzedziła o tendencji Stefki do ucieczek, więc monitorowałyśmy jej zachowanie i każde węszenie przy ogrodzeniu kończyło się przywoływaniem, ale gdy zaznajomiła się z psami to tylko wariactwo z nimi było jej w głowie [B]Proszę nie ferujmy wyroków,skoro taka decyzja zapadła-uszanujmy ją, oczywiście szkoda Stefy, bo takie zawirowania dotyczące zmiany miejsca pobytu żadnemu psu nie służą,jednak myślę, że trzeba skupić się nad dalszym jej losem, teraz to jest priorytetem[/QUOTE][/B] Zgadzam się z Michelle, nie ma co roztrząsać tej sytuacji.
  19. [quote name='zolziatko'][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165455_510336792337058_1272149959_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale przystojniak:loveu:
  20. [quote name='obiezyswiat75']W nowym domu [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/93/figa.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale słodko śpi, ŚLICZNOTKA:loveu:
  21. [quote name='Mazowszanka']No właśnie, jak poczuje,że to jej dom to nie bedzie uciekać. Ale na to potrzeba czasu. A z hoteliku też uciekała ? Chyba nie, bo nie przypominam sobie, aby była o tym mowa.[/QUOTE] Też jestem takiego zdania, ale p. Małgosia się boi, że zanim nastąpi ten czas, że Stefci odechce się ucieczek coś może się stać. Dlatego jutro gdy pojedzie do pracy Stefcia zostanie w domu. W hoteliku na początku była na dworze tylko pod nadzorem i z bardzo długą smyczą, więc nie mogła uciec. Po około miesiącu interesowały ją głównie zabawy z Michelle i innymi psami. Nie próbowała ucieczek. Póki co Stefa jest u P. Małgosi, prawdopodobnie w weekend wróci do hoteliku. P. Małgosia prosi, by szukać Stefci nowego domu.
  22. [quote name='madziakato']Dziewczyny!przepraszam,może to wydać się głupie i nie na miejscu ale jakie tam jest ogrodzenie? Mam podobny problem z psem, ale jakoś dajemy radę...ta decyzja jest....zbyt pochopna i krzywdząca dla psa!!!![/QUOTE] Na fotce widać kawałek siatki: [IMG]http://i50.tinypic.com/10fyijp.jpg[/IMG] Z tego, co wiem Stefa przeczołgała się pod bramą, a dzisiaj uciekła z samochodu i to niestety przesądziło o oddaniu jej. Madzia możesz zdradzić, jak sobie radzicie z tym problemem???
  23. Myszka jest prześliczna, spokojna i taka przytulaśna!!!! Gdzie Twój domek sunieczko????
  24. [quote name='obiezyswiat75']Dlaczego wraca?[/QUOTE] Bo ucieka, tyle, że ja o jej tendencjach do ucieczek pisałam do pani już w pierwszym z kilkunastu maili:-( Szczegóły na wątku, opadłam z sił.......
×
×
  • Create New...