-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila Proc']moze zle interpretuje nowa ustawe smieciowa?[/QUOTE] Może po prostu chciała posegregować:evil_lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Ja życzę panu dużo zdrówka, bo jeśli ze zdrówkiem będzie wszystko ok Państwo będą chcieli adoptować Cindi :) Z tego co Gabi mi mówiła to bardzo fajny domek :)[/QUOTE] Dokładnie tak:lol: Im bliżej 12go tym bardziej się denerwuję Wyróżniłam na tydzień ogł. Cindy na tablicy na Kraków, ale po namyśle zmieniłam na Warszawę [URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-ma-marzenie-pragnie-miec-swoich-ludzi-do-kochania-ID32HDz.html[/URL] Jest ze zmienionym imieniem na Sonia i podany mail Michała do aktywacji, żeby nie usunęli. Z resztą już kiedyś o tym wspominałam. Zobaczymy, czy liczba wyświetleń wzrośnie, bo do tej pory bez wyróżnienia było kiepsko. Cindy dzisiaj pod naszą nieobecność dobrała się do kubła ze śmieciami i rozwaliła wszystkie po całej kuchni. Łobuziak z niej, ale jaki kochany!!!!!!!!!!!! -
[quote name='WiosnaA']Na szybko teraz wpadam, później napiszę więcej.Jesteśmy już w domku,Podróż była długa,ale Dżamalek był super grzeczny :loveu:i jest przesympatycznym psiakiem :loveu:.[/QUOTE] Wspaniale, teraz już będzie tylko lepiej!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę się doczekać relacji!!!!!!!!!!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Oj nie grzeczna dziewczynka a Michał będzie miał teraz klapeczki ;)[/QUOTE] Niby tak, będą klapeczki. Dzisiaj Cindy jest w Gazecie Krakowskiej, p. Beata dzwoniła, żeby mnie poinformować. Niestety nikt nie dzwonił:-( Dotarło jedzonko dla Cindy, oraz 50 zł od Panna Merple, bardzo serdecznie dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Próbuję nie robić sobie nadziei, ale po cichutku odliczam dni do 12go -
Siedzę w pracy weszłam po kryjomu na dogo, a tu takie foty!!!!!!!!!! Mam świeczki w oczach
-
Program w pracy mi nie działa, więc weszłam po kryjomu na dogo. Dzisiaj wielki dzień Dżamalka, ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='stepelkaa']Dobra karma już zamówiona ale i tak się wypowiem :) Ja z karm tanich a lepszych od marketówek kupuję po prostu Brita. W zoologicznym kosztyje 7 zł za kg, kupując cały wór wychodziło mi 6 zł za kg więc stwierdziłam, że nie opłaca się trzymać wora przez rok przy jednym psie :) A karma służyła świetnie :) Ew. jest jeszcze Brit Care, ale już ( u mnie) 12 zł kg. Bosh wydaje mi się, że jest podobny d Brita, Josera też, ale pamiętam jak tak studiowałam te składy ich kiedyś to ostatecznie stwierdziłam, że Brit i Bosh wychodzą lepiej. No w każdym razie cała trójka leeepsza od marketówek :)[/QUOTE] Mój Kajtuś je Bosch Light:lol: Dzisiaj na szybko kupiłam małe opakowanie Pedigree, póki nie przyślą tamtej. [quote name='paula_t']Gabi, a masz z Panią jakiś kontakt czy po prostu wszystko wyjaśni się po 13? Może zachęcająco wysłać Jej jakieś zdjęcia (ja tak robiłam przy Marianku);)[/QUOTE] Mam tylko nr tel z którego Pani dzwoniła. Zastanawiałam się, czy np. w smsie nie poprosić o adres mailowy, ale stwierdziłam, że nie ma co się narzucać, zwłaszcza, że ewentualna adopcja w dużej mierze zależy od czynników, na które Państwo nie mają wpływu. Cindy dzisiaj się popisała. Nigdy nie próbowała gryźć butów, na początku chowałam wszystkie, ale potem już nie. I dzisiaj nowe sandały Michała zostały pozbawione pasków z rzepami....... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']zaglądam do panienki;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Ja ostatnio kupiłam wór w Sosnowcu, chyba najtaniej. [URL]http://tablica.pl/oferta/karmy-josera-ID2rM8f.html[/URL][/QUOTE] [quote name='paula_t']Kurczę, szkoda, że wcześniej to nie wyszło, bo była akcja krakvetu i za grosze sprzedawali karmę, która już do sprzedaży się nie nadawała ze względu np. na uszkodzone opakowania:shake:[/QUOTE] Mówi się trudno [quote name='Martika@Aischa']Gabi sprawdź tu może będzie taniej ..... [URL]http://www.swiatkarm.pl/[/URL][/QUOTE] Zamówiłam Bosch za 79 zł, zaraz wpiszę wydatki w rozliczenie. [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22storageType%22%3A%200%2C%20%22fileName%22%3A%20%22m_1250_1283580957.jpg%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22mid%22%3A%20207083734%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A34967268%3A207083734%3A88a34df05cd734d5979509d49a00b4e5%3Ae8d7fb81%22%7D[/IMG][TABLE="class: tabela"] [TR] [TD="align: left"][/TD] [TD]BOSCH My Friend 20kg[/TD] [TD="align: center"]79.00zł[/TD] [TD="align: center"] [COLOR=#0000FF][B]0%[/B][/COLOR] [/TD] [TD="align: center"] 79zł [/TD] [TD="align: center"]1[/TD] [TD="align: center"]79zł[/TD] [/TR] [/TABLE] Cindy zawsze wieczorem bryka najbardziej, nauczyła się szczekać, gdy chce, by jej rzucać zabawkę. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Moja Janka od 2 lat je Josere. To karma ze sredniej półki, ale nie jest zła.[/QUOTE] Dziękuję Belciu, poszukam na allegro -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Patrząc na skład Pedigree i Chappi to chyba jedne z najgorszych karm, jedyną marketówkę jaką mogę polecić to Orlando z lidla, ale tylko sucha 3 kg.[/QUOTE] [quote name='mdk8']potwierdzam, Pedi.. i Cha.. to świństwo / opinia mojego weta/ .[/QUOTE] No właśnie, dlatego proszę, by ktoś mi jakąś sprawdzoną karmę polecił -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']2 tysiec!! o rany- to Cindy ma prwdziwe 'wzięcie'!...ostatnie podświetlenie Korka na tydzień przyniosło nieco ponizej 200... oby ten telefon zadzwonił...czasem ludzie dzwonią niespodziewanie... KOreczek..ciekawe czy był wczoraj na spacerze?[/QUOTE] Niestety - ilość wyśietleń impomująca, ale tel. milczy, jak zaklęty (nie licząc piątkowego, ale P. Izabela wypatrzyła Cindy na gumtree). Fakt, czasem ludzie dzwonią niespodziewanie i wszystko dzieje się błyskawicznie. Pomyśleć, że 1 sensowny mail czy tel. zmienia wszystko. Koreczku, gdzieś na pewno jest Twój dwunożny przyjaciel, musi tylko cię odnaleźć:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Poleciał grosik dla Cindusi[/QUOTE] [B][COLOR=#ff0000]Dzięki Kochana!!!![/COLOR][/B] [B]Zastanawiam się właśnie, czy kupić suchą karmę pedigree, czy może jakąś lepszą. Mój poprzedni psiak Misiu musiał jeść royal canin intestinal. Kajtuś je Bosch Light. Doradźcie coś proszę!!!!!!![/B] Spójżcie, wygląda, jak brat bliźniak Cinduni [url]http://tablica.pl/oferta/jakob-mini-wyzel-roczny-aktywny-wesoly-psiak-ID2Bpwh.html#0e478fb71e[/url] -
[quote name='Dancik']Dzięki Gabi :) Mały też jest rewelacyjny tylko musi nabrać ogłady ;)...bo widać że zczłowiekiem od niedawna ma do czynienia :) Pozdrawiam Cię kochana :)[/QUOTE] Dziękuję Danusiu i również bardzo serdecznie Cię pozdrawiam:lol: Widziałaś jakie cudo jest u mnie w BDT [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243516-Cindy-wesoły-psi-dzieciak-u-mnie-w-BDT-szukamy-DS[/URL]
-
[quote name='Dancik']Fredzio powoli się adaptuje :) Po chałupie już lata swobodnie choć dzikusek jest na razie ...nie podchodzi sam do człowieka, za to stado coraz ochoczej goni ;) Łobuziak jeden syczy i goni dużo większych od siebie :) Miło zaskoczył mnie Rudek ( ten duży rudy pan :) ...jest bardzo Fredkiem zainteresowany i normalnie się nim opiekuje ( tak samo opiekowałsię Raykiem...jak na faceta to chyba dość rzadkie ;) ...widziałam już że próbował go po matczynemu lizać :) Za to Rayuś (najmłodszy kot ) raczej jest ostrożny w stosunku do małego, nawet go osyczał ...widać potrzebuje więcej czasu żeby się zakolegować:) Kotka Adela jak zwykle stroni i się nie angażuje :) Generalnie wszystko jest ok ...mały obczaił już kuwety i wie do czego służą. W ogóle jest bardzo sprytny i ruchliwy tylko w stosunku do ludzi raczej nieufny ale popracujemy nad tym :) Buziaki i pozdrowienia od łobuziaka Fredzia dziewczynki :* A teraz zapodaję kilka zdjęć rozrabiaki ….[/QUOTE] Cudne wieści!!!! A fotki REWELACYJNE!!!!!!!!!!!!!!!
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']wędruj kochany na górę... na razie przestałam wyróżniać ogłoszenie na tablicy...prawie wcale nie zwiększało to odwiedzin:( dramat z tymi wakacjami:([/QUOTE] U Cindy na tablicy ponad 2 tyś. wyświetleń i cisza:-( Koreczku, ten jeden, jedyny tel. musi wreszcie zadzwonić, oby jak najszybciej!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']biedny Kajtunio :lol: ale wieści!!! :multi: oby to był ten domek :) trzymam bardzo mocno kciukasy!!! :thumbs:[/QUOTE] Dzięki Kochana!!!! Trzymajmy kciuki i wysyłajmy pozytywną energię, aby sprawy ułożyły się po myśli Państwa. Staram się nie denerwować, ale to niełatwe Wyróżniłam za 9zł ogłoszenie Cindy na gumtree woj. małopolskie [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/sonia-ma-marzenie-chce-zyc-dlugo-i-szczesliwie-we-wlasnym-domu-498315709[/url] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']GABI, to szczesliwe zakonczene dla Stefki-konewki[/QUOTE] Oj tak, uwielbiam takie happy endy. Giselle, Ty i Michelle macie w tym ogromny udział.:buzi::buzi: I wszystkie ciotki, które w taki, czy inny sposób pomogły:loveu: Jestem wszystkim ogromnie wdzięczna. Giselle, jak znajdę trochę czasu odwiedzę wątki Waszych psiaków. Od kiedy jest u mnie Cindy doba jest zdecydowanie za krótka -
Zaglądam do Fredzia, jest przecudny:loveu:
-
[quote name='kiyoshi']zapisuje się u ślicznego na zaproszenie G.- jeszcze wrócę i doczytam,[/QUOTE] Bardzo się cieszę, dzięki, że jesteś:loveu:
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Szalona Cindy pozdrawia wszystkie cioteczki!!!! Właśnie nie daje mi spokoju domagając się zabawy nowym, piszczącym bucikiem. Tzn. rzucam jej, a ona przynosi. Takie prawie aportowanie. Prawie, bo nie zawsze chce bucika oddać. Kajtuś się schował za łóżkiem. Dzięki wsparciu finansowemu Magdy kupiłam Cindy 2 zabawki i bekonowe kabanosy. Muszę kupić suchą karmę, gdyż się skończyła. Dzisiaj zakupiony bucik i piłka ze sznurkiem przeszły chrzest bojowy. Z bucika został oderwany kawałek materiału ( dobrze, że reszta jest gumowa), piłeczka jest już lekko obskubana z wierzchu. Na spacerze natomiast Cindy poszalała. Puściłam ją, a że nie było żadnego psa, z którym mogłaby się pobawić biegała z prędkością światła wokół drzew. Potem odkryła bardzo fajną, błotnistą, głęboką kałużę kilka razy ją przeskoczyła, a potem hop, w sam środek i szalała w tej kałuży jak świnka. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75'][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6599/2o0c.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7294/u0qp.jpg[/IMG] Stefcia pozdrawia z nowego domu :)[/QUOTE] Dziękuję Kochana za wstawienie fotek. Pani Jola napisała, że Sati jest zdrowa, szczęśliwa i bardzo lubi swojego większego "braciszka" - z wzajemnością. Niestety nadal zdarza jej się coś pogryźć. Ale ogólnie wszystko ok:loveu: