-
Posts
32991 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']"Naszym" psiakom tez na dniach wygasna wyroznienia na tablica.pl i sie zastanawiam, czy to ma sens dalej wyrozniac, chodzi o ten okres wakacyjny, duzo osob wyjezdza na wczasy, ktore juz wczesniej byly zaplanowane, tak jak na przyklad u ciebie, mam nadzieje, ze po wakacjach to sie zmieni, a teraz chyba trzeba bedzie ten okres jakos przeczekac :sad:[/QUOTE] Sama nie wiem.... Ostatnio na kilku wątkach happy end, więc nie ma totalnego zastoju w adopcjach [quote name='AgusiaP']Gabrysiu trzymam kciuki cały czas za Cindi :) oby ktoś zakochał się w niej do waszego wyjazdu...[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']zaglądam do ślicznej dziewczynki :)[/QUOTE] [quote name='kiyoshi']i ja zaglądam do sunieczki;)[/QUOTE] [quote name='Kamila Proc']to i ja zajrze[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że zaglądacie do Królewny!!! Cindunia właśnie leży sobie na kanapie. Wczoraj wieczorem, gdy wreszcie było czym oddychać wyszalała się z sunią ON, jak ona cudnie się bawi z psami:loveu: Z pluszaków zostały strzępy. Przetrwały tylko gumowe por i orzełek. Cindy jest bardzo pojętna. Zawsze jak wracałyśmy ze spaceru Cindy wbiegała do domu, a Kajtuś szybko wychodził, taka szybka wymiana. Na początku, jak tylko szłam do przedpokoju Cindy już biegła do drzwi. Wczoraj wieczorem Kajtuś wychodził ze mną pierwszy. Powiedziałam do Cindy, że zostaje i wskazałam na fotel. Posłusznie się na nim położyła, ale po chwili przybiegła pod drzwi, chyba chęć wyjścia była silniejsza. Za trzecim razem została na fotelu. Ona jest taka wspaniała, ma w sobie tyle radości, tak bardzo nam ufa, Przytula się, wskakuje na kolana. Ten kto ją adoptuje będzie miał cudownego, wiernego przyjaciela. -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Ludwis ma wyroznione ogloszenie: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1044492_517678764951927_1592154968_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Oby wreszcie tym razem się udało!!!!!!!!! -
[quote name='anett']:lol::lol: jest Pan zainteresowany adopcją - dom z ogrodem, w domu 8-letni ONek, psy mają duży ogród, a mieszkają w domu:lol: czyli dom, jaki lubimy najbardziej;) Dom niedaleko Tarnowa, dzisiaj inspektorka OTOZu jedzie na wizytę p/adopcyjną Trzymajcie MOCNO dziewczyny te kciuki:lol::lol:[/QUOTE] Trzymam z całych sił!!!!!
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
To jeden z wątków, na które uwielbiam wchodzić:loveu: Dady przecudny, widać, że szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']To prawda. To, że w ogóle jest zainteresowanie Cindy to dobry znak, bo z adopcjami tragedia :([/QUOTE] Na tablicy ma prawie 1500 wyświetleń i zero zainteresowania...... Dzięki cioteczkom tamb i foksia i dżekuś Cindy będzie bezpłatnie ogłoszona w Dzienniku Polskim i Gazecie Krakowskiej. Miałam nadzieję, że jak w Dzienniku Zachodnim ogłoszenie będzie na całe woj. śląskie, to mała kogoś zauroczy, no niestety. Wyróżnienie na tablicy kończy się pojutrze, może jakaś dobra dusza mogłaby sfinansować na kolejny miesiąc, będę bardzo wdzięczna. My tzn. ja i Michał wyjeżdżamy na 2 tyg. nad morze w terminie 23.08. - 07.09. Kajtuś jedzie z nami, ale to są wczasy zorganizowane, więc z dwoma psami było by trudno. Jeśli Cindy nie znajdzie domu trzeba będzie na ten okres znaleźć jej jakieś lokum. Nasza Królewna ma się dobrze, a nawet świetnie, szaleje, łobuzuje, jest przekochana i prześliczna. Wczoraj Michał zabrał ja do swoich rodziców i ...... była bardzo, bardzo grzeczna. pozwwalała się głaskać, a przy tacie Michała, na którego u nas warczała i szczekała, leżała na kanapie i prosiła łapką o głaskanie. W nowym domu, jak tylko przekona się, że nikt nie chce jej skrzywdzić, na pewno szybko się przyzwyczai i pokocha ludzi bezgranicznie, tak jak teraz nas. Tylko, żeby ten nowy domek wreszcie się znalazł. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Była kolejna szansa na dom dla Cindy, ale zarówno ja, jak i Pan Ryszard mieliśmy zbyt wiele wątpliwości. Wyróżnienia na gumtree już się skończyły więc na woj. śląskie, małopolskie i mazowieckie usunęłam i zrobiłam nowe. -
Iwonko, jestem. Niestety nie mogę maleństwa wziąć, bo mam totalny sajgon z Cindy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243516-Cindy-wesoły-psi-dzieciak-u-mnie-w-BDT-szukamy-DS/page9[/url]
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']strasznie długo to trwa...takie piękny, młody, zdrowy pies już dawno powinien mieć dom:( nie wiem dlaczego tak bardzo nie ma szczęście:( znów wyróżniłam mu ogłoszenie na tablicy....i czekamy...[/QUOTE] Oby tym razem się udało!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
No cóż skoro pani nie odbierała tel. - widocznie zrezygnowała z adopcji........ Dzięki dziewczyny, że jesteście u Cindy i jej kibicujecie:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to, że to nie ten domek. Pani od wczraj nie odbierała tel. ode mnie, od Giselle również. Giselle i Michelle pojechały pod wskazany adres, ale gdy pani w dalszym ciągu nie odbierała tel. nie było sensu iść do mieszkania i się narzucać. Zapomnijmy więc o wszystkim po prostu szukamy dalej. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Dzięki dziewczyny za wsparcie!!!!!!!!![/QUOTE] Nie wiem co jest grane, ale p. Sylwia nie odbiera tel. ani ode mnie, ani od Giselle. Gisell chciała zapytać, o której może podjechać na wizytę, bo wczoraj nie dzwoniła. Dziewczyny jadą właśnie w ciemno, zobaczymy, co z tego wyniknie -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']a wiec do jutra! :kciuki:[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']Trzymam kciukasy mocno![/QUOTE] [quote name='paula_t']To czekanie dobija....Człowiek cały w nerwach, nie wie co to będzie, ja wypadnie, czy psiakowi się w końcu uda czy też nie...Ale trzymaj się Gabrysiu, jutro już wszystko będzie jasne![/QUOTE] Dzięki dziewczyny za wsparcie!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']o kurde, a ja tu jak na szpilkach siedze[/QUOTE] Elunia, nie tylko Ty, ja się bardzo denerwuję, najgorsza jest ta niepewność i czekanie -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='goki']I ja trzymam kciuki, nasza Tośka już szaleje w nowym domu, może i Cindy niedługo też będzie, powodzenia[/QUOTE] cudownie, że Tosia już szczęśliwa w DS:loveu: My dzisiaj byliśmy z Kajtuniem i Cindy na baaaaaaardzo długim spacerze, Cindy szalała, kopała doły, a w domu aportowała gumową zabawkę -pora Im bliżej popołudnia tym miałam większe nerwy. Kilkakrotnie próbowałam dodzwonić się do Giselle i p. Sylwii, bezskutecznie. Giselle napisała mi sms-a przeprosiła, że dziś coś jej wypadło i pojedzie na wizytę jutro. Czekamy więc do jutra -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Cioteczki, to ja, Maksik. U mnie wszystko dobrze, po staremu że tak powiem. Większość dnia spędzam na tarasie i wygrzewam się na słońcu. Poza tym to kombinuję, co dobrego mógłbym zjeść. Ale pańcia zabiegana jakaś, ciast nie piecze ani nic. Chociaż by racuchy usmażyła, ale nie. Mówi, że sezon na młode warzywa się zaczął i nie ma racuchów. Fasolka jest, tfu i kalafior i kapusta. I truskawki. No przecież nie będę tego jadł, co nie? To już lepszy jest mąż pańci - ostatnio pączki kupił- pyyyyyycha!!!!! Aż zaplułem podłogę. A jednego to sobie zakopałem na potem. Leżał taki nadgryziony na stołeczku, to chyba dla mnie, co nie?[/QUOTE] Maksiulku Kochany, uwielbiam Twoje relacje z najwspanialszego domku pod słońcem:loveu: